Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nerokwiec

A co sądzicie o nerkowcach ?

Polecane posty

Gość Nerokwiec

Wiadomo że można kupić chyba tylko solone ale co sądzicie o tym jakby zjeśc ze 100 g nerkowców na kolacje. Kiedys tyle zjadłam i głód minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
Ja też wiec się zastanawiam czy można tym zastąpić słodycze jednocześnie chudnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
Mniejsza o to. Ale czy są dietetycznie zdrowe :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek arachidowy
Nerkowce mozna kupic na wage(niesolone) w Kauflandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ulubiony typ pytań... ehhhh 1. są również nie solone 2. sprawdź sobie ile mają kalorii, tłuszczu, białka, węglowodanów 3. 5-6 sztuk jako przekąska, ale 100 gr? na kolację? 4. orzechy w porządku - nienasycone kwasy tłuszczowe 5. kalorycznie tak samo jakbyś zjadł bigmaka (480) i popił małą kolą (140)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
A to 100 gram to dużo ? Przecież jak to zjem to przytyje tylko 0,1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerkowce można kupić też bez soli i miodu. Są pyszne i świetnie zaspokajają głód na słodycze, no i od słodyczy na pewno zdrowsze. CO do jedzenia orzeszków zamiast kolacji, to nie będę komentować, bo dla mnie w ogóle różne dziwne diety sa niedorzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
Dlaczego mam zmieniać forum. Co napisałam nie tak ? 100 gram to 100 gram a przez noc i tak schudnę z 500 gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem... mimo że czuję prowokację... zjadasz 100gr - wysrywasz 100 gr - wchłaniasz kalorie - 100 gr nerkowców ok.660 kcal - żeby spalić musiałabyś leżeć prawie 10 h (70kcal/h) albo ponad 3 h uprawiać seks (200 kcal/h) albo 2 h schodzić po schodach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
z tym sexem to nieprawda 3 godziny???? sex który uprawiam z mim sąsiadem Gienkiem jest tak wyczerpujący, ze po 20 minutach chapania jego dzidy zaczynam chudnąc i tracic na wadze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
No dobra. Co zjem to wydalę ale co się dzieje z tymi kaloriami których nie spalę ? W 100 g czekoladek rafaello jest 600 kalorii. Jeśli zjem 1 kg tych czekoladek a jestem w stanie tyle zjeść to w sumie wchłonę 6000 kalorii. Nie bedzie mi się chciało ruszać i będe leżeć wiec spalę je leżąć w 85 godzin. Mimo to wdale 1 kg kupy z tych czekoladek. Gdzie tu logika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
Tamten z tym sexem to oczywiście podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
paskudni podszywacze 😭 a powiem Ci jeszcze że mam domowy sposób na produkcje rafaello - tocze kulki po głowie mojego dziedka - powstańca pażdzeirnikowego a jego łupiez okleja je niczym wiórki kokosowe sadzisz, ze takie rafaello sa mniej czy bardziej kaloryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatni bilans kaloryczny, większa podaż niz zapotrzebowanie, powoduje odkładanie się kalorii w formie tłuszczu... ale nie tylko kalorie przyczyniają się do powstania otyłości... poczytaj trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
Popraw mnie jeśli coś źle teraz powiem. Jeśli mam za dużo kalorii to idzie to w tłuszcz. A jeśli za mało to kalorie pobierane są z odłożonego tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ale jeśli ograniczysz kalorie za bardzo, to organizm zacznie spalać mięśnie -> więc obniży Ci się metabolizm (im mniej mięśni tym niższy) -> organizm przejdzie na tryb "oszczędzania" zapasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerokwiec
No to troche mi rozjaśniłaś, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×