Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola76

Czy ktoś produkuje obecnie wisiorki-sekretniki?

Polecane posty

Gość Lola76

Jak się zorientowałam, szperając po necie, taki wisior otwierany z miejscem na zdjęcie czy coś innego (podobno damy wkładały tam kiedyś jakąś materię nasączoną perfumami i ten zapach towarzyszył im ciągle, bo perfumy nie wietrzały jak ze skóry czy ubrania a dyskretnie wydobywały się z wnętrza) nazywa się sekretnik. Bardzo chciałabym taki mieć. Ale nie mam pojęcia gdzie można kupić taki od współczesnego producenta, a nie przedwojenny na aukcji czy w desie, czy nie jakieś cudo robione na specjalne zamówienie... Czy któraś z was trafiła na takie produkty np w sklepach internetowych? Mogę prosić o linki? (Przez wyszukiwarkę nie znalazłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola76
Ano, ja to też znalazłam. Dzięki za przypomnienie i link. Tylko w ten włożyć np zdjęcie nie byłoby tak łatwo jak w stare sekretniki (widziałam je na innych aukcjach). Fajnie by było żeby w jakimś sklepie np internetowym był większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj właśnie oglądałam takie u jubilera. DObrze wykonane w kształcie owalu i kwadratowe, srebrne, ze zdobieniem na kopercie kosztowały 150 i 168 zł. Widziałam też tańsze za 50 zł (w kształcie serca), ale to chyba nie było srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola76
O rrany, Pariss, ale mnie ucieszyłaś! No to pochodzę po jubilerach do skutku. A to jakiś znany jubiler był, bo zastanawiam się czy w moim mieście znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden firmowy, zwykły jubiler :) naprawdę tego jest sporo, tylko jak człowiek się nie interesuje to nawet nie ma pojęcia, ze ktoś coś takiego jeszcze kupuje. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławska Magnolia Park, sklep SIX na parterze. Niestety nie są ze złota czy srebra, tylko sztuczna biżu. Jesli nie zależy Ci na \"szlachetności\" to tam taki nabędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×