Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajnik321

Czemu kobiety ze wsi są łatwe, nie szanują się i są takie głupie?

Polecane posty

Gość pytajnik321

Są proste, dają każdemu i nie grzeszą myśleniem? Co sprawia że takie dziewczyny są zupełnie gorsze od kobiet z miast? Czemu są takie prymitywne, nie ma szkół na wsiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częściej się słyszy to samo o kobietach z miasta żyj dziecko dalej w świecie obłudy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są szkoły
zawodówki... :O te kobiety nie widzą świata, nie chodzą do restaauracji, nigdy nie byly w teatrze czy nawet centrum handlowym. wiec nie wiedzą ze są oblesnymi puszczalskimi lafiryndami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość after party....
wlasnie ze kobiety ze wsi te ktore znam sa cnotliwe i spokojne, szare mychy i sie wzdrygaja na akzde slowo SEKS, to miasto sie lajdacza czesciej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa wzdrygają sie na słowo
sex, bo to z angielskiego, a one z językami na bakier. ale każda 20 latka ze wsi chodzi z brzuchem albo juz z dzieciakiem za rączke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna mama2amilion
najgorsze są małomiasteczkowe, co mysla ze zyja w wielkim miescie, a to tylko 20 tysieczna wiocha, daja gdzie popadnie i uwazaja sie za pieknosci..dziewczynyze wsi, sa fajne, rowne:)swojskie i na mluku chowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrr
pisze to widzę laska z miasta co wystaje w centrum handlowym i czeka na okazję a teatr zna tylko z nazwy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrr
to było do autorki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrr
a mnie zerżnął ostatnio biletowy z multipleksu tralalalaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynak
ja pochodze ze wsi - nie cierpię mleka, chodzę do restauracji, kin i teatru (nie mówiąc już o centrum handlowym), do zawodówki nigdy nie chodziłam, jestem mgr filologii polskiej, nie puszczam się, seks uwieelbiam, ale tylko z mężem dziwne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr filologii polskiej
światła przyszłość przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynak
do tego wyżej na razie jest świetnie, a pracuję już drugi rok. tobie sie nie ułożyło jak rozumiem? biedactwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie jak
Ja jestem z wawy od zawsze, natomiast mam koleżanki z wawy i ze wsi,wiekszośc tych ze wsi chodzi do teatru, czyta książki, są to dziewczyny oczytane, mądre i zadbane, natomiast te z Warszawy uważają sie za lepsze i tylko uważają. Teatry znają tylko z nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssiuuunia20
a ja się zgodzę z autorką pobilskie wsie im mniejsze tym więcej daj marki mają które piją palą i mając 17 ,18 wychodziły za mąż bo wpadły o_O i bardzo dużo takich znam ;/ w mieście też sie spotka takie daje no ale to trudniej bo tam jest więcej ludzi to trudno znać każdego za to na wsi każdy o sobie wszystko wie i wielkie plotki i te dziewczyny mają całkowice inne myślenie albo puszczalskie albo się hajtać chcą jak najwcześniej oczywiście nie wszystkei dziewczyny takie są jak i w mieście tak i na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×