Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość impresja*

histeria i złość dziecka w nocy po przebudzeniu-moze byc od zebow?

Polecane posty

Gość impresja*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być od wielu rzeczy. Od zębów pewnie też. Nikt tego nie stwierdzi nie widząc dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja*
w dzien nie ma takich historii telewizji nie ogląda więc nie przeżywa nie jest pobudzony przez to zdarza sie to sporadycznie i trwa ok 1 h dziecko ma 20 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu też się zdarzało. Potrafił obudzić się w nocy z płaczem i trudno było go uspokoić. Spokojnie tłumaczyliśmy, że wszystko w porządku, przytulaliśmy, ale i tak \"trzepał rączkami\" i nie mógł się uspokoić. Był jakby nieobecny, tak jakby nic do niego nie docierało w tym momencie, jak gdyby był jeszcze w innym wymiarze. :) Nie wiem jak to opisać, bo trudno wyrazić, to co działo się z nim w tym momencie. Na początku nie wiedziałam co jest grane, ale nie było to na tyle częste i dramatyczne, więc nie konsultowałam z lekarzem. Rano już nic nie pamiętał, choć wypytywaliśmy o powód. Może coś śniło się, może przestraszyłeś się... Kilka razy tak się zdarzyło, nawet ostatnio, choć ma już 8 lat. Cisza, spokój w domu, nie ma awantur, w szkole w porządku. Ale... dziecko jest bardzo wrażliwe. Jeśli tylko ma emocjonujący i wyczerpujący dzień, to potem trudno mu zasnąć. Może tutaj tkwi przyczyna. Nie wiem, nie drążę. Teraz zdarza się to raz na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj dokladniej
nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×