Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lucyjka

skaza bialkowa a rozszerzenie jadlospisu 4 miesiecznego dziecka

Polecane posty

Czy wprowadzacie nowe pokarmy do jadlospisu swoich pociech ze skaza bialkowa? Chodzi mi o same poczatki (od 4 miesiaca?). Moja corka ma skaze, pije nutramigen. Pediatra zalecila probowac wprowadzac inne pokarmy, ale nawet po kleiku ryzowym i kaszce kukurydzianej (zawieraja sladowe ilosci mleka) wystapily problemy z brzuszkiem i poworcila wysypka. Teraz probuje kaszke sincal, gotowane jarzyny i sok z jablka, ale stale pojawia sie lekka wysypka. Juz nie wiem od czego. Kiedy i jak wy wprowadzalyscie stale pokarmy? Jaka byla reakcja dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moja corcia tez ma skaze bialkowa (niestety). jesli poszerzasz jadlospis nie mozesz podawac produkkow takich jak dla "normalnych" dzieci. skaza to skaza i wysypka bedzie i tak sie pojawiac co jakis czas bo tak juz jest:( nasilenie bedzie 6-8 miesiac. jesli rodzice nie sa alergikami to skaza bedzie zanikac juz nawet od pierwszego roku az zniknie calkiem okolo 3 roku zycia. jesli wprowadzasz obiadki musisz stopniowo najpierw jabuszko OBSERWUJ CZY ZE SKORA NIC SIE NIE DZIEJE) potem jabluszko z marchewka np, i tak dalej stopniowo poszerzaj o jeden produkt. nie dawaj soczkow, sa herbatki owocowe np. bobowvita. niestety takie rzeczy jak kaszki i kleiki nie sa dla naszych dzieci:( nie szukaj zadnych i zadnych poleconych przez twoje znajome bo tylko spowodujesz tym powrot krostek:( wiem co mowie. swoje dziecko lecze u najlepszego doktora podejrzewam ze w kraju i nie dlatego ze mnie stac tylko dlatego ze mieszka na wyciagniecie reki. sam wymyslil wiele lekarstw dla dzieci i jest br doktorem. moze mieszkasz niedaleko wiec zglos sie do niego dr. Zbucki z torunia. ul mikolaja reja 50. polecam. idz do lekarza niech ci przepisze zyrtec ( lek dla alergikow) mozesz kupic na wlasna reke ale lepiej idz do lekarza i niech ci powie ile kropelek masz podawac. kap dziecko w oliatum niebieskim tez bardzo pomaga tylko nie smaruj oliwka jak kapiesz w oliatum masz [pytania smialo pisz do mnie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×