Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akm

o co mu chodzi?

Polecane posty

Gość akm

mielismy się jutro nie widzieć tylko pracowac a zobaczyc dopiero za tydzien,zwłaszcza ze ostatnio duzo czasu razem spedzalismy,nagle do mnie zadzwonił wczoraj ze jego kumpel z dziewczyną chcą żebysmy z nimi poszli na impreze,spytalam czy chce isc a on ze włascicwie to nie...wiec ja nie wiem po co mi to mówi i głowe zawraca? chce isc ale nie ze mną czy nudzi sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multiplikat
Chce isc ale nie wyczul u Ciebie checi a nie chce sie narzucac bo ustaliliscie inaczej......a ja za taki tekst "po co mi glowe zawracasz" to bym utlukl babe ;) (joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akm
dzienks bo juz myslalam ze chce ale nie ze mną,a on za bardzo wychodzic nigdzie nie lubi i niestety prawie zawsze czas spedzamy w domu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kii
haha, pewnie specjalnie Cie nie namawia bo skoro nie lubi wychodzic to chcial miec wymowke dla kumpla ze nie idziecie, bo Ty nie chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akm
no właśnie,pewnie coś w tym jest... mi to nie -pójście jest nawet na rękę,ale martwię się czasami bo nigdzie prawie nie wychodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kii
czasem tak bywa, ja z moim tez nie wychodzimy czesto na imprezy bo mamy duzo nauki a potem jak juz wolne to nie chce nam sie wychodzic bo wolimy sie poprzytulac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×