Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pudle

zupki błyskawiczne

Polecane posty

Gość pudle

wypowiadajcie się na temat zupek błyskawicznych, tyle ich jem i zawsze zastanawiam się jaką wziąść, polecajcie smaki:) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to sama chemia i smak byle jaki. Głównie słony. Nie ma co polecać. Widać dawno nie jadłaś nic naturalnego, skoro Ci to smakuje. Polecam więc zmianę przyzwyczajeń. Będzie zdrowiej i smaczniej. A Ty się nauczysz gotować i przyprawiać, co Ci się w życiu przyda. :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej wszystkie
pewnie wyglądasz jak pyza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję młoda mamo
amoni pomidorową polecam i gulaszową, lubię tez spaghetti:) to nieprawda ze dawo pewnie nic nie jadła naturalnego. ja codziennie wcinam domowe obiadki ale czasem lubię sobie zjeść trochę chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś24
cebulowa love Nudle Konrr jest zajesmaczna, fajne konkursy tez mają w jednym wygrałem koszulkę, teraz słyszałem coś o nawijarce, wystarczy wymyśleć jakiś ciekawy tekst, polecam ich stronkę, wypasiona :) Fakt gotowane lepsze, zdrowsze, ale nie zawsze jest czas, żeby ugotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wtedy lepiiej zjeść kanapkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze Amino - rosołki, pomidorowa (dodaje smietankę) cebulowa. A gorące kubki knorr - najlepsza serowa z grzankami. Jestem dobrą kucharka ale te zupki są pyszne i wcale nie tuczą - maja mało kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serowa Knorra i barszcz czerwony Amino. Mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko choroba
to już lepiej mrozoną mieszankę warzyw kupić - też się szybko ugotuje, a jednak zdrowsze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mieszanka warzyw nie smakuje aż tak jak zupki błyskawiczne. Tyłek mi od tego nie rośnie, bo nie mam tendencji do tycia. Ja najbardziej lubię Amino pomidorową i krabową lub krewetkową- obie pikantne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutaminian
Tylko komórki nerwowe w mózgu popełniają samobójstwo po takich systematycznych dawkach glutaminianu sodu. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutaminian
Czy wiecie że glutaminian sodu (E621) spożyty w większej ilości powoduje utraqtę wzroku a spożywany w małych iolościach stopniowo powoduje obumieranie mózgu - Wzmaga dolegliwości przy takich chorobach jak Ch Parkinsona Alzheimera , epilepsja Stwierdzono ubytek 60% smaku u osoby ktora jadła przez 6 lat dwa razy dziennie w chińskich restauracjach. Przemyślcie to sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech na twarzy
Uśmiech na twarzy pobudza do tworzenia się głębokich zmarszczek mimicznych a pomimo to się smiejemy Związki damsko męske są w większości nietrwałe, a rozstania bardzo stresujące - stres jest zabójczy a mimo to się zakochujemy i tworzymy związki z nadzieją że nasze będa udane Warzywa "ze sklepu" są pełne nawozów sztucznych i środków grzybobójczych a mimo to sięgamy po chrupiącą marchewkę Najładniejsze jebłka mają najwięcej środków ochronnych przed zgniciem i robakami - ciekawe czy wybierasz te "wypierdki" z robakiem bo są zdrowsze skoro robaczek w nich mieszka Można tak wiele przytaczać, ale po co? Żyć powtarzając sobie, że jutro umrę? Bezsens. Każdy je to co lubi i na co ma zdrowie! I niech tak zostanie! Nawet trucizna w małych ilościach jest lekarstwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azakloj
te zupki , to coś obrzydliwego, wszystkie na jedno kopyto. żebym nie miała co jeść, to tego bym nie przełknęła, wolę same ziemniaki na przykład. Zupki w paczuszkach, zupki w kubeczkach , zupki w kosteczkach. fuuujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to kwestia smaku. Smaki są różne. Jedni nie tkną zupy w paczce, bo dla nich to sama chemia w składzie i smaku, a drudzy się nimi zajadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesław
...zupki może i dobre ...ale wole coś o większej konsystencji...np gotowe dania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecięń
jak dla mnie są spoko. ratują od głodu w sytuacjach w których nie ma się czasu :) zobaczcie sobie stronkę bo jest o nowej zupce rozgrzewającej http://rozgrzewka.knorrnudle.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
jaki smak ma ta nowa zupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ale po co
tłumaczycie się tym idiotkom które krytykują Was za zjedzenie zupki? :o Wielkie pasjonatki zdrowej żywności a większość z nadwagą i z batonikiem w ręku przed komputerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
ja uwielbiam zupki chinskie i w tylku mam ten glutaminian, one mi po prostu bardzo smakuja :) uwielbiam zupki Vifon- kurczak curry i kurczak zloty, kurczak lagodny, krewetkowa....wlasciwie wszystkie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Można jeść zupę chińską raz w tygodniu, ale niecodziennie.:) Lubię złoty kurczak, czasem jem na kolację zamiast chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama zuke lubie ale bez
makaronu :o Nie cierpie tego makaronu wiec zawsze zjadam sama zupe a makaron zostawiam :p Szkoda że nie ma zupek chińskich z ryżem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama zuke lubie ale bez
najbardziej lubie pomidorową i rosół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zupke taką najbardziej lubie w sałatce :) albo w takiem a'la chińskim daniu z patelni..:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ad1234
Właśnie moja córka zrobiła sobie taką zupkę amino "barszcz czerwony", zagotowała wodę, zalała zupkę i ...... ZONK!!!!! a nawet kilka. Białe robaczki!!!! Wiem, że niektórzy to jedzą ale nie za to się płaci. Zrobiłem zdjęcia, ale nie wiem jak wysłać Pozdrawiam i smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b....
ja ostatnio w zupce grzybowej z makaronem znalazłem wielkiego białego robaka. no nie bylo to przyjemne zaraz potem wymiotowalem... jadłem te zupki od zawsze bleee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×