Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża

rzuciłam tabletki i............................

Polecane posty

Gość ciąża

no właśnie rzuciałam tabletki w sumie to jest pierwszy cykl. tak w sumie nie biorę już tabletek pół miesiaca. i nadal sie nie zabezpieczamy w żaden sposób. któraś z was zaszła w ciąże szybko po odstawieniu tabletek???czy jest duze prawdopodobieństwo ze mogłąbym zajśc w ciąze po tak krótkim czasie od odstawienia tabletek???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że po odstawieniu tabletek przez pierwsze dwa trzy miesiące najłatwiej zajść w ciążę, chociaż zdania są podzielone. Ja nie brałam przed ciążą i na szczęście zaszłam za pierwszym razem ;) oby i Tobie się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
ale ja sie boje ze coś moze byc nie tak z dzieckiem czy jest duże zgrożeie dla dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża - powiem ci tak.W zeszlym roku w styczniu wyciagnelam wkladke domaciczna lekarz nie kazal mi sie zabezpieczac ba nawet powiedzial ze mam sie NIE MARTWIC gdybym nie zaszla w ciaze przez pol roku i co?i d.... pare dni po wyciagnieciu zaszlam w ciaze a w marcu ciaza obumarla.To nie jest straszenie zebys sobie nie pomyslala ale lekarze w szpitalu powiedzieli ze mialam odczekac min.3 cykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszłam w ciąże zaraz po odstawieniu tabletek ( to było planowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
i czy wszystko jest w porządku z dzieckiem i w ogóle z ciążą???? nie wiem....... w sumie znam parę kobiet ktore włąśnie tak zaszły w ciąże...i nie wiem co o tym mysleć boje sie troszkę ale z drugiej trony bardzo bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciolka tez szybciutko zaszla w ciaze po odstawieniu tabletek.dziecko jest zdrowe,pogodne i cudne!!!powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! wybierz sie do lekarza,przygotuje cie chocby psychicznie do ciazy i rozwieje ewentualne obawy.zacznij lykac kwas foliowy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec ja napisze co wiem..jezeli chodzi o niezachodzenie w ciaze po odstawieniu tabletek (a tez to przechodzilam) to problem tkwi tylko i wylacznie w tym, ze jest to ogromny wstrzas hormonalny dla organizmujezeli juz w ciaze zajdziesz to nic nie grozi dziecku, bardziej chodzi o Ciebie, czy organizm upora sie z tymi naglymi zmianamito samo sie tyczy zajscia w ciaze w trakcie zazywania tabletek, a jak wiadomo takie przypadki tez sie zdarzaja (mam dwie takie kolezanki), tu jest to samo, dziecku nic grozi chodzi tylko o organizm matki (poprostu zazywanie tabletek moze w malej ciazy wywolac poronienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak na marginesie..moja kolezanka jest wlasnie w ósmym miesiacu ciazy, zaszla w nia w pierwszym miesiacu po odstawieniu plastrów:) i wszystko gra:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
czyli widze że jest dość spore prawdopodobieństwa ciąży:) spoko mam nadzieje ze jeżeli jestem w ciaży to będzie ok.. jeszcze jedno jestem po okresie niby jakies 16 dni ale bardzo mnie boli jeden jajnik tzn mam wrażnie ze to jajnik bo boli tak na dole dziwne.....bo nie powinno w tym czaie boleć zreszta wogóle nie powinno. czy to mogą być wahania hormonalne czy moze być taki objaw ciazy??moze to głupie ale nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile pamietam,to pobolewanie brzucha tak jak przed miesiaczka czy jajnika to u mnie bylo objawem ciazy.zrob badanie krwi lub test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
ale to jest bardzo krótki okres czasu byłabym w ciązy jakiś tydzień jest sens robić test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża - test mozesz wykonac juz po 6 dniach od stosunku lub w pierwszy dzien spodziewanej miesiaczki:)Jeli chodzi o moj przypadek to spiralka jest drastycznym zabezpieczeniem ktore przynosi duze ryzyko poronienia.Zaden normalny lekarz nie zaklada wkladki jesli kobieta chce miec jeszcze dzieci niestety ja trafilam na konowala dla ktorego tylko kasa sie liczyla:(POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.02.2008] 10:07 ciąża i czy wszystko jest w porządku z dzieckiem i w ogóle z ciążą???? jesli to chodzi o jmnie to TAK mały jest zdrowy rozwija sie znakomicie ma już 6 miesiecy a ciaza bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
ja taj zrobilam a w ciaze zaszlam dopiero po 8 miesiacach od odstawienia nie zabezpieczalismy sie wogole, kochalismy sie prawie codzinnie i przez 8 mies nic moja kolezanka po tabsach starala sie jeszcze dluzej, okazalo sie ze po nich zrobila jej sie torbiela, jest ponad 2 lata po odstawieniu i jeszcze nie jest w ciazy wiec roznie to byla, wg mnie malo kto zaraz po odstawieniu zachodzi w ciaze teraz w takiej sytuacji jest moja bliska kolezanka, odstawiala 2 mies temu pod nadzorem gina, i poki co 2 cykl i w ciazy nie jest a staraja sie ponoc b intenstywnie + wizyty u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o samo zachodzenie w ciaze to ja wiem swoje.Im bardziej sie starasz i nastawiasz psychicznie tym dluzej zajsc nie mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
Ja teoretycznie nie chce dziecka ale chyba w głębi duszy bym chciała...może to mój problem oszukuje sama siebie... zobaczymy w każdym bądź razie dziękuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
ta poza tym to my sie aż tak strasznie intensywnie nie staramy chociaz nie przeszkadzamy naturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalas czy nie za wczesnie na test... jezeli podejrzewasz ciaze to idz do szpitala/przychodno i zrob beta hcg, dowiesz sie wszystkiego bo to stwierdza nawet malutka ciaze. a jezeli juz jestes to przynajmniej tabletki odstawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
podobno na test jest za wcześnie. tabletki już odstawiłam poczekam cierpliwie na miesiączke jak będzie to będzie a jak nie to tez dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
brałam yasminelle od maja 2007 do stycznia tego roku. te tabletki miały być nowej generacji i miałam po nich nie przytyć no i przytyłam od maja 10 kilo:( i dlatego je rzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
nie wiem czy wiecie,ze zanim ostarasz sie zajsc w ciaze po odstawieniu tab anty nalezy oczyscic organizm z tych wszystkich toksyn u szczuplych osob trwa to ok roku u potezniejszych do 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
ja to wiem podobno przydałoby sie żeby oczyścić organizm ale jak już będzie to co zrobie???? narazie czekam na okres jeszcze ponad tydzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
strasznie mnie ten jajnik nachrzania :(((( aż promieniuje do kręgsłupaa:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
mnie tez bolay jajniki az promieniwaLO NA NERKI OKAZALA SIE BAKTERIA E.COLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
to jest bakteria dróg moczowych bodajże nie?? nie wiem ja już sama nie wiem pierwsze co to mi rozum każe iść do ginekologa znając moj probnlemy z torbielkami bardziej sie ich boje niż ciązy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie ten bolący jajnik 16 dni po miesiączce to po prostu owulacja. Ja mam dokładnie takie objawy owulacji - boli mnie jajnik promieniując czasem na uda czasem do kręgosłupa, do tego śluz jak białko kurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×