Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie mam siły życ

Ile zarabia kelnerka?

Polecane posty

Gość Nie mam siły życ

Chyba pszukam w tym zawodzie bo jestem po ogólniaku, nie studiuje i watpie zebym znalazła jakas prace ;( jestem z okolic łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matix
Ja zarabian na godzine czyli 6 zł za godzine,w miesiacu wychodzi ponad tysiac plus napiwki od ludzi czyli drugie takie(okolice elblaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciecing publiczny
ja jestem cieciem i mam 4, 2 na godzinkę. Robię 350 godzin w miesiącu to se policzcie i le kabony trzepie. W robocie nic nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka
hej! ja pracuje w irlandii i tutaj też jest niezły wyzysk... nie tylko w Polsce. Od najniższej krajowej, którą normalnie dostaje się "na ręke", ja mam jeszcze od tego odprowadzany podatek! Czyli zwykły robotnik dostaje netto 8,65, a ja od tej kwoty mam jeszcze zabierany tax office! Co do napiwków to wcale nie mam 2 pensji jak to niektórzy mi dogryzają... Niby troche grosza mam ale za mieszkanie sporo płace bo 650 euro. dojazdy 90euro, jedzenie, opłaty.... nie jest lekko. Ale na razie wrócić do Polski nie moge, za durzo władowałam kasy żeby tu byc i chociaż żebym odzyskała to co tu władowałam. Może inni mają więcej szczęścia ode mnie.... Tak więc trzeba też trafić na dobrego pracodawce!!! Pozdrawiam wszystkich czytających!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×