Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evita PERRRRRON

znalazłam super herbate 10 kg w 2 miesiące

Polecane posty

Gość kastarina26
maly blad w email adress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca sie non stop
Czytałam kiedys o herbatce ninghong czy jakoś tak podobnie ze tez super działa kosztuje ok 13 zł za 20 torebek w sklepach zielarskich i aptekach. Sama jeszcze nie probowałam. Polecana zwłaszcza przy detoksie. W cuda ze od samej herbaty sie chudnie to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola25
Hej, Ningong jest dobry jednak przy każdym odchudzaniu trzeba się trochę poruszać! Najlepsze efekty dają ćwiczenia na czczo. Dieta, ruch i później lekka suplementacja np herbatkami przyspieszającymi metabolizm..feiyan tea feminafit, ninghong, silueta cbs etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pije herbate feiyan 4 miesiace ale cwicze na silowni schudłam 4 kg ale sadze ze to zasługa siłowni ta herbatka tak szybko nie działa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z kolei rekomendowałabym zdrową linie herbatek odchudzających http://www.malwatea.com/pl/herbaty-zio%C5%82owe/herbaty-odchudzaj%C4%85ce.html tylko nie wszystkie naraz oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wg mnie sam fakt że pije 6 razy dziennie herbatę :P to mniej je ;) i 10kg na 2 miesiace to zdrowo normalnie sie chudnie. wiec nic cud w tym nie ma :P i na zielonej herbacie tak samo schudniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę pochwalić Foreverslim za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zielonej herbacie nie schudniesz tak samo jak na gernatach, które mają zuopełmnie inny sklad (odpowiedni dobór ziół), to chyba oczywiste? :D zielona oczywiscie troche pomaga, ale zdecydowanie najlepsze są czerwone herbaty (pu-erh) plus te ziołowe odchudzając,e nie wiem jaki jeszcze producent poza malwa tea ma takie herby odchudzające, ale zaleca sie picie max 3 razy dziennie a nie 6, nie mozna przesadzac. no i oczywiscie to jest SUPLEMENT dioety a nie zastępstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierzę w działanie herbaty..podstawa to dieta i aktywność fizyczna.Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×