Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka jjjj

matka idealna czyli taka której nie ma!!

Polecane posty

Gość matka jjjj

Miła; kochana; opiekuńcza; ciepła; zawsze dostępna; cierpliwa; wyrozumiała; dobra; szczęśliwa; spełniona; odprężona; rozwiązująca konflikty; szczera; zaradna; konsekwentna; stanowcza; komunikatywna; odpowiedzialna; z dużym poczuciem wartości; z mocnym charakterem; odróżnia sytuacje poważne od błahych; wie, na co ma wpływ, a co od niej nie zależy; ma poczucie humoru; nigdy nie zmusza do jedzenia; nie ośmiesza; nie straszy; nie pogardza; nie obwinia; lubi się bawić; nie pozwala, by dzieci weszły jej na głowę, ale nie jest przesadnie surowa; nie obraża się, nie zamyka w sobie; zawsze gotowa do rozmowy, choć nie gadatliwa; wspiera samodzielność, ale stara się rozwijać i doskonalić; nie udaje, że jest partnerem dziecka, ale nie okazuje mu też swojej wyższości; mówi, co czuje, ale nie zalewa dziecka swoimi wynurzeniami; cieszy się życiem, ale nie ukrywa swoich smutków; nie reaguje histerycznie, choć jest spontaniczna; nigdy nie kłamie, choć nie zawsze mówi wszystko; dotrzymuje słowa; nie obiecuje zbyt wiele; nie tłumaczy się ze wszystkiego, ale umie przeprosić; opowiada o swoim dzieciństwie, ale nie zanudza; rozpieszcza, ale nie rozpuszcza; umie rozmawiać, ale nie czepia się słów; potrafi się wygłupiać i potrafi być bardzo poważna; kiedy się złości, liczy do trzech, ale nie udaje chodzącej łagodności; nigdy nie bije swojego dziecka, choć czasem ma go po dziurki w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa....:D Zresztą...to chyba byłoby okropnie nudne być taką osobą:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadząc po wypowiedziach niektórych dziewczyn- to teoretycznie to matek idealnych u nas jak mrówek;) mi tam wystarczy powiedzenie mojego syna- że nie zamieniłby mnie na inna mame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFranka
Matka idealna?! można wpaść w kompleksy! Nie chce mi się wierzyć, że opiekując się dzieckiem czasami mamy dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka idealna moze istniec tylko wtedy kiedy ma idealne dziecko :D:D a zeby dziecko bylo idealne musi miec idealnego tate... a zeby tata byl idealny musi miec idealna matke... a jak wiadomo idealna tesciowa to fikcja literacka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFranka
Dzięki za wsparcie, w szczególności, kiedy otoczone jesteśmy matkami 100% spełnionymi:). Trudno nam, Tym Niedoskonałym, jakoś sobie radzić. Przecież dzieci nigdy nie marudzą, mają tylko niecierpliwe matki, przecież ząbki wychodzą bezboleśnie i tak w ogóle macierzyństwo to bajk.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaaa*
nie byłam, nie jestem i nie będę idealną matką .. :O pierwsze słowa jakie mój zbuntowany nastolatek kieruje do mnie co rano na dzień dobry brzmią: \" mówiłem Ci już dzisiaj, że jesteś najgorszą matką na świecie, i że Cię nie kocham?\" :D ... niech se gada .. ja i tak wiem, że są gorsze matki ode mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a komu potrzebna idealna matka? :D chybabym z taką zwariowała... ani się pokłócić, ani sie wyładować... :D na boks trzebaby się było zapisać...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka idealna matka jak tu jest opisana, to byłaby taka słodkopierdząca, plastikowa lala matka musi mieć jaja ! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×