Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Merana

Wielbicielki i posiadaczki bolderów3/4!!!

Polecane posty

Gość Merana

Zwracam się z prośbą do mam posiadających wózek Bolder 4 z przednią osią skrętną. o glądałam ten wózek w sklepie i zauważyłam, że nie jest tak zwrotny jak inne wózki ze skrętnymi kołami, mimo to bardzo mi się podoba. Czy są wśród Was kobietki, które posiadają ten wózek i jak się go prowadzi na zakrętach, czy nie trzeba dużego wysiłku aby wykręcić wózkiem. Podobnie proszę o opinię Panie, które mają Boldera 3, tu jest z kolei odwrotnie, mam wrażenie ze to przednie koło będzie latać na wszystkie strony podczas prowadzenia wózka, a może się mylę??? Wielbicieli Bolderów, zgłoście się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Nikt nie chce przyłączyć się do dyskusji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy wózeczek Bolder 4 kołowy-jestem z niego niesamowicie zadowolona! Zanim urosdziła się córcia kupilismy x-landera x-go.Tamten był mały,zwrotny,ale miał wadę-małe plastikowe kółka,dlatego spacer był katorgą po tych naszych wybojach.Zdecydowaliśmy się na zakup drugiego ,już bardziej przemyślanego wózka i wybraliśmy właśnie Boldera.NIE ŻAŁUJĘ TYM RAZEM!Jest świetny,ma duże pompowane koła,przednia oś jest skrętna jak już wiesz,ma amortyzatory,dzięki czemu nie trzepie tak dzieckiem podczas jazdy po tych koszmarnych chodnikach,ma regulowane oparcie nawet w gondoli,dzięki czemy moja ciekawska 4 miesięczna dzidzia ogląda sobie wszystko.Ten wózeczek mogę Ci z czystym sercem polecic,fajnie się składa i kolorki też ma niezwykłe.... Polecam-jak masz pytania to z chęcią ci odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->rockpoint mam pyatnie dotyczace tego wozka, poniewaz ostatnio go ogladalam i mi sie spodobal takze wersja 4kolowa, jak duza jest gondolka termin mam na 1.08 i chcialabym przewozic malucha cala zime w gondoli myslisz ze dam rade? i czy wersja spacerowa moze byc przodem lub tylem do rodzica????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananbanana-pewnie że dasz rade!Gondolka jest ogromna i mieści się w niej naprawdę sporych rozmiarów \"dzidź\" : ) Moja córeczka ma już 5 miesięcy i miejsca w gondolce nadal sporo,także spokojnie objeździsz do wiosny : ) Spacerówka jest możliwa do montażu i przodem i tyłem do \" kierowcy\" ale wózek duzo fajniej wygląda jak dziecko siedzi tyłem do Ciebie,no a przy okazji poogląda trocę świata,a o to przecież chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten wozek
bolder 3. bylam zdecydowana na bolder 4, ale jak w sklepie poprowadzałam oba, to zdecydowanie wydal mi sie fajniejszy 3. kółka sa rewelacyjne,wcale nie latają na boki, a jak fajnie sie skreca! jezeli nie chcesz skrecac mozesz je zablokowac i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×