Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aalejkaa

Po NANie bóle brzuszka i problemy z kupką, na jakie mleko zamienić, poradźcie

Polecane posty

Gość aalejkaa

Słyszałam o NANie hypoalergicznym ale czy to nie jest dla dzieci ze skazą białkową? Mała ma 3 tygodnie a ja karmie w większości z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez miala po nanie ból brzuszka biegunke wkoncu prawie sie odwodnila... lekarka jej zmienilą na nutramigen ale nie wiem czy to byla korzystna zmiana. moze bebilon pepti. wogóle to chyba nie powinnas sama zmieniac mleka bez konsultacji z lekarzem bo to jeszcze za malutkie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia je NanHa1 i jest OK;) zmieniłam Jej na 2 ale zwracała po nim. zaczęłam mieszać z kleikiem i jest wszystko dobrze. Kupka też "ładna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalejkaa
Hmm czyli powinnam zadzwonić do lekarza i zapytać? NAN kupiłam ponieważ w szpitalu takie dostawała, a małą karmie ciąglepiersią jednak dziś muszę wyjść z domu na parę godzin, niestety do laktatora nie odciągnę bo mała ciągle wisi mi na piersi i do laktatora już spływają tylko kropelki :( chyba tydzień bym zbierała te mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalejkaa do Rudii
NanHa1 czym sie rózni od Nan'a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez dostawala w spzitalu nan i byl ok do czasu bo poźniej zaczely sie problemy. powinnas zadzwonic do lekarza i zapytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
za szybko chcesz zmieniac poczekaj jeszcze troche my mielismy takie sensacje to polozna kazala bardziej rozcienczac mleko, albo nie sypac tyle tego proszku pcozekaj troche i wtedy zmien poza tym u nas NAN uzywaja w szpitalu do karmienia niemowlat i ponoc jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tyg. to nie polecam mieszać z kleikiem:D może spróbuj dać dziecku troszkę rozrzedzone to NanHa.. zamiast miarki na 30ml daj pół miarki... po troszku...:) może za dużo i dlatego problemy z żołądkiem i kupką... to mały organizm i nie przyzwyczajony do zmian ... ;) powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalejkaa
To ja zadzwonie do lekarki, NAN akurat mi sie skonczyl nie chce kupowac nastepnego tym bardziej, że ja naprawde sporadycznie używam tego mleka gora co kilka dni, tylko na początku więcej póki laktacja sie nie rozkręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aalejkaa----> NanHa1 jest hypoalergiczny... czyli o zmiejszonym ryzyku wystąpienia alergii..., ma również dużo witamin... Mi lekarz polecił akurat to mleko i jestem zadowolona. no NanHa jest droższe, ale np. po Bebiku córka zwracała! Miała miesiąc, a po tym NanHa1 spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka może Ci również polecić Bebilon, podobno jest też dobry, ale droższy od NanHa1 bądź w takiej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zmienic mleko idź do lekarza to cos poradzi. Ja sama zmieniłam z Nan\'a na bebiko bo po nanie tez miał kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam enfamil.Kupuje się go tylko w aptece.Poleciła mi go położna,bo ja miałam za mało pokarmu.Karmiłam ją piersią a jak była za mało dostawała butlę.Nie miała żadnych zaparć ani kolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×