Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasssiczek

Czy ktoś ma doczepiane włosy??Proszę o radę...

Polecane posty

Gość gość_ameska
Jeśli myślisz o przedłużeniu lub zagęszczeniu włosów, to great lengths wprowadziło teraz ciekawą nowość, czyli taśmy GL tapes, dzięki którym fryzura nabierze pięknego wyglądu, zyska na długości i objętości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaMarina

Moja koleżanka przedłużała właśnie włosy taśmami od GL. Wyglądały mega naturalnie, trzymały się ponad dwa miesiące, także spoko opcja, szczególnie na sam początek przedłużania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaax

@KarinaMarina, też właśnie słyszałam o GL Tapes, ale nie wiem gdzie je mogę założyć? Mają fajne kolory, więc idealnie pasowałyby dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUXY com pl

Witamy. Jesli mają Panie pytania dot. doczepianych włosów to chętnie odpowiemy. Nasz email: kontakt@luxy.com.pl, Tel: 889874754.

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości włosów doczepianych od 2008r. W asortymencie naszego sklepu internetowego www.LUXY.com.pl znajdą Panie zarówno wysokiej jakości włosy syntetyczne w atrakcyjnych cenach jak i włosy 100% naturalne. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka1234

Witam, ja kupuje włosy od Baltic Hair i jestem zadowolona - www.baltichair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
Dnia 20.07.2010 o 14:44, Gość ka. napisał:

ja mam doczepiane włosy metoda micro rings . doczepila mi je moja mama (ktora zaznaczam nie jest fryzjerka). za wlosy zapilacilam 120 zl (120 pasemek). i wygladaja swietnie . znajomi je chwala :).

Hej mogę nie ma i link do zakupienia tych wlosow i czy można je marnować i prostowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkaax

Nic nie odpada nie bój się! Ja przedłużałam na taśmy GL i też od razu stosuję ich kosmetyki bo są dostosowane do włosów przedłużanych. Serio, nie ma się czego obawiać. Oczywiście ważne, jest, aby zrobić to u profesjonalisty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkaax

Nic nie odpada nie bój się! Ja przedłużałam na taśmy GL i też od razu stosuję ich kosmetyki bo są dostosowane do włosów przedłużanych. Serio, nie ma się czego obawiać. Oczywiście ważne, jest, aby zrobić to u profesjonalisty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkaax

Nic nie odpada nie bój się! Ja przedłużałam na taśmy GL i też od razu stosuję ich kosmetyki bo są dostosowane do włosów przedłużanych. Serio, nie ma się czego obawiać. Oczywiście ważne, jest, aby zrobić to u profesjonalisty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkaax

Nic nie odpada nie bój się! Ja przedłużałam na taśmy GL i też od razu stosuję ich kosmetyki bo są dostosowane do włosów przedłużanych. Serio, nie ma się czego obawiać. Oczywiście ważne, jest, aby zrobić to u profesjonalisty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira Kośno

Hej, ja nie robiłabym tego na własną rękę jeżeli chcesz osiągnąć dobry efekt. Metoda przedłużenia włosów jest bardzo ważna, bo albo będzie ci się wszystko trzymać miesiąc max albo kilka miesięcy. Najlepiej udać się do profesjonalnych salonów i wybrać sprawdzoną metodę bo inaczej będziesz miała dramat na głowie. Ja jak przedłużam to wybieram GL Tapes i za każdym razem jestem zadowolona. Taśmy super się trzymają, tylko pamiętaj, żeby iść do salonu, nigdy w domu samemu tego niee robić 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka

Jeżeli masz dobrze zrobione pasma to nic nie powinno się odczepiać. Oczywiście warto pamiętać o odpowiednich produktach jakie używasz i zabiegach, którym poddajesz włosy, bo nie wszystko można robić przy przedłużanych włosach. W salonie Great Lengths w którym ja przedłużałam Pani wszystko mi wytłumaczyły czego wolno a czego nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
Dnia 25.02.2008 o 16:02, Gość kasssiczek napisał:

Coraz częściej myśle o doczepieniu sobie włosów...Ale nie wiem czy z tym są problemy,czy widać,że są doczepione, jak sie to myje i w ogóle czym!! I czy nie odpada jakieś pasmo.Jak macie sztuczne doczepiane włosy-dajcie znać.Dzieki.

Nie musisz się niczego obawiać, jeżeli wybierzesz profesjonalny salon, gdzie dobrze przedłużą włosy. Ważna jest odpowiednia metoda - ja wybrałam GL Tapes i byłam bardzo zadowolona, nie było nic widać, więc czułam się bardzo komfortowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romka

Dokładnie tak jak piszecie, nie ma co się bać, jeżeli wybierzecie odpowiednie włosy i salon, który ma sprawdzone metody, bo z tym jest różnie. Ja przedłużałam metodą ultrasonic w Great Lengths i byłam zadowolona, najlepiej, że mi jeszcze Pani idealnie dopasowały kolor włosów co w moim przypadku nie jest takie łatwe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×