Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
A co tu takie opóźnienie w wyświetlaniu wpisów ?? Cenzura ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o co dla gościa chodzi. W przeszłości miał dodatek urlopowy - takie coś pojawiało się na odcinku płacowym (dla tych co patrzyli co mają). To była fantasmagoria (wyobrażnia) tego Pana ,co daje premię. Zmienił on zdanie i teraz dodatek urlopowy to jest cos ,co zyskałeś za twoje nadgodziny z przeszłości ... Ja kur...a rozumiem ,ze premia to jest coś extra.Że Firma może nagrodzić za co chce i jak chce. Ale szmaciarze,jeśli coś zmieniacie lub dodajecie w naszych odcinkach płacowych to informujcie nas .I pani , pani TZS jest za to odpowiedzialna.To jest Pani zasr..y obowiązek - jeśli nie widziałem rabatu pracowniczego na odcinku płacowym i teraz go widzę to należy mi się wyjaśnienie i tak samo ze zmianami w dodatkach urlopowych . To my na was pracujemy ,a nie wy na nas. P.S. Za stresa należy się Wam 10 zł na ciastko i kawę rozliczone fakturą pt "Ze nie wyjaśniłam sklepom odcinków płacowych"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ci wszyscy powyżej OB/OM śmieją się z nas - jak na razie. POCZEKAJCIE jak za chwilę damy się poznać z tej "dobrej zmiany". Chorobowe - utrata premii dla kiera. Olewka klienta - czerwono dla lidera i "deema". Itp/itd - damy radę !!! Będziemy układać swoje działy dwa razy wolniej i dwa razy mniej dokładniej . Tak jak wy nas traktujecie ... (specjalnie z małej litery) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nikt ci nie każe nie podoba się to spier.....laj na drzewo a nie tu wypociny swoje wylewasz a w pracy na zmianie kierownikowi d**e liżesz hehe jeleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to głupku się popisaleś tak właśnie takie imbecyle w Jysku pracują. Bo ja już nie, ale tak prostackiego wpisu nie widziałem więc odpowiedziałem debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgh
ALe o co kaman?Nie podoba sie ?Firma tak zle traktuje To czemu nie zrobicie protestu?Jedyne co to wypociny jak nas firma ru...Masz jaja,to zrob cos z tym.Zalosne sie juz robi ten ciagly placz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to macie coś z pochwał wy lizusy, no i oczywiście dla nas normalnych! Szacun dla firmy za wolną wigilię!! Oby na stałe - a nie tylko dla eksperymentu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wigilia wolna to tak na osłłodę wyników premii kwartalnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak pracuje w tej firmie parę lat i nie jest to moja wymarzona praca ale warunki jakie są w niej to jak na moje miasto jest dobrze szukałem byłem na rozmowach w innych firmach i powiem wam że nie jest ciekawie bo tu mamy urlopy w miarę po swojej myśli jakieś tam świadczenia świąteczne itp. Chciał bym zarabiać wiecej ale nie ma tragedii też mam kredyt rodzinę itp ale strasznie denerwuje mnie podejście innych co tu piszą ze pracownicy to lizusy itp ktoś komu zależy się po porostu angażuje w swoja prace a tym co tak źle niech zmienią pracę a i jeszcze jedno brawo dla firmy za zamknięcia w wigilię bo która sieciówka handlowa tak zrobiła co ? Większość ludzi ze sklepów będzie pracować do 16 lub 18 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, przecie nie zrobili wolnego z dobrej woli, tylko chca zalagodzic sytuacje. Czuja ze strzelili sobiebw kolano wyplacajac w kilku sklepach po 4-5 tys premii na osobe a w innych po kilka stow albo i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że kasa pójdzie dziś czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że w kolano to sobie nie strzelili bo sumując tych co premie wzięli i tych co nie wzięli bez względu na kwoty to firma i tak nie jest stratna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to mi własie chodziło. O w****ienie pracowników po premii a raczej jej braku i olbrzymią różnica miedzy wysokościa premii. Chcieli załagodzic i dali wolna wigilie. Ale to raczej nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest moja pensja?;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe??? Mamy 8mego a pensji jak nie widać tak nie widać jeśli puszczą jutro to niektórzy otrzymają ją dopiero nawet i 12go... No ładnie... Posrana firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj że nie ma pensji, Wigilię będziesz miał wolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie otrzymasz wypłaty do jutra (lub inaczej: do10-tego nie będzie zaksięgowana na Twoim koncie) to nie przychodzisz do pracy. Ale spokojnie - jeszcze nigdy nie przekroczyli magicznego deadline! Co najwyżej, to premie mogą wysłać osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdsrzylo sie to raz w ciagu oststniego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfdhh
Nie placzcie.Kasa dzisiaj będzie na koncie.Maja czasz do 10.U mnie wczoraj okolo 14 kasa juz byla.Wiec dzisiaj u wszystkich bedzie na kontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się pochwalny premia + pensja =7600 brutto ale jazda jako sprzedawca mogę co trzy miesiące tyle zarabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjysk
No to miałeś szczęście u nas 1.6 miliona przez 3 miesiące zrobione i jedno wielkie zero nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No to się pochwalny premia + pensja =7600 brutto ale jazda jako sprzedawca mogę co trzy miesiące tyle zarabiać" - a ile tych sprzedawcó dostało takie premie? Ile sklepów dostało tak wysokie premie? Susz kły pajacu - kolejny kwartał dostaniesz na waciki tak jak większosc sklepów. Idź się pochwal na fejsbukowej grupie lizusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś na koncie już w wypłatę bo u mnie cały czas nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćjysk ma rację mój sklep nawet z ta premia takiego obrotu nie miał ja pisalem o tej premi i wypłacie po to żeby jakiś baran co wymyślił ten system premiowania zobaczył jak skrzywdził ludzi w sklepach co zrobili duży obrót i g****o mają , a do barana co pisze o fb lizusach oni lubią ta pracę a ty i tobie podobni zostali chyba przez sąd skazani na odróbki społeczne w jysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam a co będzie jak do 10 nie masz kasy ma koncie ? Ktoś się zna na tym? Czy firma ponosi jakieś dodatkowe koszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wypowiedzenie :) Najlepsza decyzja jaka moglam pdjac :) i nie chodzi tu o kase tylko warunki w jakich trzeba pracowac wole zarobic mniej ale miec normalnych przelozonych a nie pseudo menadzerow ktorzy ze stachu o wlasna d**e nie potrafia nic zmienic. Ta firma to tagedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goddsść
Chyba zartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny ten system premiowania bo jakia szanse mają sklepy które robią wysokie obroty Ale ciężko im walczyć np. Już czwarty rok z własnym indeksem a wystarczy mieć reotwarcie i w trzy dni robisz taką górkę ze premia to już tylko kwestia czasu . No i nasza firma z Art. Świątecznymi nam nie pomogła....masakra nic ciekawego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza tu... chyba zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna zapłacić ci odsetki ustawowe, no ale kase pewnie masz?? Pochwalcie się ile tej premi dostaliście - tak z ciekawości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×