Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Pan E.
Takie tempo z TK ewidentnie po to żeby udupić sklepy i zabrać premię. Podejrzewam, że na wielu sklepach nie zorientowano się, że zaczęła się runda na poduszkach, szczególnie że TK zachowywał się trochę dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keneta na razie nie było ale trzęsą porami od regionalnego w górę :P a my czekamy jak na zbawienie-będzie można porozmawiać z kims kto chyba nas zrozumie i możliwe że coś z tą wiedzą zrobi dobrego :D a póki co polowanie na tajnego :D żeby do świątecznej kasy dorobić .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca tajnego
A ja mam pytanie jeżeli mieszcze sie w przedziale zarobków 2001-3000 zł brutto to ile dostane premi świątecznej 700 zł czy połowe tego. Dodam że premi na wielkanoc nie dostałem bo jeszcze w tym okresie nie pracowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca tajnego
A Keneth ył. I co z tego? Jezeli ktoś myśli że wizyta tego Pana coś zmieni to jest w wielkim błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1941
"A ja mam pytanie jeżeli mieszcze sie w przedziale zarobków 2001-3000 zł brutto to ile dostane premi świątecznej 700 zł czy połowe tego. Dodam że premi na wielkanoc nie dostałem bo jeszcze w tym okresie nie pracowałem" O ile dobrze pamiętam, to Ci którzy nie pracowali w tym okresie, dostaną po 380 zł na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Chryzostom Jysk
Do Madzia1941 - "ile dostane premii świątecznej". Jakiej premii świątecznej???Co to takiego może być "premia świąteczna"? Za co ?Za obrót? - jak wyrobisz to dostaniesz w styczniu z wypłatą,ajk nie to nie. A jeśli masz na mysli pieniądze z ZFŚS to spójrz w tabelke w biuletynie nr 16.Aha - i nie działa to wstecz - skoro jeszcze w jysk nie pracowałaś na Wielkanoc to kasa wowczas wypłacana z ZFŚS się nie należy i nie jest w jakikolwiek sposob doliczana.Bo niby z jakiej paki?- dawałaś wówczas jakies składki do ZFŚS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-osa
Ja zatrudniona w 2010 roku pod koniec sierpnia na 1/2 etatu, w grudniu otrzymalam tyle ile reszta zalogi. w 2010 roku wiecej , poniewaz dawali wiecej " na dzieci", w zeszlym roku bylo tego cos kolo 600 zl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
dla mnie ten przelicznik jest jakis nie zrozumiały skoro wyliczali dla 1/2 etatu i mieściła się w przedziale 1300 a juz dostala 380 wiec zostaje 980 a oni tam mnozyli 900x2/3 to wyszlo im jakies 600 zl, nie jarze tego moze mi ktos to wyjasnic dlaczego 900 mnozyli a nie 980?? WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakso
Oni liczyli płacę brutto a nie kwotę jaka została. Podst. wyliczeń jest zarobek a że w przykladzie była osoba na 1/2 etetu to razy 2 żeby wyszedł cały etat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1941
Do Jan Chryzostom Jysk: Kłania sie czytanie ze zrozumieniem. Biuletyn Jysk nr 16, strona 10 i tu cytat: "Przypominamy, że pierwsze w 2012 roku świadczenie Wielkanocne zostało wypłacone wszystkim pracownikom w jednakowej wysokości 380 zł. Taką też kwotę otrzymają wszyscy pracownicy zatrudnieni od 31 marca 2012 i pozostający w zatrudnieniu w dniu 12 grudnia 2012 r." Poza tym z wypowiedzi kolegi/koleżanki można było jasno wywnioskowac o jaką "premię: chodzi. Nie rozumiem po co taka uszczypliwość......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakso
Dokładnie jest tak jak pisze przedmówca. Osoby zatrudnione po 31.03 dostaną jednakową kwotę 380zł niezaleznie od wysokosci wynagrodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
Siemka ja w innym temacie bo na jysknecie przeciez nie napisza i na maila nie odpowiedzą z DCR nie zauważyliście po inwenturach ze brakuje całych kartonów np kocy, poduszek, kołder, poduszek ozdobnych ? ciekawe jak robią inwentury w DCR ??? audyt to w ogole sprawdza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zauważyliśmy że nie przychodzą całe kartony artykułów z mag.centralnego....moze centralny jest w zmowie z główna siedzibą i uknuli spisek zeby mimo wszystko nie było premii na sklepach..jak nie tajny to regulacje -zawsze dostajemy po dupie a niby w imię czego....utargi też leżą w gestii naszych "wybitnych" menagerów ds.zakupów...cóż takiego zamówili na te święta zeby klienci chcieli to kupić??? nic nowego co mogłoby przyciągnąć,ah przepraszam-rewelacyjne pidżamy flanelowe :/ no i ekstra kiecki na sylwestra (dla 5latnich dziewczynek) które można zapakować do PullDoga i w świat :P...... rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbtthyhyh
Nie żadne spiski a burdel w magazynie centralnym - dużo ludzi pozatrudnianych wprost z ulicy. Z agencji pośrednictwa pracy (oszczędności ) popytajcie kierowców to wam powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajnyyyy
podobaja wam sie nowe dostawy palet luzem:D:D:????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PumpelPumpel
No i w końcu dobre informacje podobno przychodzi zima :) i znowu co rano odśnieżanie odkuwanie z lodu podjazdów dla tirów ten przyjemny chłodek na magazynie muszę przyznać że zima to najlepszy okres pracy w Jysku i ta wspaniała rodzinna świąteczna atmosfera panująca na sklepie kolejki uśmiechniętych klientów uśmiech na twarzach sprzedawców przed wigilijne łamanie opłatka z DM achhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie posiłki regeneracyjne hmm. miłe wspomnienia zwłaszcza przy nowych wózkach hmmm gluty pozamarzane bo dostawe robi sie 3 razy dłużej.ciekawe co tam wymysla nowego słyszałem ze jeden z regionów bedzie trawe (śnieg) na zielono malowac bo zjerzdza elita dobrych ofert, miłego malowania bo regionalna już po ekstazy dostaje i wypisyje bzdury.pozdrawiam i ciepła zycze na magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloo90
Cos tu pusto.. Ktos może wie gdzie teraz tajny urzęduje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46546465416465446
moralne i życiowe karły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systemmmm
Dlaczego twoim zdaniem ta oferta pracy jest żałosna?Możesz wyjaśnić jaśniej,co dla Ciebie znaczy zalosna oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest tajny?
witam a wiec tak u mnie tajnego nie bylo jakies 2 tyg, teraz tajny lazi po sklepach czy w grudniu nie? chodza plotki ze grudzien wolny od tajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdansk
u nas juz byl w kilku miejscach na koldrach :) w zeszlym i w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sędzia dressss
Powiem tyle- nie wiem o co tu robić wielkie halo z tym tajnym -przeżywacie jak mrówka okres. Idę robię swoje i mam wyjebane na te absurdy z meteorytowej. Dobra obsługa to sztampa , recytacja regułek? Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
do poprzednika... może nie którym zależy na premii za tajnego a jak tobie nie to sie nie odzywaj tylko potem nie stekaj ze te 50 zl premi moglo byc prezentem na swieta dla twojego dziecka jesli masz. bez pozdrowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
Ja też mam wy...bane na tajnego i resztę tych bzdur i jest mi z tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfghfhfgghn
super to tak jak wielu tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vatten
To tych samych wielu co węszy spiski mające na celu uwalenie ich premii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomyxyz
Arykuł z dzisiejszego pulsu biznesu "" Podatnicy nie powinni łożyć na działalność organizacji pracowniczych alarmują przedsiębiorcy. Forum Obywatelskiego Rozwoju (FOR) i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) przypuściły atak na ustawowe prawa związkowców. Związki zawodowe są potrzebne w gospodarce, lecz ich wygórowane przywileje są kosztem pracodawców, a tak naprawdę podatników. To niesprawiedliwe. Na przykład w jednej ze spółek węglowych koszt działalności związków przekracza 10 mln zł. Finansują ich konsumenci kupujący węgiel mówi Paweł Dobrowolski, prezes FOR. Przypomina, że silna pozycja związków zawodowych w Polsce wynika z ich wkładu w obalenie komunizmu. Jednak posłowie, obawiając się zastąpienia dominacji państwa dominacją pracodawców, wyposażyli związkowców w liczne przywileje, których nie mają inne organizacje społeczne uważa Paweł Dobrowolski. Związki skolonizowały przedsiębiorstwa będące faktycznie własnością podatnika. Za nieuzasadnione związkowe przywileje płacą konsumenci. Należy z tym jak najszybciej skończyć apeluje Cezary Kaźmierczak, prezes ZPP. Obie organizacje wskazały trzy przywileje, które powinny jak najszybciej zniknąć. Pracownicy podejmujący działania na rzecz związków powinni traktować to zajęcie społecznie. Jeśli jednak mają być finansowani, ich wynagrodzeniapowinny pochodzić z funduszy związkowych, a nie pieniędzy pracodawców. Ponadto związkom należy odebrać prawo do lokalu na terenie zakładu, a z pracodawców zdjąć obowiązek zbierania składek na organizacje związkowe mówi Paweł Dobrowolski. (....)""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×