Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emaile8

Co sadzicie o tym wozku??Podoba wam sie?

Polecane posty

mnie sie podoba aczkolwiek widzialam ładniejsze :) Kólka ma dziwne ale ogólnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emaile8
mamani-wlasnie ze wzgledu na kolka go wzielam,pojezdzilam nim w sklepie i jechal najlepiej ze wszystkich,bardzo leciutko skrecal,zobaczymy czy sie sprawdzi,a jaki wozek polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własciwie to sama sie rozglądam za jakims :) napisalam tylko ze mi sie wizualnie nie podoba bo nawet go nigdy nie widzialam na zywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn kola wizualnie mi sie nie podobaja bo reszta wyglada calkiem ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny wózek- moja sasiadka ma podobny- tzn chodzi o koła- też sobie sprowadziła go z zagranicy- bardzo sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to ok tylko mi jakoś przypomina wózek inwalidzki dla większych a chorych dzieci, jakoś taka pierwsza myśl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama zamierzam właśnie kupić wózek z tej firmy, tylko inny model - Turbo 6S. Ogładałam ich wózki w sklepie "na żywo" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - przede wszystkim są LEKKIE. Wiem że waga która tam jest podana brzmi ciężko, ale uwierz - inni producenci często wagę zaniżają i można ją poczuć dopiero własnoręcznie. Dla przykładu - mój model mimo iż wg podawanych wag powinien być cięższy od chociażby Quinny Speedi czy podobny wagowo do Implasta Boldera - jest zdecydowanie lżejszy! No i świetnie się prowadzi. Ja się zdecydowałam na swój model ze względu na to że ma spacerówkę sporą i "normalną" zamiast kubełkowej, a gondolkę się robi poprzez rozłożenie spacerówki na płasko i włożenie takiej torby-wkładu. Moje dziecko się urodzi pod koniec maja więc będzie ciepło i za dużo by w normalnej gondolce nie pojeździło. W tych wózkach wydają się też być fajne koła. Wcześniej planowałam pompowane ale te piankowe są chyba całkiem niezłe - duże, szerokie, odpowiednio miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw81
bardzo fajny. Troche mi przypomina boldera a troche X-Landera zatem przypomina mi dwa moje ulubience:) A w ogole ten wózeczek ma piekne polaczenie kolorów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiście się podoba nawet bardzo, tylko koła bym zmieniła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emaile8
a niemyslicie ze moze byc za jasny??Ze np.szybko bedzie sie brudzil??Bo wlasnie siostra odradzala z powodu tych kolorow jasnych,ale widze ze tu prawie wszystko mozna prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczny! Mnie sie bardzo podoba, szczegolnie wlasnie kolka. Mieszkam w Holandii i tego typu wozki sa tu najbardziej popularne. Kiedys tez taki sprawie mojemu przyszlemu dziecku ;) Naprawde super wozek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie na temat.....
Ale polecam bardzo gorąco to siodełko do stołu:)) Naprawdę rewelacja. Dużo lepsze niż te stojące krzesełka, dziecko jest zawsze blisko. Siedzonko jest bardzo stabilne. Ja swoje dostałam kilka lat temu z zagranicy. Widzę, że u nas sie jakos nie zadomowiły, a to błąd. No i mozna je zabrać ze sobą np. do restauracji. itp. No to tak nie po temacie, ale naprawdę gorąco POLECAM:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie siodelko masz na mysli
moze wklei linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emaile8-podobny do axela-firmy polak za 850 zł.zobacz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie na temat.....
Jak dla mnie jego słabym punktem są małe gumowe kółka - mam wrażenie że będzie bardzo telepało dzieckiem na nierównych chodnikach, trochę też dziwnie wygląda taki "pozasłaniany" w wersji głębokiej, poza tym bardzo mi sie podoba w wersji spacerówki jeśli chodzi o wygląd. Ta tacka tez może być użyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×