Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Larive

Ta Firma to jakiś żart jest. U mnie w sklepie na zmianie pracują dwie osoby. Ludzie którzy przychodzą do nas śmieją się z nas jak to możliwe. W niektórych mniejszych sklepikach w centrum handlowym jest większa obsada na dzień. Do tego Kierownik który nic nie potrafi i z każdym drze koty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niedzielny

i jeszcze dyrektor sprzedaży który mówi że nie ma ludzi niezastąpionych gdy ktoś zaczyna narzekać 😄

komedia w skandynawskim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest komedia tylko wyzysk i patologia co za chora firma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popcorn

Na nasze miejsce jest kolejka chętnych jakoś ich nie widzę po tym jak wypadają rekrutacje. Przychodzą dzieciaki 18-20 lat pierwszy dzień dostawa towaru 18 palet trzeba rozebrać 8 ton przerzucić ręcznie, na drugi dzień dzieciaka nie ma.  A najbardziej przykro było mi patrzeć jak odchodzą starzy pracownicy którzy przepracowali wiele lat, jak mówią jak kiedyś było i jak porównuję to do stanu dzisiejszego. To są ludzie niezastąpieni i w taki właśnie sposób rozpadają się sklepy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były

Popcorn ty masz absolutną rację i ludzie którzy wypowiadają się na tym forum pracowałem w tym kołchozie  10 lat w tej firmie  i żałuję ajlepiej żeby nowi pracownicy dali sobie spokój z tym niby pracodawcą a staży znaleźli inną pracę bo w jysk jedyneie czego się dorobisz to bólu kręgosłupa i nerwicy nie dozdarwiam tej hu...jowej firmy jak tak dalej będzie to w tym bałaganie będą pracowały samae piotrusie i valuesy tak apropo podobno regionalni maja dosyć tego łajna i się zwalniają ktoś coś słyszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Czytając Wasze wypowiedzi zauważyłem, że ostatnio najwięcej do powiedzenia na temat firmy mają byli już pracownicy. Można wywnioskować, że kafeteria umarła wraz z Waszymi zwolnieniami 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popcorn

Mylisz się, ja akurat pracuję, ostatkiem sił i cierpliwości ale większość moich kolegów którzy już pracowali jak się przyjmowałem kilka lat temu już nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 133

Bardzo dużo starych roboli  odeszło. Mój staż ponad dycha.  Teraz się sam z siebie śmieje po co ja tam tyle czasu zmarnowalem:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie że odchodzą bo stracili nadzieje że w tej firmie zmieni się coś na lepsze raczej nasza firma idzie w przeciwnym kierunku i ludzie  będą dalej odchodzić wcale się im nie dziwie bo tutaj z roku na rok jest coraz gorzej trzeba się też z tej firmy zawijać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2996

Ja mam lepszy pomysł na to żeby pracownik był lepiej traktowany proponuje strajk oczywiście w formie zamknięcia sklepów na dwa trzy dni jak firma straci miliony to wtedy przeirzy na oczy i szanowne państwo z meteorytowej przestanie udawać że nic się  nie dzieje jeżeli chodzi o konsekwencje  to pewnie będą zwolnienia zresztą kto by się tym przejmował w dzisiejszych czasach to ja więcej zarobię na roznoszeniu ulotek pracując 6 godzin dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak Jysk w tym roku nie da podwyżek to od stycznia połowa pracowników będzie pracować za najniższa krajowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyga

To co teraz w tej firmie się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzi na sklepach brakuje, nikt za te pieniądze nie chce pracować. Rotacja personelu  nie ma granic, mlodociani przychodzą i odchodzą jak widzą pracę ponad swoje siły. Współczuję tylko pracownikom którzy na zmianie w 2-3 osoby muszą ogarniać ten bałagan bez żadnej pomocy i liczyć sami na siebie bo rąk do pracy brakuje. Do czego ta firma zmierza. Kiedy oni się w końcu obudzą i przejrzą na oczy ze sytuacja jest już i tak patowa. Pozdrawiam wytrwałych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oni mają nas w dupie zresztą ja ich też flaków sobie nie wypruwam zresztą wam proponuje robić tak samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popek
Dnia 24.09.2019 o 20:30, Gość ... napisał:

Czytając Wasze wypowiedzi zauważyłem, że ostatnio najwięcej do powiedzenia na temat firmy mają byli już pracownicy. Można wywnioskować, że kafeteria umarła wraz z Waszymi zwolnieniami 😱

Czytając takie wypowiedzi wnioskuję, że jesteś kierownikiem który niewiele robi tylko wymaga od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jysk-srysk

Ja pracuję już 7 rok. Wnioski są następujące: lepiej już było. Nie będę się tu żalił ani płakał nad losem swym i niedolą, bo nikt na siłę mnie nie trzyma. Jednak pamiętam jak było fajnie jeszcze parę lat temu- teraz, no cóż, ani fajnie, ani wesoło nie jest, zarówno jeśli chodzi o zarobki jak i o podejście "góry" do nas. Te ch..e pompują kasę w nowe samochody, Ulę pedantulę i inne gówna, a nam liczą rabat pracowniczy jako dochód...Naprawdę życzę górze powodzenia przy takiej polityce. Uważacie, że nie ma ludzi niezastąpionych? To pamiętajcie, że tyczy się to również i was. Kiedyś jakiś dunol się wk..wi i zrobi z wami porządek za to jak rządzicie i za wasze kolesiostwo bando uprzywilejowanych patałachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mocne słowa hu...j z jysk bóg z nami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer

Ja jestem tylko ciekawy, który gieniusz wymyślił warunki do obecnego konkursu materacy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niedzielny

I czy ten geniusz zdaje sobię sprawę z mozliwości robienia niezłych wałków przez pracowników sklepów które zrobią już te 105% 😄 w skrócie, dyrektory, przygotujcie się na duże zwroty materaców w listopadzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej ktoś z was brał pożyczkę w jysku?? Jaknto wygląda?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość weteran
Dnia 24.09.2019 o 20:30, Gość ... napisał:

Czytając Wasze wypowiedzi zauważyłem, że ostatnio najwięcej do powiedzenia na temat firmy mają byli już pracownicy. Można wywnioskować, że kafeteria umarła wraz z Waszymi zwolnieniami 😱

Narzekanie i pochwały to forma zainteresowania. Skoro tego nie ma to bardzo zle bo pracownicy nie interesują się a co za tym idzie nie identyfikuja się z tą firma. Stąd te rotacje. P.S. jeszcze pracuje ale pomimo że uwielbiam ta pracę pewnie w listopadzie zwolnię miejsce dla ambitnego talenta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość weteran napisał:

Narzekanie i pochwały to forma zainteresowania. Skoro tego nie ma to bardzo zle bo pracownicy nie interesują się a co za tym idzie nie identyfikuja się z tą firma. Stąd te rotacje. P.S. jeszcze pracuje ale pomimo że uwielbiam ta pracę pewnie w listopadzie zwolnię miejsce dla ambitnego talenta 

I bardzo dobrze zrobisz składając wypowiedzenie ja tak zrobiłem pracowałem do końca sierpnia i nie żałuję rozstania z tą pseudo firemką przeniosłem się do innej sieciówki obowiązków dużo mniej a i kasa o niebo  lepsza pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. X

Również już tam nie pracuje. Była to najmadrzejsza decyzja w moim życiu. Człowiek tylko głupi był że tyle tam siedział. Świadomy wyzysk to ich dewiza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.10.2019 o 10:25, Gość gość niedzielny napisał:

I czy ten geniusz zdaje sobię sprawę z mozliwości robienia niezłych wałków przez pracowników sklepów które zrobią już te 105% 😄 w skrócie, dyrektory, przygotujcie się na duże zwroty materaców w listopadzie...:D

Jak będzie dużo zwrotów to audyt już się tym zajmie 🙂 chyba trochę cie wyobraźnia poniosła...chyba że nie macie kamer:) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mata za grosz

Ładny paragon był wczoraj wrzucony na facie,z pięknym wałem na sprzedaży komplementarnej. Sprzedajecie ponad 20 materacy i zamiast się cieszyć i to zostawić, to nabijacie mate za grosza,by mieć lepszą komplementarna.....no ręce opadają. I jeszcze trzepiecie z tego na Facebooku.....no szczyt glupoty .Dziwnym trafem dzisiaj już post zniknął......nakaz z góry???? Jak jest się tak tępym to inaczej nie da rady. Wrzuccie następnym razem jak potkradacie kasę z kasetki , na to samo wychodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddaaa
Cytat

Jak będzie dużo zwrotów to audyt już się tym zajmie  chyba trochę cie wyobraźnia poniosła...chyba że nie macie kamer:)

ale nie musza kupowac tego pracownicy w koszulach jyskowych

wystarczy mąż, żona albo przyjsc incognito

 

a co do tego paragonu i jednej maty za grosz, to moze jakiemus Piotrusiowi się w końcu oczy otworzą i zobaczy do jakich żałosnych sposobów trzeba się posuwać w kwestii komplementarnej sprzedaży.

To że maty idą za grosze to już chyba kazdy wie.

na szczęście ministerstwo cenzury w Jysk zadziałało szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale to naprawdę trzeba mieć wyprany mózg żeby dalej podniecac się konkursami i wrzucać  paragony na face.i co za to dostaniecie pewnie na śniadanie albo na ciasto od piotrusia wtedy będziecie się czuli docenieni  ludzie wy chyba nie macie szacunku sami do siebie a w głowach macie pierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121112

90% w polsce indexy po 90% a dyrektory piszą że sklepy musza wziać się do pracy 😄

oczywiście w pionie marketing nikt nie zawinił, to wina wszystkich sprzedawców w kraju, zmówili się na strajk!

oj pali się pod dupką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk

szkoda że indeksy nie są na poziomie 70% ale był by ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robol

To że indeksy są na takim niskim poziomie to jest tylko zasługa dyrekcji i zarządu bo do tak ciężkiej i stresującej pracy i za takie marne pieniądze ciężko  jest znaleźć pracownika na dłuższą metę świadczy  bynajmniej o tym rotacja pracowników których brak   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkurs materacy

Kłamczuszki z Was dyrektorki, informacja o indeksie sklepu powyżej 100% ( żeby zgarnąć kasę) powinna pojawić się w dniu jego publikacji a nie w trakcie trwania konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×