Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Wie ktoś czy jałmużnę przelali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Mam taka sprawę: od września pojawiła się prawie u każdego z pracowników naszego sklepu w odcinku płacowym kolumna V - dochód związany z rabatem pracowniczym .Kto dał rabat pracowniczy ma doliczone do dochodu kwotę rabatu. Na pewno przez wszystkie lata ta pozycja w moim odcinku płacowym była pusta.A z rabatu pracowniczego korzystałem . Co oznacza jej pojawienie się teraz? (na pewno nie większą wypłatę...). Ktoś może się konkretnie i poważnie wypowiedzieć? Może Firma zajmie oficjalne stanowisko na jysknet? Zapewne wiele osób chciałoby się dowiedzieć. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientowaliśmy to rabat pracowniczy za zakupy był zawsze doliczany do dochodu, ale nie był widoczny na odcinku płacowym. Suma rabatów z całego roku jest doliczana do PIT-u jako dochód. Więc od uzyskanego rabatu płacimy tak naprawdę 18% podatku - oczywiście firma rozlicza to na bieżąco co miesiąc przy wypłacie. Jest to pewnie "ukryty mechanizm" by zbyt dużo nie korzystać z karty pracowniczej.. wiemy o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódzki
A co myślubię o prywacie w sklepie w Pabianicach.?! Wypieprza się LS żeby zrobić miejsce przydupasowi SM na to miejsce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo obchodzi sklep w Pabianicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie nie nazywajmy tego pracą takie stawki wynagrodzenia śmieszą. Cały etat za 1600 ogarnął mnie śmiech. I już w Jysku mnie niema i dobrze siedem dni w tygodniu chora firma :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOK
O! Przydupas się chyba odezwał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne słowa Piotrusia to czysta dyplomacja. Każdy tu umie liczyc. Rok temu idealnie nie było - ale ta premia miesięczna była realna , znacząco wpływała na pensję i była czynnikiem motywującym. Zlikwidowałbym premie kwartalną , miesięczną podniósł do 25 procent podstawy przy zalozeniach ,że wyrobi się indeks powyżej 100. Zalozenie ze indeks 110 to maks premii. Tak chyba było kiedys (nie pamietam juz) Jak to było kilka lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda szanująca się firma i w dodatku zarabiająca dba o swojego pracownika poprzez godziwa zapłatę w postaci solidnej podstawy i premii miesięcznej wypłacanej po osiągnięciu założonych celów (w tym wypadku sprzedażowych), i nie zakłada ograniczeń możliwości jej wysokości np. spotkałem się z rozwiązaniem wypłacania premii za wykonanie 90% -99% planu 10% podstawy, za 100%-109% 20% podstawy, za wykonanie powyżej 110% o kolejne 10% i tak dalej... No i oczywiście premie dodatkowe za kontrole, tajnych klientów (audyty) - czyli sklep zawsze coś może dostać jak nie za obrót to za inne wyniki. Pamiętajmy że pracuje się przede wszystkim dla pieniędzy a nie dla idei czy spełnienia swych ambicji - bynajmniej nie w handlu!! Lodami za 10zł czy niepewną premię kwartalną rodziny nie wyżywisz a nic nie motywuje jak godziwa zapłata za dobrze wykonaną pracę a tu takowej brak..... Żal panie Padalak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam Was do organizacji związkowej. Tylko z licznym związkiem zawodowym pracodawca się liczy. Nie bądzcie tacy bierni. Dopoki sami sobie nie wywalczymy godziwego traktowania , dopóty będą majstrowac przy premiach , czasie pracy , redukcjach etatów , pojawią się pomysły na kasy samoobsługowe itd. Kilku członków ze sklepów! To jest wstyd po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskotronix
Chciałem zadać pytanko dyrektorowi TWI. Te folię i czarne balony to po czasie pracy mam kupowć???? Bo na lyreco nie ma takich atrakcji!! Mnie kierownik kazał po czasie pracy iść do hurtowni i kupić czarne balony i czarną folię. Nic tylko wydrukować sobie tą słabą prezentację od wiraszki i do inspekcji pracy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a kiedy? Odpalmy tę CZARNĄ PTARDĘ żeby zarobić na reklamę tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie wrażenie że firma idzie w ilość a nie jakość, bo co z tego, że mamy 200 sklepów gdzie jest coraz mniej pracowników, brak dosteposci towarów....zaznaczę z pierwszej strony gazetki Ale jest duuuzo sklepów. Może jak firma nie ma pieniędzy na pracowników, zabiera im premię to przestanie otwierać nowe sklepy , a skupi się na już otwartych i zmieni warunki pracy. A marketing niech się weźmie do pracy a nie liczy tylko na sklepy i i ch pomysły typu zdjęcia bo my naprawdę mamy co robić!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jest teraz zatrudniany na miejsce doświadczonych? ma nogi i ręce to już duży plus. Marny ale i tak następnego dnia przyjdzie(albo i nie) i powie że za taką kasę to on pier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a po co więcej? Filozofii nie trzeba żeby stanąć na kasie i gadać "Mamy ręczniki w promocji". Oni nie chcą prawdziwych, zmotywowanych sprzedawców. Im są potrzebne roboty, żeby rozładować ch*****o zapakowaną dostawę, wywalić na półki i wciskać coraz droższy chłam. Chcieliście kapitalizmu to macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie kiedy kasa na święta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu czystki u meteorytów. Co tam sie u nich wyprawia ostatnio? :) Może "super Piotruś" w końcu wyskoczy jak z katapulty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile tej kasy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle co przed nowym systemem premiowania było co miesiąc ,dokładając co trzeciemu klientowi poduszkę do koszyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadasz glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto się znowu pożegnał z ciepłą posadką na Meteorytowej? Jestem na L4 i nie jestem w temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sa progi swiadczen socjalnych? Jezeli ma 2550 brutto to jaka kwota na swieta sie nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj w zęby Ci się należy a nie kasa na święta. Dupo dajco Larsa Larsena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto się znowu pożegnał z ciepłą posadką na Meteorytowej? Jestem na L4 i nie jestem w temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto się znowu pożegnał z ciepłą posadką na Meteorytowej? Jestem na L4 i nie jestem w temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie uważacie bracia i siostry jyskowi ,że jak do firmy przyszła pani EMR to zaczęło się psuć w firmie,chociażby z odzieżą roboczą,w wypłatami itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjegomość
Kasa na święta należy się każdemu co pracuje nawet od miesiąca jak i tym co 15 lat. Kto jej nie dostaje widać żal d**e ściska...Szkoda tylko że co rok te same kwoty a co to firma inflacji policzyć nie umie ? Ludzie premi nie dostają a na takich relacjach jak gościa powyżej chce budować ducha firmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakie sa progi swiadczen socjalnych? Jezeli ma 2550 brutto to jaka kwota na swieta sie nalezy? " Skoro pojawiają się takie pytanie tutaj to ja się wcale nie dziwię ,że was cisną. No k***a jego mac wszystko jest na jysnecie , pewnie drukowane i wisi w socjalu. Kalkulator i licz! :) Tylko taki z funkcjami trygonometrycznymi , bo zwykły kalkulator tego nie policzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×