Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grallloooos

Szwedki

Polecane posty

Gość HURAGAN NA TWOJEJ
tak bylaby zdolna. NO WIEC MYLISZ SIE JEST TUTAJ TAK SAMO CZARNO jak w uk ja mieszkam na dzielnicy ze szwedami finami z somalia turcja irakiem itp uwierz jest 75% ludzi czarnych ciemnych ... zwiazki sie szybko rozpadaja i koncza sie rozwodem albo podzialem rzeczy ... ide spac bo jutro ide do pracy hej da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
w takim razie dobranoc i dzieki za info o szwedach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaaaa...........
Dobranoc ps. widze, ze tam niezly burdel sie wyprawia. puszczalskie arystokratki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkalam
mieszkalam w Stockholmie tylko 3mies ( na szczescie :D ) i moge napisac ze szwedki sa ladne, zadbane, ubieraja sie swietnie maja taki swoj styl, fakt niektore sa tluste ale wcale sie tym nie przejmuja, maja super cere to chyba przez saune, jedyne co mi sie nie podobalo to to ze wszystkie wygladaja tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeze
Zgadzam sie z "po hujj" My same nie doceniamy swojej urody. Mieszkam za granica i Polki, ktore w Polsce uchodza za przecietne, sa odbierane jako piekne przez Francuzow, Hiszpanow i facetow innych narodowosci. Jak jeszcze taka dziewczyna nabierze pewnosci siebie i usmiecha sie, to w ogole dostaja do glowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy szwedki..
Czy Szwedki w kontekscie wypowiedzi wyzej w ogole sie zakochuja?Polski model(czyt. oficjalny jest taki, ze ludzie sie kochaja no i przynajmniej oficjalnie jest to podstawa zwiazku. Z pieniedzmi bywa roznie.) Z tego co wyzej ktos napisal Wyglada to na swoisty rodzaj wyrachowania, uksztaltowanego przez ich kulture i wychowanie. Osobiscie nie naleze do tych, co to sa w stanie isc do lozka z obcym z klubu.Nie ze wzgledu na nasza kulture (chociaz w Polsce to nie "wypada", bo zaraz powiedza ze puszczalska), ale chodzi o to, czy to wyglada tak, ze one tak ot sobie w wiekszosci sa tak wychowane, ze lubia seks z obcymi, przygody i czerpia z tego przyjemnosc?Czy to wyglada tak, ze to one wybieraja sobie takich facetow,i to one wykorzystuja (nie bez przyjemnosci drugiej strony oczywiscie?) Jak wyglada przecietne zycie seksualne mlodej Szwedki?Czy to jest tak pokrecone, ze mowiac brzydko wszystkie pieprza sie z kim popadnie i je to kreci?Czy norma jest nawiazywanie wielu wielu zwiazkow seksualnych i pseudo-erotycznych z kilkoma facetami i ciagle zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikingus
moja dziewczyna jest rodowita szwedka,zgrabna blondi,niebieskie oczy,25lat.mowie wam nie zamienilbym na Tajke,Rosjanke,Polke.w kazdym calu perfekt,w lozku pelny odlot,higiena osobista wyssana z mlekiem matki.troche problem z jezykiem byl na poczatku ale oboje mowimy po angielsku,polecam kazdemu na dlugie zimowe wieczory girls from Sweden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
kurde stary , szczęściarz z ciebie.... też chciałbym mieć swoja szwedkę, bo te polki to takie sa pospolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikingus
stary,ja juz nie chce zmieniac to co mam to takie male cudenko,mi tez niczego nie brak,ale jak ktos pieprzy ze skandynawki sa zimne tn jest pieprzniety.moj kumpel ma Norwezke 30lat ona ma i tez powiedzial ze zadnej Polki ani innej nie chce-piekna,zgrabna brunetka.co moge doradzic-jest latwo poderwac jesli mowisz po angielsku,polski nie zdaje egzaminu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaa........
Masz bardzo ciekawe informacje, i jakos pokrywa mi sie to co piszesz z przypuszczeniami co do tego co widzialam.Sluchaj, czy one w ogole sie zakochuja?Tzn.czy mozna spotkac tam jakies spokojne, delikatne dziewczyny, ktorym seks i ciuchy nie w glowie?Jak to jest ze zwiazkami?Czy one tak w zimny sposob zakladaja, ze zwiazek i tak sie rozleci predzej czy pozniej, wiec nie ma co sobie dupy zawracac facetami tylko ich wykorzystywac do zabawy?A co na to Szwedzi?Chyba powinno to wygladac tak, ze powinni bardziej o nie zabiegac.Ale oni chyba sa tacy sami jak one. Kazdy kazdego olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikingus
mysle ze jak wszedzie sa ladne i mniej ladne,nie znalem za wiele wiec nie moge sie za wiele wypowiadac,z wl.podworka wiem ze sa the best,moze ja tak trafilem.Skandynawowie maja inna kulture ,mantalnosc i moze dlatego jest nam ciezko ich zrozumiec czy zaakceptowac.sex jest dla nich normalnoscia wiec pieprza sie jak chca,ile chca-normalka,oczywiscie nie sa zwierzetami,sa lojalni.wszedzie mozesz zostac wykorzystany przez cwaniary,nawet w Polsce,to nie jest zasada,dam dobra rade im lepiej mowisz po angielsku,tym lepszy towar mozesz wyrwac,najlepiej nocne kluby,tam nie ma zaduzo malolat.co do zwiazkow z turkami, murzynami itp.to tylko dlatego ze oni maja lepiej opanowany jez.angielski to ich argument,kiedy dobrze mowisz nie ma szans zebys czegos godnego nie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAGAN NA TWOJEJ
vikingus widocznie ci sie poszczescilo moj kolega tez ma szwedke sa ze soba 4 lata i spoko maroko ona jest niedaleko z kiruny przeprowadzila sie tutaj mentalnosc jak polska goscinna i wogole nie iwem z jakiej czesci jestes szwecji i wyrwales swoj "towar" . Sa dziewczyny normalne i sa dziewczyny takie o jakich pisze ... mieszkam w sztokholmie i poznalam wieeeeele szwedek szwedow i niestety odbiegaja od nas kultura a opinia jaka chodzi to odbre rzzniecie oczywiscie nie o wszystkich... szwedki sie zakochuja ale nie traktuja cie jakbys byl wylacznoscia w jej zyciu ona ma swoje sprawy do zalatwienia i potrafia sie spotykac raz na tydzien z osoba z ktora chca zyc w zwiazku jesli chodzi o starszych szwedow 40+ to moge sie wypowiedziec cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikingus
moja przyjachala do stolicy studiowac z malej miejscowosci na polnocy,moze nie byla zepsuta przez cywilizacje,zartuje niebawem sie pobieramy i oboje bedziemy mieszkac w Polsce,tak zdecydowalismy oboje,uwierzcie mi nie ma faceta w Trojmiescie zeby sie za Nia nie obejrzal jak idzie sama.to zalezy jak ludzie maja w glowach poukladane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAGAN NA TWOJEJ
ludzie z polnocy tacy wlasnie sa stolica jest zepsuta gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
vikingus - respect dla Ciebie, stary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikingus
grallloooos,nie ma czego gratulowac,uwierz w siebie,pamietaj podstawa jezyk,reszta zalezy juz od Ciebie,jesli jestes jeszcze w kraju,waz pare lekcji angielskiego,na pewno sie przyda,w Szwecji takie kursy sa drogie,na pewno nie jedziesz tam po nauki,zycze Tobie powodzenia,dodam ze Dunki sa super,ale nie mam z nimi doswiadczen,wyobraz sobie maly domek z kominkiem,dookola sniezyce,zero sasiadow,a Ty i szwedka sam na sam 3 ,4 dni non stop,zadna polka nie sprosta temu wyzwaniu tylko Kobiety Polnocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes tego pewien
zaden polak jeszcze mi nie sprostal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaa....
Temat-Szwedki. ok. Tak przy okazji-ci ktorzy tam mieszkaja-powiedzcie jak wyglada sytuacja z mieszkaniami socjalnymi, komunalnymi, spoldzielczymi(jak go zwal tak go zwal)-dla emigrantow z uniii europejskiej.Czy Polak, przyjezdzajacy do Sztokholmu ma jakiekolwiek szanse na takowe?Mowie o sytuacji, kiedy osoba jest samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedzi to chory naród
tam brat z siostrą sie pierdolą. to samo w norwegii jest. szczególnie na północy gdzie jest słabe zaludnienie. Dania juz jest bardziej cywilizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaa.....
Ja pierdole.....nie kumam czaczy.Na ulicy wygladaja jak chodzace anioly. W zyciu nie widzialam tak spokojnego i stonowanego narodu. Przeciez oni zachowuja sie, jak swiete dziewice.Na ulicy?-ani odrobiny seksualnosci.....Nie to co rozwrzeszczane wyuzdane pijane gowniarstwo z anglii. Tam kazda nastolatka zachowuje sie jak ostatnia dziwka spod ostatniej latarni. Tu?-dokladne przeciwienstwo. Jak te chodzace dziewice moga sie tak puszczac... ps. no coz, teraz kumam dlaczego moj znajomy z uk (pakistaniec), spierdolil do Szwecji....ma chlopak uzywanie. Oby mu kiedy patyk usechl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaa.....
to jak juz Szwecja, to powiedzcie jak to jest z tymi mieszkaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomass.
Nie wiem gdzie wy te piękne szwedki spotykacie.Od paru lat mieszkam w Szwecji i takowych nie widuję,jedynie otyłe z cyckami na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larwa taka jedna
Zgadzam się, byłam w Szwecji i też ładnej nie widziałam.Za to ja jakie wzbudzałam zainteresowanie, chociaż w polsce uchodzę za przeciętną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia.......
Ide sobie ulica w centrum Sztokholmu, patrze na te dziewuchy i co widze?-same klony.No zesz w morde, jak z jednego ojca i matki. Jota w jote podobne do siebie.Cos takiego w twarzy, ze tylko one to maja.Te starsze to samo-takie rowy maja w kacikach ust, co to sie poglebiaja z wiekiem.Brzydko sie starzeja moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziut
Chociaż ładne te klony?Tak naprawdę to więcej ładniejszych polek czy szwedek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia.......
Polki to masz i blondynki i szatynki i brunetki itd. Kazda w swoim typie.Zdarzaja sie dziewczyny o oryginalnym typie urody, jakies rude z delikatna cera, wiesz wyjatki rozne.Tam?-jedno i to samo w kolo wojtek.Faceci tez mi sie nie podobali.Nie ze wybrzydzam ale kazdy jeden czy to Johann, czy Bjorn czy inny-wychodzi na to samo. ps. hindusko-afrykanska swolocz oczywiscie zachwycona, bo jak sie daja tak rabac i to jeszcze im drinki stawiaja, to zyc nie umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .dv...
Szwedki to nie tylko blondynki,są też szatynki i brunetki naturalne, więc tia nie gadaj głupot i ładne też są w większości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr4n
ludzie wcale nie prawda! mam aktualnie pzyjemnosc goscic 2 piekne szwedki(obie sa modelkami). sa sliczne ..... nie sluchajcie tych balwanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×