Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość

pracuje w jysk 4 miesiące i tutaj nic dobrego mnie nie czeka ogrom pracy dużo obowiązków bardzo duże dostawy nie za tą marną kasę to ja tyle obowiązków na siebie nie przyjmę dowidzenia jysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsh

Czy ktoś coś wie o nowym systemie premiowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak premia taka sama roczna niewidovzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hmmm ciekawe jak teraz będą premie wygladac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*podwyżka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze chwila...

 

Podwyżki, premie, nagrody... 😂 Może dopiero w listopadzie. Na chwile obecna zakręcili się przy konkursie sierpniowym. Trochę wstyd... Ludzie czekają na wyniki, a tymczasem cisza... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie kumam kurde tego każdy zapieprza tak samo, dla pracowników premi brak bo przecież plan nie zrobiony a dla kierownika i zastępcy 60%premi do ich wypłat no kuźwa to oni dostaną taka premie jak ja wypłatę a ju nie owie o ich zarobkach.....  Szok ... w...iona jestem na Maxa nic nie jest fer nic kuźwa nic!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan B.

Jest na to proste rozwiązanie. Wystarczy awansować, będziesz mieć wyższą stawkę i dodatkową premię. Wtedy wszystko będzie "fer" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik

ja mam jeszcze prostsze rozwiązanie wystarczy zmienić pracę bo pseudo firenka jysk jak i jej pseudo system premiowania to jakaś patologia podziękowałem tej korporacji w tamtym roku i okazało się że to była najlepsza decyzja jaką podjąłem w 2018r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Pan B. napisał:

Jest na to proste rozwiązanie. Wystarczy awansować, będziesz mieć wyższą stawkę i dodatkową premię. Wtedy wszystko będzie "fer" 

Nie nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie nie będzie 

Bo na tą premie pracuje każdy pracownik co kierownicy dostają!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kiedy wyniki są dobre, to każdy przecież się do tego przyczynił i mu się też należy. Ale kiedy wyników nie ma, to jakoś nikt z taką chęcią nie przychodzi po ...e, pisanie planów naprawczych i tłumaczenia za cały sklep i wszystkich pracowników (nie tylko za obowiązki kierownika). 

To właśnie jest ta różnica i odpowiedzialność na wyższym stanowisku. Ponosisz większe ryzyko, większy stres, większa odpowiedzialność, a za to masz większą kasę. Proste! Tak to działa we wszystkich firmach świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Kiedy wyniki są dobre, to każdy przecież się do tego przyczynił i mu się też należy. Ale kiedy wyników nie ma, to jakoś nikt z taką chęcią nie przychodzi po ...e, pisanie planów naprawczych i tłumaczenia za cały sklep i wszystkich pracowników (nie tylko za obowiązki kierownika). 

To właśnie jest ta różnica i odpowiedzialność na wyższym stanowisku. Ponosisz większe ryzyko, większy stres, większa odpowiedzialność, a za to masz większą kasę. Proste! Tak to działa we wszystkich firmach świata. 

No i masz u mnie piwo 🙂

sprzedawcy myślą że praca lidera czy kiero jest taka sama jak ich - oj zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To chyba za te obowiązki ma się wyższą pensje 🙂 zgadzam się z tym że to nie wporządku 🙂 PS... Zastępca kierownika 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd

Jest jeszcze ktoś taki jak OM który wielki c..j dostaje takie same obowiązki jak kierownik czy lider premi brak a setki ton rocznie przez ręce przechodzi,  chciałbym zobaczyć jak umalowana pani kierownik że zrobionymi paznokciami wydaje meble 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Asd napisał:

Jest jeszcze ktoś taki jak OM który wielki c..j dostaje takie same obowiązki jak kierownik czy lider premi brak a setki ton rocznie przez ręce przechodzi,  chciałbym zobaczyć jak umalowana pani kierownik że zrobionymi paznokciami wydaje meble 

Nieeee no co ty tego nikt nie widzi tylko każdy kierownik i lider zapieprza 🙂 ci co napisali z góry że stresy i plany naprawcze no naprawdę kupa roboty nie ma co 🙂 inni nie mają stresu zero 🙂 z tego co się kierowniczka chwali!!! To premia jest za rekrutację za plan za paragon i za zwolnienia lekarskie więc halooo plan sam kierownik robi i paragon??? Należy się każdemu jak psu buda proste!!! Tagze dalej zapieprzamy na to żeby kierownicy dostawali premie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nieeee no co ty tego nikt nie widzi tylko każdy kierownik i lider zapieprza 🙂 ci co napisali z góry że stresy i plany naprawcze no naprawdę kupa roboty nie ma co 🙂 inni nie mają stresu zero 🙂 z tego co się kierowniczka chwali!!! To premia jest za rekrutację za plan za paragon i za zwolnienia lekarskie więc halooo plan sam kierownik robi i paragon??? Należy się każdemu jak psu buda proste!!! Tagze dalej zapieprzamy na to żeby kierownicy dostawali premie 🙂

No tak ostatnio się chwaliły ile nie dostali 3000 tys to ja mam 2300 na rękę podstawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No tak ostatnio się chwaliły ile nie dostali 3000 tys to ja mam 2300 na rękę podstawy 🙂

sporo masz tej podstawy jak na tą sieć, chyba wawa co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

sporo masz tej podstawy jak na tą sieć, chyba wawa co? 

Nie... A ty tak serio że to sporo? Wydaje mi się że każdy ma podobnie 🙂 nie mniej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a tak na serio to za tą prace powinni nam płacić dużo lepiej ja nawet nie mam 2100 netto po pięciu latach pracy na cały etat żenada jak dalej tak będzie to w jysk będą pracować sami ukraińcy i inne narodowości nie mam nic przeciwko obcokraiowcą tylko firma żle płaci polskiemu pracownikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to prawda

ciekawe co za podwyzki będą?

Co stawiacie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wzorem lat ubiegłych, fajne podwyżki są co dwa lata. Rok temu były całkiem fajne (przynajmniej u mnie), więc teraz będzie 50zł... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościa

Ile brutto zarabia SM? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awdg

zależy od rejonu i sklepu

sklep top 5 w duzym miescie -5400 brutto

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

5400? To du py nie urywa. Firma nawet SM-ów dyma na wypłacie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saasd

oczywiście że dyma, bo 3800zł netto dla kierownika sklepu to dzisiaj kwota śmiesznie niska

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jysk albo i nie

To faktycznie kierownik w tej firmie za  obowiązki i odpowiedzialność zarabia śmiesznie mało ja będąc operatorem transportu wewnętrznego czyli  typowy wózkowy magazynier  mam na rękę 3200 zł. netto ze stażem pracy 13 miesięcy oczywiście nie w tej firmie piszę dlatego że miałem zamiar aplikować do jysk mając nadzieje że na stanowisku opiekuna magazynu jak wy to nazywacie zarobię więcej ale czytając to forum to widać że  się grubo pomyliłem nawet nie idę na rozmowę rekrutacyjną  pozdrawiam życzę lekkiej pracy i wysokich premii.ps.dobrze że znalazłem to forum otworzyło mi to oczy co się u was dzieje i nie ma czego zazdrościć jeszcze ras pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jysk albo i nie
12 minut temu, Gość do jysk albo i nie napisał:

że miałem zamiar aplikować

poprawka aplikowałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn

Kolego zostań przy tym czym się zajmujesz  - w jysku nie licz na jezdzenie wózkiem , bedziesz jeba...ł fizycznie jak zwierze , ciagle dzigal cięzkie paki za marne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan travolta

Jysk jest to firma w której pracowalo mi się najgorzej. Dzwigasz na magazynie jak na budowie albo i gorzej a zarabiasz jak przy kasie w biedronce. Naprawdę z całego serca odradzam tam pracy dla facetów. Jakieś chore zmiany cen co tydzień gdzie produktów jest tysiące a sklep ogromny. Na zmianie 2-3 osoby. Ciągle coś wymyślają jakieś zadania człowiek jak niewolnik sie czuje. Ktoś kto tam pracuje długo to znaczy że się przyzwyczaił do tego bo człowiek prawie do wszystkiego jest w stanie się przyzwyczaić. Gorzej jak zobaczy jak inni ludzie pracują w normalnych warunkach. Kobiety w Jysku mogą sobie popracować ale u facetów to jest ciągła rotacja bo nikomu się nie chce yeabc za te śmieszne pieniądze jakie w jysk można zarobić. Zresztą po tym ilu jysk szuka pracowników można wywnioskować że Polak nie lubić być dymanym osłen. Potem gatki że nie ma ludzi do pracy xd. Ludzie są ale jeleni brak🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×