Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foczkaaaaaaaaa

Wrocław Brochów Lekarz

Polecane posty

Gość foczkaaaaaaaaa

Witam, Mam pytanie do mam, ktore rodziły we Wroclawiu na Brochowie. Napiszcie prosze Wasze wrazenia co do opieki, warunków, lekarzy itd. Prawdopodobnie bede tam rodzic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Foczko, ja tez bezskutecznie usiluje sie czegos sensownego dowiedziec o brochowskim szpitalu. sama mam termin na koniec lipca. a Ty? Wybralam ten szpital poniewaz jest mi najbardziej znajomy - rodzily tam dwie moje kolezanki, ktore skrzetnie odwiedzalam po porodzie. niestety obie mialy dosyc ciezkie porody ale nie ze wzgledu na lekarzy ino specyfike ulozenia dziecka itp. najwazniejsze, ze wszystko sie udalo. obie byly tez zadowolone z obslugi i warunkow. pierwsza narzekala na co niektore pielegniarki, jedn byly bardzo pomocne dla mlodej mamy bez doswiadczenia, inne - opryskliwe. ale z tym mozna sie spotkac wszedzie. jej porod zakonczyl sie cesarka, lezala pozniej z maluszkiem w jednoosobowym cichutkim pokoiku, co bylo odprezajace, choc lezenie z innymi kobietami ma chyba rowniez swoje dobre strony. nie wiem wlasnie czy taki pokoik otrzymuje sie po cesarce czy to kwestia przypadku. Druga kolezanka byla bardzo zadowolona z opieki. obiecala mi podac nazwisko swietnej poloznej, ktora tam pracuje i ktora profesjonalnie i z usmiechem pomogla jej przy porodzie i tuz po nim. niestety kolezanka wyjechala do Niemiec i kontakt sie chwilowo urwal, ale postaram sie dzis do nieej napisac z tym pytaniem. ja wlasnie zastanawiam sie nad szkola rodzenia. oprocz tego, ze Dzidzia bedzie moim pierwszym dzieckiem i nie bardzo wiem jak sie nia opiekowac, a nie chcialabym pozniej co chwila wpadac w panike, kiedy cos wyda mi sie odmienne od normy, to mysle, ze moze mozna by poznac tam faktycznie lekarzy, polozne i pielegniarki, a wtedy moze tez nie patrza na czlowieka tak anonimowo? co Ty o tym sadzisz? rozpisalam sie troche, ale jestem sama z tematem i troche bije sie z myslami. ozwe sie jak dowiem sie czegos o tej poloznej. Buzka! PS. dzis ohydna pogoda i czujemy si z Dzidziusiem bardzo bylejako!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×