Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka c

jak ubieracie swoje niemowlaki?

Polecane posty

chodzi mi głównie o ubiór do spania-co preferujecie? kaftanik i śpiochy na body czy raczej pajacyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytlumacz mi jedno
CO TO ZA ROZNICA? Kazdy ubiera jak woli, juz glupszych problemow nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubieram córci body z długim rękawkiem i śpiochy :) Muszę ubierać ją troszkę grubiej, bo mała w czasie snu zrzuca z siebie kołderkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Lusia była noworodkiem, to spała w śpiochach i body. Pajacyki z jakiś powodów się u nas nie przyjęły. A teraz w dzień chodzi w body i portkach, a na noc ma specjalne piżamki, takie bez stópek, to się chyba rampers teraz nazywa :) Zauważyłam, że sprawia jej przyjemność merdanie tymi gołymi stópkami po pościeli - ma to chyba po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim body i rajstopki (rzadziej śpiochy), czasami pajaca z body z krótkim rękawem. Bawełna, nie welur, bo nie oddycha i dziecko się poci. Obowiązkowo śpiworek, mam cieńki z kocyka i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy spi w pajacyku , rano jak sie budzi odsłaniam stopki i tak troszke sie bawimy, na noc zawsze śpiworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubieram swojego synka w body z gługim rękawkiem, bluzeczke z długim rękawkiem i śpiochy lub body z długim rękawkiem i pajacyk :) wg mnie jeden rękawek to za mało. Rano po przebudzeniu ściągam mu śpiochy i zakładam mu rajstopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty masz przenikliwość
ja swojego męża ubieram w strój kominiarski nawet do snu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
body na ramiaczka i pajacyk do snu w dzien body na ramiaczka lub z krótkim rękawiem na to body z dułgim rękawkiem i rajstopki zakładam mu w dzien skarpety mu stópki nie marzły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka24
body z krótkim rękawkiem śpiochy i kaftanik na noc, a w dzień na body pajacyk i skarpetki też i w dzień i w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na noc body z krókim rękawkiem + pajac (mała spi w cienkim spiworku) na dzień body z długim rękawem + śpiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam to dość grubo te swoje pociechy ubieracie. Ja zakladam pajacyk + śpi pod kocykiem (wcale nie grubym) i wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×