Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankaaa71.

Luteina raz jeszcze

Polecane posty

Gość Ankaaa71.

Dziewczyny kochane,potrzebuje waszej rady.Jestem we wczesnej ciazy ok.8 tydz.Lekarz zalecil mi przyjmowanie luteiny-po 2 tabletki 1 raz dziennie.Zastanawiam sie czy to nie zaszkodzi dziecku bo wlasciwie nie mialam robionych zadnych wynikow.Gin przepisal mi ja zaraz po stwierdzniu ciazy.Powiedzial,ze w moim wieku 36 lat to standard.Co o tym myslicie?Brac to dalej?Bo wiem,ze powinnam przyjmowac do 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa71.
Podnosze.Moze ktos poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam,ze powinnas brac ja gdy bylam w ciazy mialam 33 lata,tez ja bralam przez pare tygodni i nie zaszkodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa71.
Ewka,dziekuje Ci za odpowiedz.Wiesz,ja juz swiruje w tej ciazy bo bardzo sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa71.
A jeszcze co gorsze nie mieszkam w PL.Przyjechalam do kraju na piewsza wizyte i wrocilam do Danii z calym zapasem luteiny.I tak sie gryze w samotnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nic się nie martw, ja ostatno od mojego nowego gina usłyszałam, że każda ciąża po 28 roku życia traktowana jest jak "ciąża specjalnej troski", a luteina to nic innego jak progesteron, a progesteron ma pomóc w tych pierwszych tygodniach ciąży. Bo tradycyjnie do końca pierwszego trymestru progesteron dość mocno się podnosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa71.
Dziewczyny,na Was zawsze mozna liczyc,dziekuje:).Troche sie uspokoilam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli lykaj luteinke,nie zamartwiaj sie na zapas,bo to szkodzi ;) i wszystkiego najlepszego zycze WAM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam drobnostka ;), zdrówka życzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa71.
Dziekuje raz jeszcze :)Wiecie dziewczyny,to naprawde trudne przezywac ciaze na obczyznie,zdana na zupelnie inny system leczenia.Oni tu nie podtrzymuja ciazy do 3 miesiaca!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo paskudnie Kochaniutka uważaj na siebie, leż jak możesz najdłużej, nie dźwigaj, dużo odpoczywaj i co najważniejsze nie schizuj :) a zobaczysz, że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli widze wiele krajow zachodnich ma ten system,ze nie podtrzymuja ciazy...dla mnie przyznam to niezrozumiale, czyli tak jak napisala poprzedniczka,dbaj osiebie :):):) masz juz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×