Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gratulacje dla nowych mamus 🌻 Ja tez nie bardzo mam czas na smiganie po internecie, caly czas pochłania Zuzia. W ciagu dnia jest spokojniejsza za to w nocy aktywna tak srednio okolo 3 godzin. Troszke to męczace tym bardziej ze od jutra maz wraca do pracy. Bedzie odsypial w pracy ;-) Od jutra zaczynam dawac witaminy. Witamina D3 1 kropla i witamina K 1 kapsulka dziennie. Jeszcze mozna podawac witamine C 5 kropel dziennie. A ja troche sie martwie bo to juz 2 tygodnie a pepek jeszcze nie odpadl, podobno powinien juz odpasc :-( Teraz to juz chyba tak bedzie ze caly czas bede sie o cos martwic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... wczoraj dzwoniła do mnie Karolina... są z małym Natanem znowu w szpitalu... w ranę pooperacyjną wdała się infekcja... powiedziała mi, że lekarze nie wykluczają najgorszego... DLACZEGO???????????????????????????? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny mały Natanek, jakie życie jest niesprawiedliwe. Będę się modliła, żeby wszystko z nim było w porządku i zeby Karolinka wreszcia byla spokojna o maluszka. Płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie jedziemy do szpitala. Mam nadzieje, że wszystko szybko i sprawnie pójdzie. Dunia za Ciebie też trzymam kciuki, żeby mały sam zechciał wyjść. I oczywiście bardzo mocno za Karolinkę ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeju Karolinka myslami jestem z toba i trzymam kciuki za malego Natanka a by wszystko bylo dobrze. moja niunia ladnie przesypia cale noce budzi sie tylko raz na karmienie i idzie dalej spac wynagradza mi to ciezkim porodem jaki mialam:P a dzis wstalam do niej tylko 2 razy.karmie ja i mlekiem z cyca i sztucznie bo niestety mi pokarm naszedl dopiero w 5 dobie po cc i mala zostala nauczona z butelki. a jak wasze maluszki??pozdrawiamy mamusie i te oczekujace mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety czy to fatum jakieś nie opuści tej biednej Karolinki? biedny malutki Natanek już się tyle od swoich 1dni życia ocierpiał i jeszcze mało??? :(:(:( jesteśmy z Wami !!!Będzie dobrze..musi być!!! ja dzwoniłam do swojego gina i powiedział,że zrobimy tak,póki jeszcze nic się nie dzieje a ja sama normalnie czuję ruchy do tygodnia najwyżej mogę pobyć w domu a pod koniec albo z samego rana w pon. do szpitla już koniecznie:( oby co s się samo rozkręcilo do tego czasu:O ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wit D podaje się 1 kroplę - któraś z Was pytała, wit K tylko wtedy gdy nie dokarmia sie modyfikowanym. Mi w pierwszym tyg spadło 9kg a pozostałe 4 zostały - a to już miesiąc - nie wiem czemu, bo karmię piersią..ale apetyt tez mam ;) malutka jest cudna..męczą ja troche kolki..tez stosuje od paru dni sab simplex..i chyba jest trochę lepiej.. Modlę się za Natanka..oby wszystko dobrze się skończyło.. Pozdrawiam wszystkie mamuśki i cierpliwości dla jeszcze nie rozpakowanych My teraz czekamy na pierwszy usmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Karolinko bądź dobrej myśli!,wszystko będzie dobrze. Mam pytanie: Czy ta kolka wiąże się z trudnościami ze zrobieniem kupki i oddawaniem gazów czy jest to niezależne od tego? Mam wrażenie że moja małą boli brzuszek,ale dlatego ze kupki nie może zrobić.Jak zrobi to się uspokaja.Podaję jej te granulki Plantex,roi kupe 1 na dobę taką zielonkawą,ale to chyba od tego kopru co tam jest. Czy to jest ta kolka czy nie??? Jak kupiłyście ten sam simplex? pozdrawiam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ile ta dziewczyna i ten biedy maluszek muszą się wycierpieć,aż serce się kroi :(Karoluś trzymaj się dzielnie!!!Tyle ludzi modli się o zdrowie twojego synka, że na pewno będzie dobrze.Najważniejsze to się nie poddawać i nie tracić nadziei!!! U mnie samopoczucie już dużo lepsze choć i tak Kubusia właściwie karmie tylko butelką:(ale jakoś się już z tym uporałam najważniejsze że mały ma apetyt i ładnie nam rośnie:)My kupujemy małemu mleczko Bebilon to zwykle w zielonym opakowaniu-Kubuś je po prostu uwielbia.Taka puszka 350g wystarcza nam na 5 dni. dziewczyny powiedzcie mi czy dajecie waszym szkrabom coś do picia-jakieś herbatki,wodę?Mój maluch w środę kończy 3 tygodnie i niczym go nie dopajam a jest właściwie tylko na mleczku modyfikowanym. A już bym zapomniał...moje gratulacje dla wszystkich nowych mam:)a dla tych jeszcze nierozpakowanych życzę szybkiego i lekkiego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolka jest wtedy gdy maluszek nie umie sobie poradzic z gazami..wygląda to tak jakby cisnął kupkę..ale to są bączki. Położna powiedziała mi, że z kupką dzieci nie mają problemu, bo jest lużna, a nie twarda.. Sab simlex kupuję na czechach w aptece..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem że jeśli karmi się maluszka tylko sztucznym mlekiem to należy dopajać go cherbatka!!bo jak karmi sie piersią to najpierw z piersi leci woda a potem wartościowe mleko niestety przy butli tak niema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedy malutki Natanek :( skarbie modlimy sie za Ciebie ❤️ ❤️ A u mnei nic sie nei dzieje juz niestety moje malestwi nie bedzie listopadoweczka :(:( mam wrazenie jakbym juz w tej ciazy wieki chodziła :( dzis 3 dzien po terminie i kompletna cisza :(:( chyba tylko ja zostałam reszta juz sie rozpakowala Agatka w szpitalu to pewnie juz po wszystkim anabelka tez :( moze na mnie tez kiedys przyjdzie czas... jesli wczesniej nei zwariuje co mi grozi... mam juz starszna depresje... z mezem oddalislismy sie tak starsznie... ja nie jestem o niczym innym w stanie myslec tylko o porodzie :( CHCE JUZ MIEC TO ZA SOBA !!!!!! :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Karolinko i Natanku trzymajcie sie!! ja tez sie pomodle za was! Mleko-jak sztucznym jak karmimy powinno sie tez herbatki podawac, mi lekarka jeszcze powiedziala o tej wodzie gotowanej letniej, moj tak ze 100 ml dziennie dostaje innych plynow niz mleko ale to chyba i tak za malo i robi 1 kupe dziennie zielonkawa,ale odkad daje sab simplex to wydaje mi sie,ze kupa ladniejsza.mi rodzice kupili w niemczech ten lek, kosztowal 6,5 e,nie wiedzialam,ze w czechach tez maja. na rozstepy-ja uzywam centartubex czy cos takiego,jego odpowiednik polski to niby cepan,cepan o wiele tanszy i kupie go sobie na tylek, bo tego mojego jest tak malo,ze jakbym miala brzuch i dupe smarowac to by na raz wystarczylo:) oba zawieraja wyciag z cebul,polecila mi babka z apteki.recenzje na necie sa i bardzo dobre i neutralne i zle, jak ze wszystkim chyba. kilogramow mi sporo zostalo jeszcze,chyba po 6 tyg mozna cwiczyc wiec zaczne tylko ktos mi musi malego pilnowac:)i diete tez zaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Karolinko trzymaj się jakoś. Napewno będzie dobrze z małym Natankiem. Ja w to wierzę. Jeśli chodzi o Agatkę to pisała mi że odeszedł jej czop z krwią i ma juz skurcze. I chyba niedługo zacznie się tak na poważnie. i nie przechodzi do szpitala w którym leżała bo dopiero za tydzień go otworzą. U mnie wszystko ok. Mała jest grzeczna i jak narazie nie mam co narzekać. Mleka w piersiach mam tyle że starcza małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green ja karmie tylko butelka ale nie podaje zadnych herbatek i wody moze dlatego moje dziecko tak czesto sie budzi.. jak ta wode podajesz..? i jakie herbatki..? koperkowa..? Karolinka moc iskierek dla Ciebie i Twojego Skarba wierze ze bedzie dobrze modlimy sie za Was wszystkie tutaj ciotki z kafe.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to prawda ze jak jest sie na modyfikowanym to trzeba dawac wode i herbatke obowiazkowo..? a i gdzie mozna kupic ten Plantex..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Patunia Plantex normalnie w aptekach jest u nas,miesza się z wodą lub mlekiem.Możesz też kupić herbatkę koperkową np.z firmy Hipp lub samą przegotowaną wodę letnią podawać . Dziewczynki a powiedzcie czy ten sab simplex działa? i jak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Boze jestem zalamana sytuacja z natankiem!!!ale wierze ze wszystko bedzie dobrze!!!!Karolinko zobaczysz, trzymamay za was kciuki i modlimy sie wszystkie!!! moj maly jest tylko na cycku mleko tryska mi na wszystkie strony jak z jakiejs sikawki i maly nieraz sie z tego powodu denerwuje!!! mam dosc dziewczyny tej strasznej diety w sumie staram sie jesc tylko takie jakies rosolowe rzeczy, wszystko gotowane lub duszone w foli ale to nie ma smaku fuuuj:( Ja dopajam malego albo przegotowana woda albo glukoza bo u mnie w domu jest centralne wiec polozna z lekarka kazaly mi go troszke przepoic a sama pije herbatke z kopru i maly potem puszcza super baczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi tez kazali małej wode dawać ale też czasem jej daję herbatkę z kopru włoskiego i wtedy jest spokojniejsza. Moja mała często ulewa ale wiem że ona jest przejedzona. Agnieszko ja też tak miałam z tym mlekiem i mała się denerwowała bo za dużo jej leciało i dlatego odciągałam do butelki a teraz mam tyle mleka że małej wystarcza. Ja nie mam aż tak wielkiej tej diety ale jak by się kolki zaczęły to będę musiała przejść ale to nie znaczy że jem wszystko bo nie jem tylko staram się wybierać. Ja jak kończyłam ciąże to ważyłam 84 kg a dziś ważę 67 kg więc nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mały się dławi jak je bo tak leci :D Muszę sciągać troszkę mleka przed karmieniem żeby mi się nie zadławił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez karmie piersia i mam duzo pokarmu. A mala je tak lapczywie ze zawsze sie przejada, jakby jej ktos mial zabrac to mleko ;-) Ale mi powiedzieli zeby nie dopajac dziecka wiec ja nie podaje jej wody ani herbatki a moze powinnam? A wam mowili zeby dawac cos do picia poza mlekiem z tzw. cyca? Trzymam kciuki za Karolinke i Natanka, wierze ze wszystko bedzie dobrze. Musi byc dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak szlam do porodu to wazylam 84 a teraz waze 78 ;/ pewnie dlatego ze nie karmie piersia..:( macie jakas skuteczna diete? Beatko jak ty to zrobilas ze tak schudlas ? czyli jak podam malej mleko to pozniej jak jest jeszcze glodna to mam jej dac wode albo herbatke czy kiedy ja dopajac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×