Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taśma klejąca

fuj ja dziekuje za porod

Polecane posty

Taśma klejąca pisała o sobie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że oglądałam. Jam masz okres, to też tracisz część podobnego "mięcha" i nie zastanawiasz się, czy jest to estetyczne czy nie. No chyba, że sie zastanawiasz ;) Ja nie mam takich dylematów, a zapewniam Cię, że w trakcie porodu jest Ci wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taśma klejąca poprosi oto, żeby po urodzeniu nie wyciągać mięsa. Pożyje miesiąc i ja robaczki zjedzą i już nie będzie takich topików :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ile masz lat, ale powiem Ci, że ja w wieku 23-24 lat tez nie wyobrażałam sobie rodzenia, karmienia, sławetnego "poświęcania się" itp. rzeczy. Minęło kilka lat i optyka mi się zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 22 i nie wyobrazam sobie tego wogole:) i powiem wam ze jak bym byla w ciazy to przez 9 miesiecy tylko i wylacznie balabym sie porodu i w konsekwencji tuz przed nim zeszlabym pewnie na zawal.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaKaaaa
a ja miała dwie cesarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
A ja cesarke na życzenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaKaaaa
i jeden naturalny poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
tasma klejąca- ja tak miałam i dlatego wybrałam cesarkę:-) Nie chciałam na własne życzenie cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaKaaaa
powiem tak pierwsza była super....bez boli uśpili i obudziłam sie po wszystkim sielanka....druga z problemami 2godziny na stole nim mnie uśpili a potem koleje 4nim się zakończyła.....czyli ciencie trwało ponad 6godzin ale były komplikacje o mało nie umarłam:( ale więcej dzieci juz nie mogę miec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
A ze mną na sali leżała laska po naturalnym i nie mogła dupy z łóżka zwlec przez 3 dni,ja na drugi dzień byłam w lepszej formie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie mamuska - a dlugo dochodzilas do siebie po porodzie? bylas swiadoma jak wyjmowali dzidzie czy znieczulenie ogolne? pytam bo sie nie znam i jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z kolei dobre wspomnienia, nikt na mnie nie wrzeszczał, choć byłam przygotowana na najgorsze (po lekturze odpowiednich topików na forum). Najgorzej wspominam nieziemski ból w trakcie skurczy, po prostu nie do opisania, a potem kilkutygodniowy ból po szyciu, niemożność chodzenia, siadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
I to jest ten jedyny minus.Poza tym komplikacje są tak samo po naturalnym jak po cesrace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
Byłam świadoma. Znieczulenie do kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
lekarz żartował i dobrze to wspominam,serio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
No co Wy,jak bym miała więcej odwagi przesłałabym zdjęcia.To zależy od nudowy ciała kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dlaczego nie istnieje jakis zloty srodek typu dziecko samo materializuje sie obok mamy na stole operacyjnym bez potrzeby ciecia :O zartuje oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
Budowy ciała-miało byc,piszę w ciemnościach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre kobiety po cesarce maja piękne brzuchy, z niewidoczną blizną. Ja po naturalnym może i nie mam blizny, ale mam rozstępy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
Samo cięcie to takie dziwne uczucie,bólu nie czujesz a jednak coś czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hn
a ja 5 min po porodzie bylam juz pod prysznicem a brzuch zjechal po okolo2-3 miesiacach calkowiecie, teraz jestem szczupla, szczesliwa i pelna zycia mama, 6 miesiecznego koralika, tez tak myslalam jak ty tez sie brzydzilam i zatykalam uszy kiedy mama mowila mi jak to fajnie kiedy zostanie babcia teraz juz jest inaczej karmie piersia .Wiem jak to wygladalo zmieni ci sie myslenie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
oj,rozstepy to po cesarce też są;-) Ale to akurat nie zależy od rodzaju porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×