Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba będę płakać

Ale mi smutno... Miał się odezwać...

Polecane posty

Gość Chyba będę płakać

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy sa o
Szkoda lez, oni wszyscy sa jednakowi. Ja dzisiaj tez sie dowiedzialam, ze bylam zabawka i nie mam zamiaru plakac z tego powodu. Niech sper....i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiemtego
olej frajera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba będę płakać
Poznalam go niedawno. naprawde super sie rozmwiało no i to jak się razem bawiliśmy... Mial się odezwać w tym tygodniu i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy sa o
To dobrze, ze sie nie odezwal. Widocznie nie jestescie dla siebie stworzeni i tyle. Moj udawal uczucie przez pol roku, to dopiero jest chamstwo. No coz, bylam naiwna, dalam sie nabrac na slowa. Przynajmniej ciebie to ominelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba będę płakać
Chodzi o to,ze się odezwałam! Dałam do zrozumienia,że chciałabym się spotkac on napisał,że się zobaczymy w tym tygoniu,ale od 5 dni milczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnoldzik
Gdyby się do ciebie odzywał zbyt często, to pewnie być go olała. Z kobietami tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ze wszystkimi ;) Mnie tez denerwowalo jak facet z ktorym sie kiedys spotykalam (na gruncie towarzyskim) za czesto pisal smsy, dzwonil i takie tam . Jak poznalam TEGO wlasciwego (mam nadzieje :D ) , moze do mnie dzwonic w srodku nocy i mi to nie przeszkadza ;) (oczywiscie bez przesady :P z tym srodkiem nocy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×