Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taśma klejąca

fuj ja dziekuje za porod

Polecane posty

Gość Taka sobie mamuśka
Ja tam nigdy sie nie przejmowałam jak będę wyglądac w ciąży,po ciąży i przed ciążą;-) Dziecko mam zdrowe i tym się cieszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
Kiara-mój tak samo,gdzies od 2 miesiąca życia przesypia całe nocki,z tym wyjątkiem ,że po 8.00 już nie zasypia;-) Zdarzają się wyjątki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska dzieki ;) narazie staram sie o tym nie myslec bo perspektywa ta wywoluje u mnie lekkie poddenerwowanie :P chociaz oprocz oczywiscie dzieciaczka sa tego plusy np "nabędę" wreszcie biust ktorego mimo zacnego wieku 22 lat absolutnie nie posiadam :O chociaz chlop moj nie narzeka.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed zajściem w ciążę trochę przejmowałam się figurą, ale jak tylko zobaczyłam śliczne dwie kreski na teście to wszystko inne przestało się liczyć ... chciałam tylko żeby ciąża przebiegała bez komplikacji i żeby dzidziuś był zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
hej,ja mam za to biust dosyc okazały ;-) i bałam się że urosnie jeszcze ale nie,został w swojej "postaci" a nawet trochę zmalał. Też nie ma reguły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to musze wam sie przyznac ze tak do konca to nie jestem taka anty bo juz fantazjowalismy z narzeczonym ze bedzie jedna dzidzia Laura albo Maksio :P a jedna dlatego ze oboje jestesmy jedynakami i chcemy sie tym szczesciem podzielic z potomkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi biust w ciąży trochę się powiększył i został już taki do dziś :) Nie karmiłam piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca inaczej
a kobietki-jak z waszymi muszelkami>? miałyście pewnie zszywane tam miejsce, długo to się goi? jak z seksem po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
karmiłam bardzo krótko,bo chyba z 3 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie, po porodzie fizjologicznym jest jakas roznica? znaczy na pewno jest ale czy duza.. wogole to czytalam kiedys w polityce taki artykul o porodach w polsce i tam napisali ze sie przyjelo nacinac krocze u wszystkich rodzacych a to jest niepotrzebne w 80% przypadkow o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśląca .... ja miałam nacinane krocze, ale tuż po porodzie mogłam normalnie funkcjonować ...większość zagoiła się 10 dni po porodzie kiedy to miałam ściągane szwy ... a po 6 tygodniach już było wszystko "po staremu". Jeśli chodzi o seks to ze strachu czekałam z tym do 8 tygodni po porodzie i było inaczej ... troszkę bolało ... heh czułam się jakby był to mój drugi "pierwszy raz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
Oj,ja to sie wstrzymywałam chyba do 2 miesięcy.Po prostu nie miałam ochoty i siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
8 tygodni to 2 miesiące;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka ... heheh przestań, bo zaraz okaże się, że Ty to ja :P Tyle podobieństw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
A ja do dzisiaj czuje się dziwnie ,nie mam ochoty na sex,robie to z obowiązku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wasi faceci nie narzekali na brak seksu w czasie zaawansowanej ciazy i po porodzie? do ktorego miesiaca ciazy sie kochaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
czekał cierpliwie ale jak juz minęło te 2 miesiące (okres połogu,tak wmawiałam;-) ) zaczął mnie nagabywac no i musiałam w końcu spełnic ten,jakże niemiły dla mnie ,obowiązek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... mój nie narzekał, choć skończyliśmy z seksem jak byłam w 7 miesiącu ciąży ( z polecenia lekarza) ... wiedział, że musi tak być dla dobra naszego dziecka. A po porodzie dał mi po prostu odpocząć i przystosować się do nowej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
przed ciążą nie było problemów a teraz jakas blokada mi sie włączyła i klops:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
niemiły-po ciąży,niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fakt, że pod koniec ciąży nie ma się ochoty na seks :) ... ja czasem to już sama nie wiedziałam gdzie mam "te narządy" , bo przez brzuch nic nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska kup sobie jakis preparat zwiekszajacy libido. jest ich duzo w aptece, bez recepty. nam pomogly takie tabletki jak moj misio stracil prace i mial blokade , ze stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
ja nie miałam przeciwskazan do współzycia przez prawie cały okres ciąży ale było mi niewygodnie i juz wtedy sie zaczęło.Zamiast skupiac sie .wiadomo na czym,to myślałam czy dziecku nic nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ... zmykam już spać :) Wam życzę miłej nocki :) mamuśka ... może synuś jutro dłużej pośpi ? :) Dobranoc 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mamuśka
ok.Tez spadam. fajny temat i to na ogólnym. Na "ciąży...." pewnie by sie juz dawno skonczył,straszna tam elita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×