Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilijjka

Co dobrze mieć dla niemowlęcia w razie gorączki??

Polecane posty

Gość Lilijjka

Polećcie mi proszę coś, co prawda moja kruszynka ma dopiero 3 tyg. ale wole mieć coś w razie czego. I co lepsze coś w syropie czy czopkach? O ile wogóle jest możliwość wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem lepsze są czopki. Omijasz żołądek i przy takim maleńkim dziecku nie ma problemu z podawaniem. Używałam Paracetamol w czopkach (najmniejsza dawka, to chyab 25 mg). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla noworodka najlepsze czopki. starszemu mozesz juz podac syropek sa po 3 miesiacu zycia a niektóre po pierwszym. Tylko ze np moja jak miala zatkany nosek i czerwone gardelko to po syropku poporstu wymiotowala, dlatego chyba lepszy czopek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej w płynie kup też, na mojego np. czopki nie działają najlepszy jest paracetamol w syropie, taki o smaku truskawkowym. I kup też dozownik, bo łyżeczką ciężko wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam czopki...ja stosowałam eferalgan,to na bazie paracetamolu...idz do apteki...doradzą...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam panadol dla dzieci(od 3 miesiaca zycia),ma truskawkowy smak.-jest w komplecie z dozownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mojej panadol byl za gesty i wieczni mi nim wymiotowala :( kupilam taki pomaranczowy chyba ibufen czy ibuprofen nie pamietam nazwy a nie chce mi sie isc na dól sprawdzac. I ten sie lepiej sprawdza niz panadol. W aptece powiedzieli ze jest silniejszy a panadol to jeden ze slabszych leków na obnizanie goraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz, a moja doktor mówi, że odwrotnie - ibuprofen na słabszą gorączkę a paracetamol na dużą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafinka no to ja juz nie wiem. mi kazala podac ten pomaranczowy bo panadol za slaby :D:D:D ale mala i tak wymiotuje po panadolu wiec to bez roznicy a po tym pomaranczowym nie wymiotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
To pomarańczowe to pewnie Ibufen, też daję moim córkom, szybko działa i przynosi ulgę. Polecam na gorączkę i wszelkie bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×