Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgosia29b

mata edukacyjna

Polecane posty

te maty sa przydatne,ale na krotko,jak dziecko zacznie raczkowac to sobie z niej pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno cena jest astronomiczna!! moze masz duzo pieneidzy na zbyciu ale ja bym sobie darowala TAKĄ mate, lepeij kupic taka najzwyklejsza za jakies 50-80zl, to faktycznie stracza na krotko, a zabawek nawieszac ile roznych innych, ja mam mate z canpola za 70zl i na luczkach dowieszam grzechotki piszczki z palaka z fotelika czy lezaczka z reszta zabawek dziecko ma zawsze duzo wiec spoko mozna podowieszac czy powrzucac na mate i bedzie fajna zabawa po co takei cudo kupywac, za takie peniadze to dziesiec innych gzrechotek mozesz kupic plus jeszcze mate przydac sie przydaje bo moje miesieczne dziecio juz sie na niej bawi tzn oglada i jest zainteresowany ze cos piszczy szelesci itp, ale fakt ze jak zacznie raczkowac to sobie pojkdzie i zostanei amta tylko jako kocyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
mata fajna ale cena jak dla mnie masakryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle pieniędzy za matę
nigdy bym nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
ja bym dała jakbym zarabiała z 5000zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chyba nie dala nawet gdybym z 10tys zarabiala to bez sensu tyle pieniedzy wydawac jak mozna wiele mniej za to samo :/ tu sie placi za znaczek firmowy :) a pewnie gdyby ta mate kupic w smyku to kosztowalaby jeszcze 100zl wiecej albo i jeszcze drozej :D ja mialam taka sytuacje z wyparzaczem do butelek ze w markecie dalam za neigo 50zl a w smyku dokladnie ten sam kosztowal 185zl :D na szczescie zanim kupilam porozgladalam sie w cenach w roznych miejscach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tyle nie dala no chyba ze bym byla mega bogata. z maty korzysta sie tak krótko. My mielismy taką. http://www.allegro.pl/item316645256_mata_edukacyjna_canpol_nowe_wzory_plus_gratis.html rożowego króliczka. posluzyla malej moze z pól roku albo nawet nie... jest zupelnie niezniszczona jedyny minus to to ze pozytywka juz nie gra bo ja wyprałam :D:D:D Posluzy jeszcze pewnie 2 dziecku. kupilam do niej duzo dopinanych zabawek i grzechotek i naprawde byla fajna i atrakcyjna dla dziecka. Mysle ze lepiej kupic jakies fajne zabawki podzielic na 2 czesci jedna schowac jedna czesc dac do zabawy. jak sie znudzi po np 3 dniach- zrobic wymiane. to rozsądniejsze niz wydawanie tylu pieniedzy na w sumie zwyklą mate edukacyjną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
Mamami te sa super i nie drogie chyba taką kupie małemu, cena już zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA MAM TEZ CANPOLA mate lew 2 i na krótko sie przydała moze ze 3 miesiace teraz mały woli podłoge od wszelkich mat, kocy i takich tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam małej tą http://www.allegro.pl/item314565919_fisher_price_mata_edukacyjna_3w1_gwarancja.html Jedynym jej minusem jest to, ze musze podkładać pod nią jakiś kocyk bo ten materiał na którym dziecko ma siedzieć/leżeć jest zdecydowanie za cieńki. Poza tym jest super. Mata którą pokazujesz jest super, ale tak jak inni, nie dałabym za nią tylu pieniędzy bo nie warto. Żeby mata spełniła swoją funkcję, musi być po prostu kolorowa i zwracać uwage dziecka. Nie trzeba aż tak duzo płacić żeby taka własnie była. Chyba że się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko nie chce siedziec ani lezec na macie, kupilam z tiny love ale za 250 mate duet, to samo jak lezy na zwyklym koorowym kocu a wokolo jest pelno zabawek, z perspektywy czasu zaluje ze wydalam tyle pieniedzy na ta mate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani tez mam taka wlasnie mate tylko ze owieczke :> ufliczka polecam, bardzo fajny material, w owieczce uszy szeleszcza a nosek piszczy plus reszta wiszaca i grzechoczaca :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w kroliku jest pozytywka marchewki szceleszczą jest jedna krzechotka i cosik tam jeszcze nie pamietam bo i uszy krolika tez szeleszcza i potwierdzam ze pierze sie rewelacyjnie. moja co kilka dni ladowala w pralce a zupelnie nie widac zeby byla sciuchrana. Jedyny minus ale to wszystkie maty tak maja... jak ktos nie ma dywanu to trzeba pod nia koc podlozyc bo jest bardzo cienka i dziecko uderza sie glowka o podloge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mam takie puzzle tyle ze takie wielki dywan sie z nich ukląda sa z kubusia puchatka i wcale ich nie polecam. są za grube i bardzo sie balam ze mala sie z nich sturla. sa fajne dla starszych dzieci a nie dla maluszków. nie wiem jaką te mają grubość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
chyba kupię taką jak Mamani jest fajna i solidnie wygląda, maly na razie nie raczkuje często leży w leżaczku i ma powieszone zabawki nad nim ale w leżaczku nie umie sie przewracać z brzuszka na plecki i odwrotnie.a na takiej macie myślę że będzie mial dobrą zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co pisze
wyrzucone pieniadze.Moja uzywała bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×