Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co tam w trawie piszczy

Maluszki do roku!!!

Polecane posty

Gość co tam w trawie piszczy

zapraszam mamy, które posiadają dzieciaczki do roku :) Moja córka ma 7 miesięcy. Powiedzcie jak sobie wyobrażałyście wychowanie i w ogóle posiadanie potomstwa a jakie są realnia czy bardzo się zawiodłyście a może przyjemnie zaskoczyłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 10 miesiecy :) nie zawiodlam sie a czy pozytywnie zaskoczylam? codziennie mnie czyms zaskakuje i to pozytywnie :) Uwazam ze ejst fajnie. jedyne czego bym sie pozbyla to te wszystkie koszmarne choroby, uczulenia, alergie i wieczne problemy ze zdrowiem... ale to też "uroki dziecinstwa" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 6 -miesięczniaka
ja też jestem pozytywnie zaskoczona. NIe wyobrażam sobie tylko tego, że będę musiała wrócić do pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie nie musze bo szczerze to tez jakos bym nie mogla sie z mala rozstac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 6 -miesięczniaka
to właśnie jest mój problem. myślę, że to ja będę bardziej przeżywać niż on. planuję wrócić we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja też się boje września ale z zupelnie innych powodów :D a co do przezywania to z tego co widze. jak moja mała zostaje u mamy albo u tesciowej to wcale nie przezywa. jest cala szczesliwa ze babcia ja nianczy. za to jak wracamy i nas zobaczy to nie moze sie od nas odkleic :D:D:D:D Ale ona nieczesto zostaje z babciami. Tak ze 2 razy w meisiacu to góra. a mi się tak za nią teskni wtedy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam w trawie piszczy
o właśnie. miałam zadać to pytanie. ja jestem mamą 7 miesięczniaka i właśnie od kwietnia wracam do pracy, właściwie sama nie wiem czy się cieszyć czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam w trawie piszczy
10 miesięcy, chodzi Ci już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucze do drzwi
moja córka ma 6 miesięcy :) siada już sama, jest kochanym aniokiem i bez niej nasz dom byłby jedną wielką pustką, przyzwyczailiśmy się wszysscy i pokochaliśmy straszliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucze do drzwi
Dziecko przewróci życie rodziców do góry nogami straszliwie są i pozytywy i negatywy. Nocne wstawanie, 24h na dobę przy dziecku, sprzątanie, gotowanie, ciągłe niańczenie, ale pierwsze słowo, uśmiech, dotyk wszystkie emocje związane z dzieckiem to pozytywy, które warto przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi jeszcze ale juz powoli zaczyna. raczkuje i jak doraczkuje do czegos czego mozna sie potrzymac to wstaje :) przy meblach chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucze do drzwi
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka ma 3
miesiące, niezmiernie i niesamowicie kocham ją, jest cudowna i nie wyobrażam sobie życia bez niej :) a powiedzcie dziewczyny, zamierzacie wrócić do pracy jak maluszki osiągną jakiś konkretny miesiąc/rok życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam za jakies 4 lata najwczesniej zaczac jakas prace. a w miedzy czasie zrobic sobie jeszcze jakies kursy zaoczne... skoro i tak mam zaczynac wsujo od zera to posiedze z dziecmi do wieku przedszkolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, moja pociecha niedługo skończy 8 miesięcy i szczerze mówiąc bycie mamą to super sprawa:) miałam wiele obaw jak to będzie, ale jest cudownie... no i ja niestety musiałam wrócić do pracy jak Dominika skończyła 6 miesięcy... A jeśli chodzi o jej rozwój to mała siedzi już ładnie, powoli zaczyna raczkować i podciągać się do stania, no i niedawno wyszedł jej pierwszy ząbek...Jedyne co mi brakuje to przespane nocki w jej wykonaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maxa
Witam Moje Maleństwo ma 11 miesięcy:) Cudowny chłopak:-) Myślę o powrocie do pracy od września, będzie miał 1.5 roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawie 5 miesięczną córkę, nie wiem tylko czy posiadanie 3,3 latka nie dyskwalifikuje mnie w tym temacie. Jeśli mogę tu być to pocieszę baderkę, że przy pierwszym dziecku nie przespałam ani jednej nocy przez pierwszy rok-potem było trochę lepiej. Córcia nie daje mi tak w kość, ale z dwójką też jest niezła jazda. Pozwólcie, że zacytuje moich znajomych\"po prostu nowa jakość życia\":).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glukozyd
Jestem mamą 6 miesięcznego synka, jeszcze żadnej nocy nie przespałam całej, ale za to w dzień mogę się polenić, bo dużo śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie, ja już po prostu do tej \"nowej jakości życia\" przywykłam\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Baderka :) Ja mam synka 8 miesiecy, kochany lobuziak, daje w kosc ! Tez nocek nie przesypiam... Mam tak apropos pytanie dot. zabkow, mojemu pare dni temu wyczulam zabki na dole, tzn wyszly juz z dziaselka, sa ostre ale praktycznie ich nie widac. k=ile potrwa zanim ukaza sie w pelnej okazalosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć glitzy, lada dzień się pojawią:) u mojej przez jeden dzień można było ząbek wyczuć tylko palcem, a na drugi dzień było go juz widać:) GRATULUJEMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekamy, ale to juz pare dni trwa, u nas strasznie powolno idzie z zabkami, z wloskami tym bardziej, dalej swiecimy lysina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekaj, przynajmniej nie macie problemu z wpadaniem włosów do oczu i ciągnięciem się za włosy... ja byłam łysa jak kolano do roczku...wszystko w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dodałaś niedawno nowe zdjęcia:) ten Twój Benny to wygląda na małego łobuziaka... u nas też kilka nowych fotek jakbys chciałą zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tan Twój lichy aparat to naprawdę robi nieziemskie zdjęcia, normalnie jak fotografia artystyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta Twoja Krolowa Zabawek!!! Ach z tym aparatem moim to 3 swiaty, stary kodak na baterie, nawet zaladowac go nie da sie. A zdjecia - jak sie ma czas na wielogodzinne \"\"sesje\"\" to z 500 zdjec 10 ladnych sie znajdzie, taka prawda...Ale frajda jest, to jedno z moim ulubionych rozrywek z malym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
ja mam synka 5 miesięcy i od miesiąca pracuję. Czy się cieszę?? Trudno powiedzieć-więcej zajęć ale nie narzekam.Tylko czasami strasznie tesknię za moim kochanym szkrabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
na dluższe siedzenie w domu z małym nie mogłam sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam córkę 5 miesięczną
i też już wróciłam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
i jak małareaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×