Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Zarabiamy dla nich miliony, oni za to dają nam grosze. Napiszę do Dani czy im wiadomo jak w Polsce firma działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie zastanawiam co powiem swoim pracownikom. Juz wczoraj stracili motywacje do pracy jak zobaczyli swoje wyplaty. To jest jakas kpina ,ludzie maja rodziny ,zobowiazania .Niedlugo pozatrudniaja ukraincow jak w McDonaldzie zeby koszty byly nizsze.Do czego ten swiat zmierza.Nie tędy droga panie Piotrze. A wy wiecznie narzekacie ze firma przynosi male dochody. kiedys obudzicie sie z reka w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczną się masowe L4, zwolnienia... Czuje ze przy wypłacie 10 grudnia przed świętami wiele sklepów również zobaczy gole pensje. Wyobrażacie sobie dostać 1200 przed samymi świętami???????? Toż to jakaś kpina! Co z tego ze dadzą kasę z funduszu na święta. Nie wyobrażam sobie żyć co miesiąc za 1200. To jest NIEWYKONALNE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozrzut premii dla sklepów jest ogromny. Oznacza to ze system premiowania jest dleikatnie mówiąc ch*jowy i robiony przez niekompetentne osoby. Jesli sklep z najwiekszymi obrotami nie dostaje nic a inna wioska dostaje 6-7 tys to oznacza ze sytem trzeba zmienic. Oj zaczną sie bunty na sklepach oj zaczną, i to te największe obrotówki które harują na te wioski zaczną sie buntować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawili filmik żeby ludzi zachecic,ale normalny człowiek zanim złoży cv to wejdzie na to forum i przeczyta co się tu dzieje i nigdy nie złoży aplikacji do nas. Kiedyś jysk był na prawdę spoko firma. Można było i dobrze zarobić, atmosfera ok, a teraz.... Atmosfera jest lekko mówiąc kwaśna przez to ze tak się to wszystko posypalo. Czy zasada demokracji myślicie że by zadziałała? Żeby napisać jakaś petycję? Wysłać im do Gdańska pismo... Coś trzeba robić. Bo ja nie wyobrażam sobie jak mam dalej funkcjonować za ta pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas stąd w.y.pierd....ć jeden wielki syf.Do tych co od DM-a w górę-jaka płaca taka praca więc mam wyj...ne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba napisać do Dani tu wszystko pójdzie w kosz w Dani już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym dobrze znała angielski, napisalabym. Czy ktoś może pomóc? Może wspólnie coś napiszemy? Zróbmy coś bo jeśli pokażemy ze siedzimy jak myszy pod miotla to oni sobie będą pozwalać na coraz więcej i to się nigdy nie skończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki wysyp ofert pracy na stronie jysk !!! Już jest ponad 60, ciekawe jak szybko dobijemy do 100 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki system chory, małe sklepiki mały plan i górkę robią. Duże wysoki plan i obroty i na styk robią. Jaki to chorych system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko ze te małe sklepiki ile nadwyżki wypracuja? 1000? 2000? To dostaną grosze tej śmiesznej premii, ale firma i tak będzie się szczycić ze daje premie swoim pracownikom. Śmiech na sali. Piotruś, ogarnij ten cyrk!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może napisać do gazety co u nas na podwórku się dzieje zabrano nam możliwość godnego życia, praca w dwie osoby na zmianie dostawę przyjmuje jedna osoba zdana na łaskę kierowcy czy pomoże bo to też zmienili kamery nam pozakładali żeby nas pilnować! Co za polityka 1200 na rękę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę jest tak źle ? ide za niedługo na rozmowę do jysk i nie wiem sama jak mam to widzieć ? Pani mówiła że 2 tys na rękę dostanę na spokojnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha 2 tysiące na rękę... Dobre żarty. Chyba pani pomyliła netto z brutto. Lepiej tam nie idź, chyba że lubisz być niewolnikiem i robić ponad siły.... Co do gazety, jestem za! Może zróbmy tak jak kiedyś biedronka, bunt pracowników i wtedy jakoś zaprowadzili porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosujcie "nogami" - znikajcie z jyska. Niech buce od tabelek sobie pracują. A przyjdzie wam z********ac bo pracowników cieżko bedzie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
Napisz w którym sklepie ci takie zarobki proponowano to zaraz się wyjaśni że to kłamstwo. 2250 to najniższa płaca w jysk czyli na ręke ok 1450zł. Premi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba ich nauczyć szanować człowieka!!!! To nie średniowiecze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsggs
Bunt ? Chyba żartujesz Tutaj wszyscy tacy odważni,jak przyjdzie co do czego to wszyscy się wycofają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly jyskowiec
Ale ludzie,co wam padło na mózg?Nie ma innej pracy niż jysk?Pracowałem tutaj 3 lata,powiedziałem dośc.Teraz pracuję 5 dni w tygodniu,zarabiam więcej niż najniższa krajowa.Trzeba Tylko poszukać a nie narzekać.Co wy się uparliście na jysk? Ruszcie d**y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1984
Hehe 2tys to było zaczym weszły zmiany ( czyli brak premii ).Wtedy cały etat tyle wyciągał. Teraz jest gołe 2350 brutto więc na rękę mega lipa :-( a 3/4 etatu w większości proponują więc łatwo policzyć.... No chyba, że trzepiesz nadgodziny jak jedna osoba u nas w sklepie zapieprzała, kosztem czego? Rodziny i zdrowia. Okazuje się, że w Biedronce czy Lidlu można godniej zarobić. Ja podziękowałem tej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem gotowa walczyć. Dla samej zasady. Dlaczego oni traktują nas jak podludzi? Jak gorszy materiał? Jak zebrakow? Bo tak się czuje. Ze jak dostane 1200 na konto to jeszcze powinnam podziękować i może jeszcze wejść pod biurko panom z meteorytowej i zrobić im LO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzucmy oficjalny "values fanpejdż" podziękowaniami za zarobki i "sprawiedliwy" system premiowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfehh
Pamiętacie to ? http://finanse.wp.pl/kat,1342,title,Zwiazkowcy-sieci-Jysk-zala-sie-do-krolowej-Danii,wid,14473264,wiadomosc.html?ticaid=117e04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś u was na sklepach dostał podwyżki?? Wszędzie w handlu były, a gdzie jysk? Czy po prostu sama satysfakcja z pracy powinna być wystarczająca forma wynagrodzenia? Ha-ha-ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskandynawski dream
w stolycy liderzy na pewno już dostali, kierownic pewnie też reszta czeka do pdp ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandynawski dream
we stolycy lidery dostały na pewno w tym roku, kierownicy pewnie też, reszta po PDP :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie założycie związku zawodowego w swoim zakładzie pracy? Wystarczy 15 osób i jedno szybkie posiedzenie w sądzie. Teraz, gdy nie podobają ci się zasady wynagradzania, pracodawca powie ci: "więcej sprzedawaj, albo spieprzaj." Ze związkowcami już tak rozmawiać nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche grobowa atmosfera na sklepie u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas obiecali podwyżki w listopadzie. Ostatnio była w październiku 2015 wtedy 6 osób z 7 dostały podwyżki od 50-250zl. Wiadomo Kieras najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas dostał tylko kiero.... Ja się k**** pytam, gdzie tu firma docenia pracownika? Kiero za co? Za to ze nic nie robi? Reszta na sklepie zapier**** i nic nie dostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×