Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Merana

Wózek Bolder 4

Polecane posty

Gość Merana

Cześć, jestem bardzo zainteresowana tym wózkiem. W necie czytałam ,że ma koła skrętne o 360 stopni, a raz ze tylko oś, jak to właściwie jest?Bardzo zależy mi na skrętnych kołach i dobrej jakości prowadzenia. Dodatkowo czy jest ciezki i czy sklada się do małych rozmiarów? Proszę o opinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Nikt nie ma Boldera????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może daj linika? Być może któraś z mam ma lub widziała ten wózek a niekojarzy firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehee
kola skretne o 360 stopni, a jesli chodzi o prowadzenie najlepiej isc do sklepu i sprawdzic,tak sie Pani najlepiej przekona,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widac to kólka nie moga sie obracac o 360 stopni. Przynajmniej patrzac na ten obrazek jest to niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaroz
mam ten wozek,kola nie sa skretne tylko oś.My mamy mały bagażnik i po złożeniu i zdjęciu kół stelaż mieści sie do bagażnika,tylko gondolka jest na siedzeniu.Prowadzi się dobrze.Ja jestem z niego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw81
Mam boldera 3 i w tym trójkołowcu przednie kółka (dwa złączone małe) sa wlasnie skretne 360 stopni, nie wiem jak jest w bolderze 4. Na razie testowałam po domu, jak dla mnie rewelacja,wszystko wyglada bardzo porządnie, praktyka pokaze reszte. Zreszta te wózki implasta niesamowicie mi sie podobają, ja mam w kwiatki ze starej kolekcji 2007 za którym szalałam, natomiast dzis widzialam w sklepie nową kolekcję- kolor srebrny polaczony z czernią z przewagą srebrnego (chodzi o kolory gondoli i budki)- REWELACJA, przepiękny i stylowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokładnie ten wózek. Nawet tę kolorystykę którą podałas jako przykład w linku:) Jestem bardzo zadowolona z tego wózka, lekki, dobrze sie prowadzi, fajna amortyzacja, ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
A czy trójkołowiec jest stabilny i niewywrotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw81
Bolder3-Moim zdaniem bardzo stabilny, ale tak jak mówię-mam tylko praktyke w jezdzeniu po domu :) Natomiast naprawde wygląda na to, ze bedzie sie porządnie nim jezdziło równiez w terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po testowaniu w sklepie przyznaję mu porządne minusy za: - duży ciężar - niemożliwość ustawienia siedziska dokładnie do pionu (tak żeby dziecko nie było wychylone w tył, tylko siedziało prosto) - amortyzacja - spodziewałam się lepszej, tymczasem wózek sprawiał wrażenie jakby każde kółko "klekotało" oddzielnie Przez jakiś czas miałam na niego chrapkę, ale po testowaniu mi przeszło jak ręką odjął. Poza tym faktycznie - bardzo ładnie się prezentuje, zwłaszcza wzory z kwiatami mnie się akurat podobały naj naj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - wersja trójkołowa jest owszem stabilna, ale jak się jeździ po płaskim (dobrą stabilność na 3 kołach ma też Quinny i ABC Design z tych co oglądałam). Problem jest z podjazdem pod krawężniki - najbezpieczniej robić to tyłem, żeby najpierw podjechać dwoma kółkami tylnymi, co jest trochę upierdliwe. Podobno 3-kołowce też słabo się sprawdzają np. w wycieczkach po lesie (dla mnie akurat istotne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
A co sądzicie o chicco enjoy? Oglądałam go w sklepie, jest bardzo lekki, ma małe wymiary co jest ważne przy wkładaniu do bagażkika...ale.... Nie wiem, ponieważma małe kółka piankowe, a słyszałam różne opinie na ten temat. Boję się, że kółka będą latać, a jak pojadę na wycieczkę do lasu to już w ogole będzie do niczego, podoba mi się też x-lander xa, ma skrętne pompowane koła, ale nie wiem jak będzie wygladało prowadzenie w praktyce, czy te koła są na tyle dobre ze się nie rozwalą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te kółka mnie nie przekonują. Zastanów się też czy na pewno będzie Ci wygodnie prowadzić wózek z rączkami typu parasolka - może być ciężko, ale to moje zdanie. Ogólnie słyszałam sporo nienajlepszych opinii o wózkach tej firmy, więc dla siebie skreśliłam je z założenia i nawet nie testowałam. No ale może dla Ciebie akurat będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
A czy ktoś ma x-landera xa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw81
wroce do boldera i poprzedniej wypowiedzi : "- amortyzacja - spodziewałam się lepszej, tymczasem wózek sprawiał wrażenie jakby każde kółko "klekotało" oddzielnie" W moim amortyzacja jest super, nic nie klekocze, jest bardzo stabilny i porządny, moze w sklepie byl jakis rozklekotany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
A jak duża gondola jest w bolderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×