Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grallloooos

Szwedki

Polecane posty

Gość gość
Szwedka z byle kim do łóżka nie pójdzie najpierw facet musi sie jej spodobać wizualnie zresztą podobnie jest w Polsce ale jest zasadnicza różnica między Polką a Szwedką.Szwedka jest bardziej dostępna i nie zadziera nosa jak przeciętna polska kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz KK
Ludzie z północy mają gorzej niż ci z południa. Bogate południe tworzą Sztokholm, Kopenhaga, Goteborg, Malmo, Oslo, Stavanger, Bergen, Alesund, Trondheim, Uppsala, ewentualnie Steinkjer. Na północy wygląda to inaczej. Wpiszcie sobie Kiruna, Lulea, Mosjoen, Mo i Rana albo Kirkenes i zajrzyjcie na Street View. Okaże się że jednak południe jest lepsze. Ale nie jest aż tak źle. Tromso też leży na północy i jest bardzo atrakcyjnym miastem. Mieszkańcy północnej Finlandii, Sverige czy Norge nie mają czego szukać na południu. Ale za to mogliby przyjechać do Polski. Niech zasiedlą wyludniające się Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Kraków czy Katowice. Takiego imigranta z Sverige czy Norge mogę nawet przyjąć do siebie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał1991
Kto ci przyjedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz KK
W Sverige jest niebezpiecznie. W Sztokholmie czy Malmo co noc jest strzelanina. Tam są całe dzielnice zamieszkiwane przez Pakistańczyków, Somalijczyków czy Turków którzy gwałcą 40 kradną i zabijają 25 razy częściej niż Szwedzi. Media krzywdzą społeczeństwo zwłaszcza młode Szwedki tą "polityczną poprawnością". Imigranci robią co chcą a policja nie ma prawa się wtrącać bo to brak "tolerancji dla obcych kultur". Północna Suomi (Finlandia) oraz Sverige ostatnio bardzo się wyludniają bo przecież na południu jest lepiej. Ale tam nie zaznają szczęścia. Na pewno nie w Sverige. W Finlandii jest znacznie bezpieczniej niż w Szwecji. Polski rząd mógłby zaprosić Szwedów do kraju. Wszyscy nie mogą przecież wyjeżdżać do Finlandii czy Norge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał1991
Nie o to pytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał1991
Wyślijmy do Szwecji kilkanaście tysięcy polskich turystów. Uwiodą oni młode Szwedki. Pokażą im piękny Kraków czy Wrocław ( na street view ). Dziewczyny chętnie tu przyjadą i osiedlą się na stałe. Będą wolały moherową Polskę niż muzułmańskie Kalmar, Karskrona, Uppsala, Sztokholm, Goteborg, czy Malmo. W Polsce też jest cieplejszy klimat. Podczas gdy w Sztokholmie zimą potrafi być nawet 7 stopni mrozu to w Warszawie ( podobnie jak w Oslo czy Trondheim ) będzie około 0. Gdybym był Szwedem wyjechałbym albo do Norge albo nad Wisłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał1991
Przyjmijmy też Norwegów z Finnmarku oraz Finów z Oulu czy Rovaniemi. Na północy Skandynawii jest największy odsetek samobójstw na świecie. W Polsce będzie im lepiej a Szwedom bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz uwodzić blond wieloryby , szczupłych Szwedek jest może 10 % , lubuja się w dresach i tłustych włosach , szwedki maja urodę jak niemki bardziej ,kwadratowe wielkie szczeny i niewyobrażalnie szerokie plecy , szwedki maja chyba najszersze ramiona z kobiet na całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wziąść pod uwagę ze szwedki to najbardziej sfeminizowane kobiety świata , obiadu ugotować nie umieją przeklinaja pala, przecież polaczek z taką by nigdy nie wytrzymał , polaczek potrzebuje mamusi która mu ugotuje posprząta a taka szwedka da Polakowi szczotka przez łeb i powie " sprzątaj sobie sam " , druga sprawa to puszczalstwo szwedek , znam jedna która miała aborcję jako 13 latka i to jest tam norma , one się nawet nie wstydzą mówić ze się skrobaly już jako dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał że szwedki wygrywają uroda z polkami i ze mężczyźni z innych krajów tak mówią , no cóż zapomniałeś dodać ze jednak Polki to slowianki a szwedki skandynawki i poprostu ktoś ma taki gust ze woli germanki , zapomniałeś także dodać ze wielu obcokrajowców owszem mówi że szwedki sa ładniejsze niż Polki ale jednocześnie dodając ze Polki wygrywają słodkim miłym charakterem i poczuciem humoru którego szwedki nie mają wcale , wiecznie naburmuszone kloce które się wcale nie znają na zartach , różnica między polka a szwedka jest taka ze jak zazartujesz z Polki to ona obróci to w żart a jak zazartujesz ze szwedki to Cię walnie w mordę i zadzwoni zadzwonię policję ze ja molestujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno szwedki nazywają Polaków "komuchowskim s****wem " więc to mówi dobitnie co o was sądzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedki bywają różne tak jak wszędzie, ale od czasu do czasu zdarza się tam spotkać rasową kobietę jakiej nigdzie oprócz Szwecji nie ujrzysz. Są bardzo samodzielne i uczciwe. Nie naciągają chłopaków na wydatki. Jak chodzi o sprawy seksu to od małego są przekonane, że wolno im robić to na co mają ochotę i rzeczywiście tak postępują. Są najczęściej dobrze wykształcone, znają świetnie kilka języków i wszędzie budzą respekt. Tego niestety nie można powiedzieć o nas Polkach i Polakach. No cóż. Nie zawsze wszystko wychodzi nam tak jak byśmy chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy szwedki sa uczciwe to ja nie wiem , sa na pewno pyskate i potrafią sprzedać facetowi bułe na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szwedki nie naciagaja chłopaków na wydatki " hahahahahahahah mój kolega Szwed powiedział ze chce znalesc sobie żonę tajke albo Polke bo go nie stać na drogie prezenty dla szwedziej dziewczyny a one byle czego nie biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do dyskusji a sami na przykład mieliscie kiedys stycznosc ze szwedkami albo znacie ludzi ktorzy tez byli z nimi w zwiazkach ? Jak one postrzegają polaków czy jezeli ktos jest zadbany i nie wyglada najgorzej to mozna miec u nich jakies szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedki nie chcą być w związkach a już na pewno nie z malym bialasem z Polski , szwedki lecą na czarnych a po drugie szwedka to tylko ładne opakowanie , bo nawet jakiś Amerykanin powiedział ze szwedki sa piękne ale Polki i Czeszki biją je na głowę charakterem i poczuciem humoru , którego podobno szwedki nie mają wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Polak się do szwedki nie nadaje bo Polacy to szowinisci, szwedka nigdy Ci nie ugotuje ciepłego obiadku , w Szwecji prędzej zrobi to facet , tak samo jak nie posprząta , nie wiem czy Polak ze swoją mentalnością da radę być ze szwedka która lubi się bawić pić do upadłego i ma 3 dzieci każde z innym , to nie jest tradycyjna Polska , tam się trzyma faceta pod pantoflem, A jeśli ja zbyt mocno zagadujesz na ulicy to ona ma prawo najpierw Cię kopnąć w jaja a później wezwać policję , w Szwecji nawet podrywanie na ulicy może być brane za molestowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po drugie czy ja wiem czy szwedki takie boskie , mi znajomy Szwed powiedział ze w Szwecji ładnych kobiet jest 30 % a brzydkich 70 % w Polsce brzydkich 30 % a pięknych 70 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się bardzo podoba to ze polacy chcą się wiązać ze Szwedami i reflektuje na ten pomysł , może by oduczyly polakow chamstwa w stosunku do kobiet gdyby za każdy żart na temat kobiet , zbierali siarczyste uderzenie w twarz od barczystej Pani wiking , ktoś by może w końcu Polaków naprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może szwedki i norwezki nauczyly by Polaków ze facet też ma sprzątać gotowac i zabawiac dziecko kiedy kobieta jest zmęczona , jak facet nie pomaga szwedce to go wywala na zbity ryj i tak powinno być :) tam nie ma robienia z kobiety niewolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest " muszę już iść do domu ugotować misiowi obiadek bo jest głodny i będzie krzyczał " ... W Szwecji : " masz łapy ? To gotuj sobie sam "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy jako partnerzy do związku ze szwedkami mają bardzo mizerne szanse. Małżeństwa polsko-szwedzkie w których żona jest Szwedką są rzadkością i z reguły nie przetrwają próby czasu. PL i S to dwie różne nacje. Pod pewnymi względami bardzo podobne, ale pod innymi bardzo różne. To że Szwedki są "łatwe" to mit bez pokrycia. Dla Polaków są bardzo trudne. Jak uda ci się jakąś poderwać to szczęściarz z ciebie i należysz do wyjątków. Dbaj o ten związek póki możesz, bo on zapewne szybko się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czemu ludzie mówią ze Niemki sa brzydkie skoro szwedki wyglądają tak samo a nawet gorzej bo mają więcej typowo germańskich genów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polakowi w związku ze szwedka by pękła żyłka , szwedki sa wyzwolone i lubią seks , Polacy takie kobiety pietnuja , kolega Norweg opowiadał jak poszli z koleżanką do baru poznali jakąś obcą dziewczynę i wieczór spędzili w trójkącie , przecież zasciankowy Polak by zabił jakby się dowiedział że jego kobieta takie rzeczy robiła a w Skandynawii to norma a odchylenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedki sa śliczne ale to jest zupełnie inna mentalność , tam kobieta może WSZYSTKO , myślę ze dla Polaka czy Rosjanina ze wschodu to szok kulturowy , wyobraźcie sobie ze jalas Polska Kaśka nagle zaczyna robić wszystko co jej się zywnie podoba , 90 % polakow by tego w życiu nie przetrawilo , ja wiem fascynacja pięknem szwedek , ale trzeba też umieć zaakceptować ze Skandynawia jest mocno liberalna , nawet dużo bardziej niż oslawiona Holandia , ps Holandia to pic na wodę oni sa podobnie konserwatywni jak Polacy a ta tolerancja Holendrow to na pokaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jakie są portale społecznościowe gdzie znajdę szwedke oprócz Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agonia36 to pusciłaś się ze Szwedem ? Wstyd i ty masz czelność nazywać się Polką tfuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę mężów Skandynawów Ty idź się Dziewczyno na Głowę lecz nie wszyscy, polscy faceci tacy są niepozdrawiam skoro tak ci źle w Polsce jest to jedź do Szwecji może trafisz na jakiegoś imigranta co cię przer**** czyt: zgwałci z nienacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał1991 ty masz chłopie rację co piszesz te k***y z migracji w Szwecji robią sobie co chcą u nas by tak nie mogli robić jakby zgwałcili Polkę to wpier by był odrazu a w Szwecji robią sobie co im się żywnie Podoba tam by musiało dużo Polaków pojechać do Szwecji silnych przypakowanych to może by tam w Szwecji nie bano by się imigrantów do nas oni nie mają wjazdu bo się nas Polaków Boją tylko jestem strasznie wkur że migranci gwałcą i okradają szwedki gnoje !!! Niedługo jadę do Niemiec jakiś ciapaty mi się nawinie pod rękę to mu dop*****le jeśli mnie zaczepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glaci

Pierwsza zasada jak chcecie mieć kogoś ze Szwecji nigdy nie znajdziecie w dużych miastach. Oni mają tam swòj styl życia nie zwracają uwagi na obcych. No chyba że odstawicie się jak choinka I pòjdziecie do klubu na jednorazową noc.  Natomiast wyjazd na wy...owo jest dobrym pomysłem, ponieważ wzbudzacie zainteresowanie wśròd ludności. Choć ma początku mogą wydawać się zimni bo oni nie rozmawiają z nieznajomymi. Twòj status musi zmienić sie z obecego na swòj. Pokazuj się czasami na mieście, zajmuj się swoimi zainteresowaniami I zostaw wszystko czasowi. Na wiochach są sami faceci bab nie ma bo pojechały robić kariere więc będziesz miała branie. Ze szwedkami to nie wiem ciężka sprawa bo one same muszą chcieć. I najważniejsza sprawa rozluźniona podstawa ciała oznacza to że nie jesteś skrępowany I jesteś przyjaźnie nastawiony. W końcu nie polecieliśmy na księżyc, a język ciała jest najprostszą formą komunikacji I ją każdy rozumie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×