Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

po prostu Julka

wyniki z toksoplazmozy,prosze o pomoc

Polecane posty

hej dziewczyny no to sprobuje raz jeszcze cos kafe mi dzis psikusy robi :o IgM < 0,55 IgG < 4 IU/ml i pod spodem mam wpisane, ze wynik watpliwy w obu przypadkach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak watpliwy to musisz je powtorzyc.ja je robilam i mialam IGG dodatnie a IGM ujemne i to byl dobry wynik bo oznaczal ze mam przeciwciala i nie jestem aktualnie chora,mozna tez miec IGG i IGM ujemne co tez jest dobrym wynikiem bo oznacza ze nie mialas nigdy tej choroby i nie masz przeciwcial wtedy musisz uwazac na kontakt z kotami i surowe mieso zeby sie tym nie zarazic;)no i powtorzyc je za jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panika...
poproś o skierowanie na awidność toxoplazmozy - ono mówi kiedy zachorowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza i powiedzial, ze nie chorowalam po prostu na toxoplazmoze nigdy i bede musiala powtorzyc badania w 30 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplacilam 25 zl za igg i 25 zl za igm czyli 50 zl w sumie chyba niedrogo, robilam w prywatnej klinice. zrobilam tez morfologie, a witaminy w krwi tez powinnam sprawdzic? Moj ginekolog twierdzi, ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tylko robie co miesiac morfologie 25par i wiecej nic,no ja za toxo placilam po 20zl,i jeszcze cytomegalie se zrobilam to tyle samo kosztuje:) a w ktorym tyg jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, chodze prywatnie. w ogole to nie mieszkam w Polsce, ale co jakis czas sobie tu przyjezdzam na badania bo z opieki nad ciezarna w Londynie zadowolona nie bylam, zreszta mam ciaze zagrozona i nie pracuje wiec teraz odwiedzialm rodzicow na kilka tygodni :) jestem w 15 tc :) juz sie nie moge doczekac konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,no ja tez sie juz nie moge doczekac jestem w 18tc,ja chodze panstwowo i nie narzekam wizyty mam co 3 tyg badania te co maja byc mam ogolnie jest ok:) a co sie dzieje ze masz zagrozona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam macice podwojna i musze unikac stresu, skurczow- czyli mam lezec i nic nie robic :) a w uk mowili, ze ciaza to fizjologia i bedzie dobrze, nawet mnie porzadnie nie zbadali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konca lutego
jest darmowy program antyHCV dla kobiet w ciazy. popytajcie sie w laboratoriach, zawsze warto zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×