Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tranqil babe

najlepszy filtr na twarz poleccie !!!! wasze typy i doswiadczenia

Polecane posty

hejka:) wszystkie wiemy ze promienie uva i uvb odpowiadaja az za ok 70% oznak starzenia sie skory!!!!! dlatego najwyzszy czas zaczac uzywac wysokie filtry bedzie to dla mnie nowosc wiec prosze o wasze typy bo nie chce kupowac w ciemno gdyz: sa drogie wiadomo dosc ciezko jest dobrac dobry filtr slyszalam ze sie czesto fatalnie wchlaniaja, biela skore!! tluszcza itp brrr prosze kobietki wrzucajcie swoje doswiadczenia napisze ze chodzi mi o wysokie filtry od 50 SPF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florence4444
Najlepszy filtr na rynku, to avene 50+ cream. Mimo iz jest to krem, rozsmarowuje sie swietnie, nie zostawia zadnych bialych smug i jest naprawde skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siedze na wizazu od wczoraj i tam do wiekszosci kremow tych lepszych jkest masa zarzutow:o ze biela lub przeciwnie zarozowiaja itp. ja jestem bardzo blada wiec jakies rozowienie odpada a biala bardziej tez byc nie chce.... aha zalezy mi na filtrach mineralnych!!!!!!!!! czy ten krem ma takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o na ten tez zwrocilam uwage:) wyczytalam tez gdzies ze podobno zwykle pudry nie spisuja sie dobrze na filtrach? czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×