Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turqs

do czego uzywacie blendera?

Polecane posty

Gość kogut
W ZASADZIE UZYWAM GO DO WSZYSTKIEGO.mIELE SIEKAM UBIJAM I ROZDRABNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezay jaki blender jak mysli o takiej tylko mieszajacej koncowce to moze do ciast? salatke? ja mam blender duzy i zamykany i z reguly robie zupy kremy po prostu pycha!!!! to chyba jedyny sposob na porzadna zupe krem moje faworytki porowo-ziemniaczana( na cieplo i na zimno) i gaspacho- hiszpanski chlodnik z pomidoro jadlam w hiszpani i mi udaje sie zrobic taki sam cudo mniam czekam juz na wiosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam tylko taka biala dluga gruba koncowke (tzn to jedna maszynka jest hehe) .. z nozykiem na koncu takim malym nadaje sie taki do robienia zup-kremów? takich kokotajli z owocow i mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moim ostatnio mieszałam ciasto na nalesniki, bo mi grudki wyszły, to stwierdziłam, że ja im pokażę :P Taka końcówką o jakiej piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rozdrabniania warzyw ugotowanych i mięska na zupke dla mojej córuni Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nieszczesny blender stoi w kartonie :o bo mi sie nie chce potem myc itp. itd. ... ale jak czasem to do jakiejs 'mielonej' zupy, albo drinkow typu margatita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój został kupiony właśnie dlatego, że cała część która się brudzi może iść do zmywarki ;) Bez tego też dam głowę, że by leżał nieużywany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blender u mnie
-do ciesta na nalesniki -placki ziemniaczane:ziemniaki i cebula -lod do koktaili -napoje mleczno owocowe -zupy -ziola -mieszanki typu ziola+ pomidory+czosnek-dodatki do ryb(sardynki z grilla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mella, dajesz blender do zmywarki? to ja w takim razie zylam w blednym przekonaniu, ze nie mozna (aczkolwiek nie wiem dlaczego ...) przeciez to bez sensu, to zwykly plastik (moj jest z takich najtanszych ;) ) no tak, teraz juz nie bedzie wymowek, ale ja chyba nie robie takich blenderowych rzeczy po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodajdaj
daj przepis na gaspacho :-) tez jadlam i mi smakowalo, chcialabym zrobic u siebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczita - ja mam blender Brauna \"Multiquick\" i o ile tej części z kablem oczywiście nie wolno do zmywarki wsadzać ;P, to tą nasadkę z nożami oraz wszelkie pojamniczki które tam są w standardzie owszem. Jak Ci się jeszcze uchowała instrukcja, to najlepiej by było sprawdzić, bo ciężko stwierdzić, czy wszystkie tak się da myć :o. A jak ktoś kupuje sobie blender i jest przyzwyczajony do mycia w zmywarce, to polecam sprawdzić czy jest zmywarkomyjny ;) (poczytać instrukcje w sklepie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×