Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość justAgirl

jak dbać o skórę twarzy?

Polecane posty

Gość gość
DLa mnie to też rewelacyjne urządzenie i jestem bardzo zadowolona jesli chodzi własnie o dbanie o naszą skórę twarzy. Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam. Dodam ze ja kupiłam ją w mediamarkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio, za namową koleżanki, wykonałam sobie tzw. wampirzy lifting http://www.klinikasfera.pl/osocze-bogatoplytkowe czyli zabieg z osoczem bogatopłytkowym. Zdecydowanie polecam, jeśli Wasza skóra potrzebuje dogłębnej regeneracji, bo efekty są naprawdę spektakularne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andorri22
Dobre kremy, suplementy, dieta, aktywny tryb życia i kilka innych rzeczy zapewniają doskonałą kondycję skóry twarzy. Wiecej porad na ten temat znajdziesz np. w serwisie Adamed Expert, gdzie widnieje seria świetnych artykułów na temat zdrowia. Zachęcam jednak do dużej aktywności fizycznej przede wszystkim bo to klucz do sukcesu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się 2 razy dziennie rano i wieczorem stosować serum z witaimną C na twarz :) Kupicie takie w każdej aptece czy tez w drogeriach :) Ja stosuje Perfectę https://idealna.pl/kosmetyki/pielegnacja-twarzy/koncentraty-serum-preparaty-punktowe/perfecta-fenomen-c-booster-wyrownanie-kolorytu-nawilzenie-i-odzywienie-na-dzien-i-na-noc/ ale myśle ze inne tez zadziałają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stosuje suplement diety Oeparol Femina raz dziennie przez co moja skora, wlosy i paznokcie utrzymuja dobra kondycje. To tylko kilkanascie zl w aptece, a efekty sa naprawde rewelarcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie wiedziałam jak dbać o twarz i miałam rózne problemy. W internecie mozna przeczytać wiele sprzeacznych informacji. Dlatego wybrałam się na konsultacje do kosmetologa, którego poleciła mi znajoma. Całkowicie zmieniłam dotychczasową pielęgnację, zdecydowałam się na kilka zabiegów dermapenem i moja cera zmieniła się diametralnie. Polecam panią kosmetolog z salonu Beauty Premium w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam peeling kawowy Coffee Miracle Efektimy. Cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam całkiem niedawno na zabiegu mezoterapii igłowej w gabinecie dermedika w krakowie. Bardzo jestem z niego zadowolona, bo moja skóra w końcu zyskała zdrowego blasku, jędrności i pięknie się wygładziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma nabyła jakiś czas temu serum naturalnie wygładzające firmy Resibo i bardzo sobie chwali jego działanie. To kosmetyk, który rewelacyjnie wygładza i rozjaśnia cerę, jest mega wydajny. Plus za ciekawe, ekologiczne opakowanie i przyjemny zapach. Nie pozostawia uczucia ,,maski" na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paliłam od 15 lat i przyznam, że rzuciłam po kilku problemach zdrowotnych. Po prostu się wystraszyłam. Od dwóch lat nie mogłam przywrócić normalnego wyglądu skórze, a stosowałam dobre kosmetyki. W końcu poszłam na terapię mezoterapii igłowej, a później poprawiłam tzw. wampirzym liftingiem. Myślę, że najbardziej mi pomógł właśnie lifting. W Opolu możesz skorzystać z darmowych konsultacji w Imeiaa. Nie miałam wcześniej do czynienia z zabiegami medycyny estetycznej, więc wolałam na początku nie ponosić żadnych kosztów. Dobre podejście, jestem zadowolona ogólnie. Wybieram się prawdopodobnie za rok znowu, żeby wzmocnić efekt. Trzeba tylko trochę zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcąc zapewnić swojej skórze odpowiednią pielęgnację, warto korzystać z zabiegów kosmetycznych (ich dobór powinno się powierzyć specjalistom - zależnie od typu skóry i jej kondycji, zalecane są inne zabiegi). Szukając dobrego gabinetu kosmetycznego, warto udać się do krakowskiego SCM estetic, dzięki któremu udało mi się wyzbyć trądziku (toczyłam z nim zawziętą walkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic w nią nie wsmarowywač. Myć mydlem w kostce. Naturalna jest najbardziej zadbana. Wszelkie pryszcze, wysypki, grudki to sprawka hormonów, diety lub używania kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat mi na avans.pl kupił taką szczoteczkę do czyszczenia twarzy. Na prąd. uwierzcie jest rewelacyjna. Wygładza, oczyszcza i skóra jest taka naprawdę przyjemna w dotyku. Jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na twarz działa płyn z pitola świeżo spuszczony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz w tygodniu stosuję maseczkę Play Skin, tę co się do telefonu podłącza. W zestawie jest tez kremik. Po takiej kuracji mam buzię idealnie nawilżoną, wygładzoną, po prostu super :) Muszę sobie kupić kolejny zestaw, bo w jednym jest tylko 5 maseczek, więc na 5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka7
jak chcesz to zobacz sobie na http://pieknieizdrowo.pl/ bardzo fajny art o suchej cerze widziałam, sporo jest tam w ogóle ciekawych porad urodowych :) ja też mam suchą cerę ale bardzo pomaga mi olejek arganowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapaczuu
Ja dużo poczytałam o zachowaniu skóry zdrową na stronie http://oeparol.pl/ i dowiedziałam się jak bardzo oprócz zdrowej diety i aktywnego trybu życia ważna jest suplementacja. Bierzecie jakieś suplementy diety by skóra była w dobrej kondycji? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nivea czesto uczula, wiec ja raczej do twarzy calkowicie nie uzywam. Stawiam na cos z dobrym skladem, a zarazem niedrogiego. Baardzo lubie bielende, bo maja dobre produkty. Mam cere tlusta i super sie sprawdza nowa seria produktow-zielona herbata. Krem regulujacy na noc swietnie reguluje wydzielane sebum, a co za tym idzie cera w ciagu dnia jest lepszej kondycji. Natomiast zel do mycia twarzy doskonale oczyszcza, dokladnie zmywa makijaz i rowniez ma dzialanie matujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposobów jest wiele grunt to wybrać odpowiednie i przeznaczone do Twojej cery kosmetyki. Poczytaj sobie artykuły na portalu https://zyj-zdrowiej.pl/. Można czerpać stamtąd wiele inspiracji na temat zdrowia, urody czy diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja codziennie myję buzię żelem, kremiki stosuje różne, do tego co jakiś czas też nakładam różne maseczki jak np. Play Skin - https://www.playskin.pl/ . Trzeba o siebie dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór zabiegów medycyny estetycznej jest naprawdę duży, wystarczy spojrzeć na http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna - warto znaleźć coś dla siebie, moim zdaniem bardzo dobre efekty daje połączenie peeeling + mezoterapia iglowa. Zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne peelingi ma Efektima. Delikatne kremy, pięknie pachnące. Jak mnie nie uczuliły nikogo nie uczulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja regularnie chodzę do kosmetyczki i na lifting twarzy do drkepa.com który idealnie odmłodził moja mamę a teraz mam nadzieję,że i mnie odmłodzi o ładne parę lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna8712
Każdy powinien wypracować sobie swoją rutynę dobraną do swojej cery. Jest to bardzo ważne, ponieważ dobranie kosmetyków to już duży sukces. SCM estetic podczas zabiegu pomaga dobrać odpowiednią pielęgnację. Żaden gabinet w Krakowie wcześniej tak mi nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×