Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ej ale nie wierze

Dlaczego mam taki wysoki puls??!!

Polecane posty

Gość tetno
to tetno wysokie to cos okropnego nic nie pozwala robic jakis wiekszy wysiłek i juz skacze bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 28 lat, puls 110, lakarze twierdza ze jestem okazem zdrowia. przebadali tarczyce, serce i pare innych... wyniki ksiazkowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na echo serca
potrzebne jest skierowanie od kardiologa, ze skierowaniem jest bezpłatne. Wykonuje je kardiolog i jest to takie USG serca ;) U mnie trwało pół godziny i mnie żebra bolały bo chuda jestem, a on dosyć mocno musiał końcówkę przyciskać, oczywiście góra musi być naga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba przesadzasz
pol godziny robił echo to tyle nie trwa chyba ze cos go zaniepokoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia podyplomowe robi sie
ja mam tetno w tej chwili 100 ale jestem straszny nerwus wiec to chyba od tego. i przed chwila wypilam kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chyba przesadzasz
nie przesadzam, robił mi pół godziny, wiem bo patrzyłam na zegarek i dawała znać komuś gdy wchodziłam i ta osoba się denerwowała że tak długo się nie odzywam... Lepiej że zrobił dłużej za to porzadnie, zresztą jeden z najlepszych kardiologów u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chyba przesadzasz
co do concoru jest pewnie dobry, wszystko zależy od konkretnej osoby, mnie np nie służył, a tym samym nie mogę brać żadnych innych leków, bo ten jest najsłabszy i najłagodniekszy (oczywiście sa większe dawki tego leku), ale jak każdy betabloker obniża ciśnienie krwi, a ja z natury mam niskie ciśnienie więc byłam nie do życia. A co do nerwowości i serca to już pisałam, najpierw trzeba sprawdzić, później zwalać na nerwy, podatność na stres jest bardzo duża u osób mających zespół Barlowa i stąd może być ta nerwowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej ale nie wierze
Aha ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze pieczone
ale się kłócicie ! po co to wam ! zawsze izie sie do lekarza i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwerwerer
nazwiska nie podawaj nawet jak cie proszą 1. stracisz znajomego 2. zlamiesz prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwerwerer
ja do karzdego glupstwa mam wynajetego prywatnie lekarza z pogotowia. Zakręci mi sie w glowie i juz moge dzwonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka2812
Czy to normalne?? Mam niskie cisnienie (jakies90/60 po dwóch kawach) ale za to puls skacze mi nieraz do 80-90. Czy to normalne? Co może mi dolegać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ten sam problem . Mam 17 lat . Trenuję 6 razy w tygodniu rzuty i mój puls po obudzeniu się potrafi sięgać 161 . Co powinnam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brainiac141
Ja też mam problem, mam 15 lat, nie pale, lubie jeździć na rowerze. Ostatnio wstałem z łóżka i zmierzyłem sobie ciśnienie, miałem w normie, ale puls 94 uderzeń na minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałam to ma wpływ i to duzy. Zauwazylam ostatnio ze mama czesto lapie sie za klatke piersiowa a jak sie ja zapytam co sie stalo to mowi ze nic. Co sadzicie jezeli na wszelki wypadek kupi sie testy zawałowe? Takie znalazłam Testy Caretest Heart i niby stwierdzaja po 2 godzinach od wystapienia zawalu ze on wystapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysoki puls nie jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARDIOLOGICZNA
ludzie , zamiast snuć domysły to do lekarza i zrobić ekg , ono najlepiej okresla pracę serca , echo serca służy do zbadania budowy serca i wykrycia wad. poza tym szybszy puls u ludzi młodych nie jest niczym złym , ważne czy jest to puls miarowy bez szarpnięć czy przestojów . a jeśli komuś przeszkadza szybsze bicie serca to wystarczy wypić meliskę i i już zwolni . nie nakręcajcie się niepotrzebnie , bo to pierwszy krok do nerwicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin

Mamy w domu DuoControl do pomiaru saturacji oraz pulsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iki

Jak chcecie kontrolować saturację to na pewno dobrą opcją będzie Duo Control. Praktyczny sprzęt, który będzie bardzo wygodny dla osób chorych, będzie można bardzo szybko dokonać pomiarów. Oczywiście osoby zdrowe również warto, gdy będą miały go pod ręką. Dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 17.09.2019 o 13:26, Gość iki napisał:

Jak chcecie kontrolować saturację to na pewno dobrą opcją będzie Duo Control. Praktyczny sprzęt, który będzie bardzo wygodny dla osób chorych, będzie można bardzo szybko dokonać pomiarów. Oczywiście osoby zdrowe również warto, gdy będą miały go pod ręką. Dobrze się sprawdza.

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×