Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGNIESZKA12421

DZIECKO NIEPRZYTYŁO

Polecane posty

Gość AGNIESZKA12421

WITAJCIE MOJA CÓREZCKA MIAŁA CZTERY MIESIACE I MIERZYŁA TYLE CO MA TERAS 7 MIEISECY OBWÓD GŁÓWKI MA 42,5, obwód klatki piersiowej ma 43.5 tytle samo A NA WADZE WTEDY WARZYŁA 7060 A TERAS 7820 TO CHYBA PRZYBIERA CZY TO COS GROZNEGO JAK NIEUROSŁA POMÓZCIE PROSZĘ POZDRWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti62
hej ja tez mam taki problem lecz chodzę z nią do specjalistów bo wiele może być tego problemów ważę czeto moja córeczkę a mozesz napisach coś więcej co je i ile ile ważyła jak się urodziła a najlepszym rozwiązaniem to jest iść do lekarza on dokładnie wszystko zbada i powie co robić my możemy pogadać na te tematy bo mnie też to interesuje jaki sa przyczyny nie przybierania na wadze ale jak naj szybciej iść do lekarza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA12421
WITAJ MOJA CORECZKA NA WADZE PRZYBIERA WAŻYŁA JAK SIE URODZIŁA 2960 JE ZUPKI ZE SŁOICZKA JAJECZKO CO 2 DNI PIJE SOCZKÓW DUŻO I CHERBATKI Z KOPERKU WŁOSKIEGO JE Z APETYTEM ONA TYLKO NIE UROSŁA W KLATCE PIERSIOWEJ I W OBWODZIE GŁÓWKI JAK BYŁYSMY NA SZCZEPIENIACH TO LEKASZ JĄ BADAŁ I NIC NIEMÓWIŁA ZEBY GDZIES CHODZIC NIEWIEM CO MAM ROBIC ALE WZROSTEM TO ONA ROSINIE TYLKO NIE W OBWODACH POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti62
hej wieszj ak ci lekarz nic nie mówił to chyba nic poważnego u dzieci w tych obwodach mało sie zmienia przy następnej wizycie zapytaj lekarza o to ja byłam u dietetyka za ania i ma więcej jeść i bardziej kalorycznie tylko nikt mi nie powiedział jak mam to robić jak ona nie chce jeść wiec męczymy sie dalej pozdrowienia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×