Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
A co to za tragedia w Poznaniu? Kierasy coś wiedzą, ale nie powiedzą... Były jakieś telefony i chodzą zasmuceni ... Hmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... Mamy w ofercie wspaniałe szlafroczki w świetnej cenie...nie?... To może lampki na choinkę...też nie??... Bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest udalo sie mamy 21 milionów dzis cala dyrekcja swietuje w Gdańsku a wy dalej z********ac na sklepach brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes brudas, frajerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Dlaczego "brudasy"? Firma zarobiła, kierownik zadowolony, dyrektor również, premie dyrekcja przygarnęła, czego chcieć więcej? Spokój na sklepie? Będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oto PP przemówił na fejsie jak misio-zarobiliśmy 21 baniek więc teraz możecie drogie jyskowe dzieci pocałować mnie w d///ę. no i do roboty murzyny-a laski spuszczające się na jyskowym fb czy jest rekord czy nie mogą już spać spokojnie i czuć wielkie szczęście bo przecież to zaszczyt dla nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nawet lodów nie będzie ? ani ciasteczek ? no to może chociaż kop w dupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ta co wczoraj wstawiala na fb hop hop artur gdzie jestes to juz calkiem ja p********ilo lizi dup vajlusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest naprawdę coś niesłychanego ,że są ludzie którzy potrafią tak przeżywać i angażować się mentalnie w sukcesy / porażki jakiegoś tam koncernu. Pal licho ,jeśli to jest jakaś twarz z korpo - świecznika. Ale robol sklepowy? Jakiś obłęd. I te jyskowe kury domowe z wolnego wybiegu z tymi zdjęciami równo poukładanych ręczników. Nie no kurwa ja wysiadam:) Obłęd. Valuesy - mamy z was niebywały polew. Psychiatra się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cały ten syf na sklepie po klientach tez posprzatamy no bo przecież jak przyjedzie DM i zrobi As to będzie oj oj oj! "dlaczego taki bałagan?" Ch#j ze w 3 osoby na sklepie jesteśmy, każdego trzeba obsłużyć, skasować, wydać towar, a nawet premii nie ma. Żal żal żal żal!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 osoby? :) to na wysoko obrotowych sklepach, na mniejszych po dwie osoby. Na tkim duzym sklepie. Klienci się za głowe łapią jak to słysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wam sie nie chce wypowiedziec paru slow "szlafroki, lampki kazdemu klientowi, to sie nie dziwcie, ze premii nie ma. Pewnie jakie podejscie przy kasie, takie na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz człowieku ze artykuł impulsowy proponowany przy kasie coś wnosi do sprawy. Jest on tylko mizernym dodatkiem do obrotu, na którym firma w żaden sposób nie zarabia. Sklepom istniejącym kilkanaście lat na rynku ciężko jest pracować nad indeksami i je przeskoczyć. Firma doskonale wie co robi, a specjaliści od finansów liczą już zyski w istniejącym roku budżetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to kilka sklepów bedzie mialo do podzialu 30-40 tys premii i dyrektor nie widzi w tym nic zlego, a 100 innych sklepów wielkie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy jestem kiedy ruszy fala pierwszych zwolnień?? Przepuszczam, że dopiero w nowym roku... Pracując w firmie kilka ładnych lat dostaje ok. 600zł premii raz na 3 miesiące (bo tak to wygląda teraz) i zamiast dostać podwyżkę za oddanie czy staż pracy jeszcze mi zabierają (bo jestem w plecy ok 800zł), i co mam się cieszyć bo jakieś tam sklepy dostaną nawet i te 30tyś. do podziału?? Trzeba myśleć ogółem a nie jednostkowo co mnie obchodzą inni. I ten pieprzony B.F. firma wycisnęła z nas "murzynów" to co chciała - nagrali jak zwykle piękny propagandowy filmik pod hasłem "dziękujemy" i co satysfakcjonuje to was?? Najśmieszniejsze jest to, że niektórych tak - to tak jakby cieszyć się że ktoś wygrał 20baniek w lotto a my nic... Za godziwą pracę należy się godziwa zapłata - prawda?? Za dziękuję rodziny nie wyżywię... Jak widzę te nędzne wpisy na FB tych "wypranych dupolizów" nasuwa mi się porównanie jak za czasów komuny - malowanie trawy na zielono i udawanie że wszystko jest ok. Jakby mogli to by napisali: "dziękujemy, że zabraliście nam premie miesięczne i teraz będziemy zarabiać jeszcze mniej za tę samą pracę bo pieniądze przecież nie są ważne i trzeba myśleć na co je wydać, to tylko problem. A tak mamy więcej czasu na przygotowywanie kampanii i oddaną służbę wam ukochani pracodawcy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą. Ludzie pracują nie dla pieniędzy lecz dla idei. Jakby wypłaty nie dostali to tez by sie nic takiego nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 milion 300 tysięcy z drobnymi w 3 miesiące. Około 450 tysięcy na miesiąc.Bez szału.Ale i bez wstydu.W 6 osób.Plus urlopy zaległe , zwolnienia.Ciężko było.Regionalny kategorycznie zabronił nadgodzin nawet u niepełnoetatowców . Premia? Jak policzylismy powinna wyjść ok.45 zł netto.Na pełen etat. Dziękuję Jysk. Firmo możesz na mnie liczyć w przyszłości. Na pewno będę liczył inwentaryzacje jak trzeba.Na pewno będę naprawiał lekko uszkodzone rzeczy z reklamacji. I z całą pewnością wszyscy klienci będą obsługiwani ...Będę sie interesował klientem.Będę super pomocny.Gwarantuję to , tak jak wierzę w zasady Jysk! Wyniki exit i tak będę miał ponad 80% - każdy wizytujący bierze w łapę kołdrę ,pościel lub co zechce ze sklepu poniżej 100 zł , zawsze tak robimy.Sprawdza się. Konkursy?Zawsze w pierwszej 50.Jak ? - walę w weekend kupę paragonów ponad stówę , daję rabat na kupon z neta a za dwie dychy nabijam rzecz z konkursu.Nagród nie zdobywam ,ale i regionalny nie przypier..a się... Brawo Jysk. Drodzy Państwo Zarządzający! Niech wam mój zysk miłym będzie i niech wam na dobre on wyjdzie.Mi na dobre nie wyszedł tym razem.Zabrakło.Szkoda.Do pracy dalej na letnich oponach jeżdzić będę....Pan tez panowie/panie zarządzający?Kasa na święta była,ale i opłaty były więc wyszlo na zero. Ale u mnie na sklepie Jysk na poświęcenie wśród pracowników liczyć dalej nie ma co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Jyskowicze.. Kiedy otwiera się sklep w Oświęcimiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat chorego systemu premiowania ( a właściwie demotywowania) poruszony został przez organizacją związkową na spotkaniu z pracodawcą. Protokół dostępny jest na stronie Jysk Solidarność. Jysk tłumaczy gigantyczne premie sklepów reotwarciowych ,że takie reotwarcie to kupa pracy i zaangażowania:) Śmiechu warte:) Reotwarciowcy premie wyj****e w kosmos a ty robolu mimo ,że zrobiłes ich indeksy i swiecisz sie na zielono dostajesz na waciki. To jest sprawiedliwy system premiowania ? Czekam z niecierpliwoscia na swoja "premie". Nie omieszkam podziekowac na forum valuesów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nowo otwarte sklepy dostaja swoją premie za sprzedaż w ciagu 7 dni. Wiec coma do nich dodatkowa premia kwartalna? Ja za otwarcie swojego sklepu dostalem jakoś 700 zł dodatkowo. Jakoś nie widze powodu zeby dostac 8 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mylisz otwarcie z reotwarciem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za tłumaczenie? Kto napierdzela przed reotwarciem i to bardzo ciężko, sam byłem kilka razy z pomocą to i już przy moim zdziwieniu dla przyjezdnych też zabrali premie, a sklep robiac gigantyczne obroty też nie zarabia na premie...To po co pytam dyrekcję te reotwarcia? Biedny Jysk same straty....To jest bardzo ciekawe tłumaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie odnośnie urlopu w JYSK jak on jest rozliczany płacowo bo ostatnio za 6 dni urlopu dostałem 5.28 zł może mi ktoś wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyliczyli ci taką średnią tzw. wynagrodzenie urlopowe - czyli ile byś dodatkowo zarobił przez te wolne dni gdybyś pracował, a że zarabiasz ile zarabiasz i premie masz (właściwie to pewnie nie masz) to wyszło te 5 z groszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyliczyli ci taką średnią tzw. wynagrodzenie urlopowe - czyli ile byś dodatkowo zarobił przez te wolne dni gdybyś pracował, a że zarabiasz ile zarabiasz i premie masz (właściwie to pewnie nie masz) to wyszło te 5 z groszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślicie dlaczego wprowadzili "kategoryczny zakaz nadgodzin" ? Nie masz nadgodzin - to nie masz większej średniej zarobków. Więc dodatek urlopowy jest na poziomie groszowym. A gdyby były nadgodziny - to byś miał dodatek na poziomie DAWNYCH premii miesięcznych. Niestety "skubią" nas na wszelkie możliwe sposoby !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjegomosć
...szkoda pisania niektórym to już całkiem mózgi wyprali...przedmówcy napisali wszystko...nic więcej nie zrobicie jedynie wypowiedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzę w  koszuli JYSK
Zapytajcie kierowniczkę Edytę ze Świdnika czy tatuś już się cieszy ze swej obniżonej emerytury esbeckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa 1234
A ja mam pytanie trochę z innej beczki Czy nasza firma daje dla naszych dzieci jakies dodatki na Święta ? Czy tez na Dzień Dziecka ?? Bo jakos raczej tego nie zauważylem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×