Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala alicjaa

Czuję się bardzo slabo w 3 tyg. połogu, mrowi i kręci mi się mi w głowie

Polecane posty

Gość ala alicjaa

Czy to normalne? Do tej pory czułam siesuper teraz straszie mi słabo i kręci mi się w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakunia
Zmierz sobie temperaturę ,ale nawet jak jej nie masz ,to idź do lekarza. Nie wiadomo dlaczego tak sie czujesz ,możesz zaszkodzić sobie i dziecku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala alicjaa
mam niską temperaturę, nawet nie mam 36,6 .... mam iś do zwykłego lekarza czy może do położnej zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalakala
pewnie karmisz piersią..........a jesz w miarę normalnie?może jesteś osłabiona jeśli żyjesz chlebem i wodą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej idź do lekarza
to moze byc brak zelaza, jesli karmisz piersia powinnas lykac jakies preparty witaminowe wlasnie z zelazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalakala
zrób sobie badanie krwi.Do położnej zadzwonić nie zaszkodzi,poznasz opinię i może wykluczy sprawy ginekologiczne.Moja koleżanka w szpitalu wylądowała bo przytomność straciła.Nic nie jadła:o bo sie naczytała,że nic nie wolno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala alicjaa
Karmię piersią, JEM WSZYSTKO, biorę witaminy, nie wiem co jest... W poniedziałek ściagałam szwy może to przez to? Ale źle sie czuje dopiero od wczoraj, najgorzej jest jak wstaję, kucnę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalakala
zmierz ciśnienie,zrób badanie krwi i poradź sie lekarza jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala alicjaa
Jestem troche "uziemiona" - mąż w pracy a ja sama z maleństwem na dodatek wyprowadziliśmy się niedawno i moja przychodnia jest dobre kilka km od nas :( nie wiem czy tutaj też się mogę wybrac do lekarza, nawet nie wiem jeszcze gdzie przychodnia jest :( tak czy siak nie mam jak sie ruszyć z domu, ciśnieniomierza tez nie mam, jak się cos dzieje to zawsze nie w porę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemeczenie i wplyw tej pogody..mamy wiosne zima. nie martw sie ale odzywiaj poprawnie. ja jak urodzilam to tylko przez miesiac jadlam same gotowane rzeczy a potem jak stwierdziloam ze nie mam sil zaczelam jesc wszystko stymze moja corcia nie ial kolek..nabralam dzieki temu sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×