Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Fajnie, że mają kasę na jakieś durne fejsbukowe konkursy noworoczne, ale na kasę dla normalnie pracujących już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakieś przecieki czy będą podwyżki w związku z podniesieniem płacy minimalnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego by miały być? Jak ktoś dostaje pełny etat, to i tak ma więcej niż te 2000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo każdy kto tu pracuje, wie ile trzeba się narobić. A za te 200zł dodatkowo niż płaca minimalna (sprzedawca) to już nie warto. Nawet OB i OM mogą się zastanawiać czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało w Łodzi, że tyle ofert pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep sie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanko dlaczego opiekun magazynu i opiekun biura nie są wliczani również do premii kwartalnej tak jak kierownik i zastępca przecież też prowadzą zmianę zamykają otwierają sklep wydawają pieniądze i robią duż innych rzeczy , nie będę się więcej rozpisywać tylko pytam dlaczego pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim tokiem rozumowania dlaczego kierownik nie dostaje 2 razy wiekszej premii niz lider? Bez jaj, jak opiekun biura jest dobry to moze starac sie o awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem ,że po paru dobrych latach pracy w tej firmie ,że żadna głupota juz mnie nie zdziwi .A jednak ...Dwa tiry ogrodówki zaawizowane na 20 stycznia zmieniły moją opinię .Zapraszam osoby które o terminie dostawy zadecydowały do pilnowania towaru na podwórku aż do sezonu ogrodowego,bo ja go nie mam szans wcisnąć do magazynu.A jeśli jakims cudem wejdzie to klienci jakikolwiek zakupiony towar będą mogli odebrać w marcu.A gdzie wsadzę zwykłe dostawy? I najprostsze pytanie pod słońcem: po co mi masa ogrodówki(w regularnych cenach) w styczniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez budujesz regały na ogrodówke, paletowisko i wykladasz ten towar na półki. Skrecasz meble ogordowe i wystawiasz. Tak była zawsze przecież. W tym roku moze tydzien wczesniej sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za rok ogrodówka bedzie przyjezdzac z mikołajami :) na jaki cxuj meble ogrodowe teraz nam sa potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jysku to zamiast sprzedawac głownie buduje sie regały i paletowiska , zawiesza flagi , zmienia fryzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zmienia ceny. Nie zapomnij o zmienianiu cen. Co kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam ludziska po weekendzie ci co w pracy to mieli pecha nieźle tego ludzia przewinęło się po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję ogrodem handlować cały rok. A niech jakiś leżak się popsuje... A krzesełko z petanu rozplącze... To zawsze MY mamy na wymiane. CUSTO..... FIR.... Ekstra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień wcześniej są? Od lat najwcześniej ogród dostawałem w połowie lutego,a nie 20 stycznia. Po jakiego wuja? W takich Suwałkach wtedy -20 i sniegu minimum po kostki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ludziska. Czy wam tez od jakiś paru tygodni tak bardzo nie zgadzają się dostawy? Kużka , ja na kołdrach & poduszkach mam już 9 kartonów towaru w plecy! I to całymi kartonami ! Jak to wykazać? U nas na pewno nie ma złodzieja,bo na co komu np kołdry tronfjellet w rozmiarze dziecięcym? Kurde ,dlaczego jakieś braki w Radomsku maja byc pokrywane moim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Radomsko jest święte dla tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz a u mnie wyszło ,że kilka kartonów na plus. Ale nie tronfjelety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tak samo z dostawami. Ciągłe braki kartonów, sporadycznie czegos wrzuca za duzo, jednak minusów jest zdecydowanie wiecej, Jedynym rozwiazaniem jest liczenie dostaw, ale jak to zrobic przy brakach kadrowych? Skandalem jest to że my za to odpowiadamy i mamy obciete ewentualne premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposobem nie jest liczenie dostaw bo przecież zgodnie z naszymi procedurami nie możemy sprawdzać niczego poza paczkami BOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie! "Zgodnie z procedurami"! I potem "zgodnie z procedurami" mam to na stanie i zaczyna się kiedy klient zechce to zamówic c.c. albo przychodzi i na pewniaka mówi "chcę to i to i wiem ,ze macie na stanie 6 szt. ,a ja mam je tylko w komputerze albo ewentualnie w Radomsku (lub u dostawcy,bo wysyłają np 10 tys. sztuk jakis poduszek to nie dziwię się,że doliczyć się 20-30 nie mogą...). Zresztą klient w myśl zasady "customer last" klient mnie nie obchodzi ,ale jak mam to wyregulować ,aby nie stracić hipotetycznej premii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy sa wyplacane zwroty z delegacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grudniu po południu. Kuźwa - zapytaj kiera lub poczytaj w SOR. Jakie to trudne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądz taki mądry gościu wyżej. Delegacje nie są wypłacane od miesiąca i ani kiero nic nie wie ani w sor nie jest napisane ze jak im sie chce to wypłacają. Sor jest dla ludzi takich jak Ty ! dlatego mącisz tutaj wodę i wchodzisz bez mydła do du...swojego wiadomo kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telemarketer
No chyba bardziej wiarygodnym źródłem będzie twój przełożony niż forum internetowe.Czasami przeraża mnie jak czytam co tutaj wypisujecie.Niedługo dowiemy się że kiepska pogoda to też wina jyskaaa. Oczywiście nie wszystko jest dobre w tej firmie,ale nie przesadzajmy już.Najprościej jest ponarzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delegację wysyłasz do DM a on do księgowości, Delegację po zaakceptowaniu i zaksięgowaniu wysyłane sa 10 lub 20 dnia miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kaufland jest kolejną siecią handlową po Biedronce, Ikei i Lidlu, która podjęła decyzję o wzroście płac. Osoba rozpoczynająca prace otrzyma wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2600 zł, po 6 miesiącach 2700 zł, po roku 2800 zł a po 2 latach 2900 zł. Plan podwyżek dotyczy również obecnych pracowników, których wynagrodzenia nie przystają do ustalonych progów. Kaufland jest kolejną siecią handlową po Biedronce, Ikei i Lidlu, która podjęła decyzję o wzroście płac..." Z Gazety Wyborczej. A u nas wciąż bida z nędzą. Przypomnę ,że od pół roku mamy rekordowe dla Jysk Polska przychody ...Będzie na podwyżki dla DM , RM i szkolenia z przyspieszenia dla SM. A dla ciebie jyskowy żuku plakat na drzwi i uśmiech Piotrunia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. " Praca w internecie dla każdego"" poszekujemy 10 osób nie wymagamy doswiadzcenia, wszystko jest proste i łatwe. posługujemy się tylko myszką praca około 4h dziennie chyba że wykonasz ja szybciej zarobki do 1750zł miesiecznie możliwość wypłaty codziennie Formularz zgłoszeniowy na tej stronie.. http://gigup.net/71a5bb65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to normalne pracować 8 dni bez dnia wolnego po 9 godz codzienie??? To wogle jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×