Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia271

Czy to moze byc ciaza?

Polecane posty

Gość Kasia271

Witam wszystki panie, ktore sa lub byly w ciazy. Czy takie objawy moga wskazywas ciaze???: -bol podbrzusza, -brzuch jakby napelniony powietrzem, ale bez gazow, -zawroty glowy, -bol zoladka, i odbijanie samym powietrzem, -fale zimna i goraca, -poprzedni @ bolesny jak nigdy dotad, na kolejny jeszcze czekam, -sennosc, -oraz od kilku dni niesamowita haustawka nastrojow. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak2
u mnie zawroty głowy i brak apetytu - pierwsza oznaka. niestety stracilam ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonka
Ja tez mam od czasu do czasu maly ból podbrzusza i brzuch napelniony powietrzem, do tego drazliwosc sutkow i bolesnosc. Tez sie zastanawiam czy to nie ciaza ale jeszcze nie minal termin okresu. Czy moje dolegliwosci moga byc na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia271
Lizaku2: Strasznie mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koozka
Tak Kasiu, to mogą być objawy ciąży, ale nie muszą. Czasem tak bardzo tego chcemy, że nasze ciało płata nam figle. Poczekaj do terminu miesiączki, a jeśli się nie zjawi to zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia271
Do miesiaczki mam jeszcze troche czasu a bole brzucha z dnia na dzian jakby silniejsze. No i coraz duzej spie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia271
Przepraszam za bledy, ale jestem troche poddenerwowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie objawy pojawiajace sie przed terminem spodziewanej @ sa troche naciagane, bo albo kobieta baaardzo chce badz baaardzo nie chce ciazy. Moim pierwszym objawem byl bol podbrzusza w terminie spodziewanej @ (trwal ok 5 dni), i brak @. Objawy powyzsze wg, mnie sa bardziej nakrecaniem. No ale moze jestes, radze cierpliwie czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia271
Glitzy, jesli mialabym nakrecac, to po co. Nie zawracalabym Wam glowy. Jestem juz w takim wieku, ze nie potrzebuje pisac dla zabawy. Poprostu sie niepokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, nie podejrzewam cie o chec zabawy, chodzi mi raczej o to, ze psychyka kobiety w takiej sytuacji plata figle i potrafi wywolac najrozmaitsze objawy ciazy pomimo jej braku (ciaza urojona). Mowie to z doswiadczenia, ja mialam wszelkie objawy ciazy WIELOKROTNIE!!!!! i to sporo przed terminem. Dopiero prawdziwa ciaza wygladala inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia271
Glitzy, moze masz racje. Najlepszy kumpel mojego meza zostanie wkrotce tatusiem. Moze to nieswiadoma zazdrosc:( Nie pozostaje mi nic innego jak poczekac. Dzieki za odpowiedzi:) Pozdrawiam wszystkie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, zycze dwoch kresek w takim razie, nie nakrecaj sie jednak zbyt wczesnie, bo rozczarowanie moze byc, jak w moim przypadku...:( czekaj a w terminie @ rob test! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle zee
dostaniesz okres , skoro boli cie podbrzusze itd to bedziesz miala okres, a piersi jak sie zachowują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie do końca zgadzam sie ze stwierdzeniem, że objawy ciąży przed terminem @ są naciągane i wynikają z nakręcania sie kobiety... ja wyraźne objawy ciąży miałam ma tydzień przed okresem (choć wtedy oczywiście nie miałam pewności, że to to, ale jednak czułam sie inaczej niż zwykle)i nie wynikały one z mojego nakręcania się, bo udało nam się zajść za pierwszym razem, więc nie było po prostu takiej potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×