Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -----------------praca--------

Własnie wróciłam z rozmowy w sp. pracy...SZOK!!!!!!

Polecane posty

Gość -----------------praca--------

Skadalam swoje CV na stanowsko recepcjonistki w malym hotelu w ktorym s jeszcze prowadzone prace remontowe.I wiecie co??Baba kazala mi przyjsc jutro i im przez tydzien pomagać (w porządkach:pokoje,ogromny plac przed hotelikiem)...po tygodniu podejmnie decyzje czy sie nadaje....Normalnie załamac sie można co niketorzy pracodawcy wyprawiają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------praca--------
a dodam ze tam taki burdel ze szok!!!wszytsko w trakcie remontu.Pewnie z 2 miesaice minie zanim sie odrobią z remontami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
a po tygodniu Ci powie że się nie nadajesz i zaprosi następną na rozmowę i tak w kółko... i ma pracownika za friko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------praca--------
dokladnie....dlatego nigdzie nie ide.Skurwiele i nic wiecej.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nieźle sobie to kobieta wymyśliła, darmowa pomoc, a potem Ci powie, że niestety do pracy znalazła kogoś innego, bujać to my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------praca--------
mam licencjata a bede ze szmatą zapieprzać i siekierą i łopatą hehehe.Nie po to szukam pracy biurowej zeby pozniej na rozmiwe okazywalo sie ze szukają pracownika fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------praca--------
Dlaczego pracodawcy tak sobie z nami pogrywają?nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------praca--------
sttanio tez zlozylam do duzej firmy swoje cv na stanowisko biurowe i wiecie co mi zaproponowali?Najpierw praca przez miesiac na produkcji w fabryce a pozniej szef zdecyduje czy mi przydzieli stanowisko biurowe.Wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helia..
moje koleżanka też tak miała w hotelu, po tyg 0 zł i do domu, bo się nie sprawdziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------praca--------
Dokladni tak robią.A poza tym co ma wspolnego praca fizyczna z pracą w recepcji???Jak ona moze oceniać po tygodniu pracy fizycznej czy nadaje sie na recepcjonistke?Rece opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------praca--------
Zastanawia mnie czy sa ludzie ktorzy sie na cos takiego godzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu jednak bym spróbowała. byłam w podobnej sytacji i sie opłacilo! szef po skończonym remoncie uznał że żadnej pracy się nie boje że ceni takich ludzi i nawet wynagrodzenie było pożnioe lepsze niż obiecywał na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuuut
nie podejmuj tej pracy przed spisaniem umowy!!! jest wielu takich cwaniaczków, że każą pracować bez umowy i potem wywalają z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A jaki problem zglosic to do inspekcjii pracy? ale na pismie!musza to sprawdzic- albo ogloszenie do gazety np Anonse( dzial - rozne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
NIE ZACZYNAJ PRACY JEŻELI NIE PODPISZESZ UMOWY.POPRZEDNICZKA DOBRZE STWIERDZIŁA MOŻE TO POROSTU JEST SPRAWDZENIE PRACOWNIKA (COŚ W TYM STYLU CZY JEST TWARDY CZY NIE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×