Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evita PERRRRRON

znalazłam super herbate 10 kg w 2 miesiące

Polecane posty

Przecież o tak uważasz, że to ściema, a my to uknułyśmy, więc po co Ci ta wiedza? No sama sobie odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak glupota
a wsadź tą herbatę sobie głeboko nie zapomnij pomieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeeeeeeeeeeeeee
jak można nie wiedzieć co to jest karnityna? a co gorsza pisać, że ona nie istnieje?? na forum "diety" ?? ale musisz być tępa "co to jest..." rozbawiłąś mnie do łez :-D co to jest witamina C? pewnie nie istnieje tylko w reklamach sciemniają heheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest karnityna
wez mi nie ublizaj. jak nie rozumiesz to sie nie wtracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik1901
O ludzie, poziom jak z zawodowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest karnityna
jak sie broni czegos czego nie ma to widac, ze uzywa sie wszystkich "argumentow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsupera
WITAM CZY WY LUDZIE NAPRAWDE NIE MACIE JUZ SIE CZEPIAĆ JAK GOGOŚ TO NIE BARDZO INTERESUJE TO NIECH ZMAJDZIE SOBIE BARDZIEJ ATRAKCYJNE ZAJĘCIE MOZE KTOŚ MA OCHOTE DOWIEDZIEĆ SIE WIĘCEJ NA TEMAT TEJ HERBATY A NIE CZYTAĆ TAKIE RZECZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest karnityna
spoko zero wdziecznosci, a czy wy nie widzicie, ze ktos was naciaga? wystarczy widziec podstawowe rzeczy o odchudzianiu aby wiedziec, ze to nie realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsupera
A SPRAWDZAŁAŚ TO ZE TAKA JESTEŚ TEGO PEWNA MOŻE MAJĄ RACJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest karnityna
wyjasnij mi z medycznego punktu widzenia jak to jest mozliwe aby odchudzic sie herbata? musze cie rozczarowac, ale to jest nie logiczne. poza tym autorka nie potrafi podac ani nazwy ani skladu, wiec jak mozna cokolwiek sprawdzic. zamiast wierzyc zglab wiedze z zakresu medycyny, a przrkonasz sie, ze jedynnie niektore narkotyki maja takie wlasciwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka co jej nie ma
koko ile juz schudlas? pewnie pychotka co? ale nazwy nie poda.... bo jak podac skoro to cos nie istnieje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
dziewczyny , które nie słyszły o karnitynie a raczej o l-karnitynie pewnie nigdy nie ćwiczyły na siłowni. To jest podstawa w zrzuceniu wagi. L-karnityna jest w różnych odżywkach kulturystycznych, Trzebe ćwiczyć bo od l-karniyny podnosi się temperatura ciała i pocisz się jak w saunie. No i o to właśnie chodzi. A ta cudowna herbatka jest w każdym sklepie dla sportowców. To żadna rewelacja dziewczyny jeśli o nowości jakieś tu chodzi. http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/2830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
Zresztą . 10 kilo w dwa miesiące to na matematyczny mój umysł to prawie 8.5 tygodnia czyli troszkę ponad kilogram na tydzień. Wystarczy nie jeść węglowodanów w postaci mąki ,klusek,ryżu i macie więcej niż po tych suplementach na które się nabieramy. Pewnie przy herbatce też się nie żre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka co jej nie ma
i nie mozna bylo tak od razu?? koko i ta druga a-cos nie wstyd wam???????? durne babska zawziete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durna to jesteś ty, krowo. I zawzięta też, bo temat wałkujesz jak najęta.Wystarczy przeliczyć posty i nie ma co się ukrywać za nowymi pomoarańczowymi nickami. Do tego niezbyt rozgarnięta,skoro po zapodaniu linka nagle dźwięczą ci dzwony. Poproś swojego kolesia, niech Ci zrobi dobrze, to może trochę jadu spuścisz ( jeśli w ogóle takiego masz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki18
jeśli chciałabym kupić tą herbate to mam napisać do ciebie alegrija na ten adres przy nicku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T.T
Witam Panie serdecznie Prowadze hurtownie z herbatą słynną już jak widzę tutaj :) Jak wiecie drogie Panie L-Karynityna zwiększa przemiane energetyczne tłuszczów nawet o 70% dlatego jest tak skuteczna. Zainteresowane Panie zapraszam do zakupu : herbatka-hurt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkooo
no dobra ale co to wogole za nazwa tej hernaty? bo link jest do kapsułek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa to
koko szalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
czego chciałabyś się dowiedzieć ? Bardzo chętnie udziele ci informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sar32ka
extra jest ta herbata, codziennie zapodaje 2 napary i juz 2 kilo mi zeszlo. do lata ma byc 10. czekam. smak ma wyjechany a zapach z pudła to tak leci ze chce sie aż pic bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L-Carnitin Depot
ja biore takie wlasnie tabletki 2 na dzien.zaczelam dopiero niedawno je brac i mam rowniez nadzieje ze mi pomoga,ale chodze co tego na silownie..co do pocenia sie to nie zaowazylam zebym sie wiecej pocila niz przedtem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam herbate. ona kosztuje 49zl jeden miesiac i jestem bardzo zadowolona. schudlam 3kg jak do teraz minely dwa tygodnie jak pije. Przy tym nie musze cwiczyc. Super jest. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciemy na maksa
nikt nie schudnie od samej herbaty, cokolwiek by zawierała by l-karnityna działała to trzeba jeszcze cwiczyc i jesc racjonalnie zresztą robiono badania które podważały skutecznosc l karnityny l karnityna występuje naturalnie w mięsie, rybach, jajach, nie trzeba jej suplementowac, wystarczy sie ruszac i racjonalnie odzywiac nie ma cudów chudnei się wtedy gdy wiecej kalorii sie spala niz spożywa, zadna herbatka tego nie zastąpi herbatki co najwyzej mogą zawierac kofeine i działąc pobudzająco lub odwadniajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę zwrócić na ilość postów jakie wysłała emilia: !!! czyli jedynym jej postem był ten tutaj, który promuje ową herbatkę!! Nie dajcie sie nabrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ściema i widać że to
REKLAMA moze i pozwala schudnac poprzez np hamowanie apetytu, ale nie sadze aby az 10 czy 15 kg. a pozatym te co schudly pisza, ze jadly to co chcialy czy tyle co zwykle. :D gdybyscie napisaly, ze mniej jadlyscie bo zmniejszylo wam to apetyt to zrozumialabym ze mozna schudnac, ale od samego picia i zarcia tyle co zawsze nie da sie schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.x.
da sie :) to jest skuteczne spróbuj i sie przekonaj. Tylko nie pytaj o nazwe bo nikt ci nie poda. Domyśl się czemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnitynka19
Gdzie mogę kupić herbate ? Bardzo bym chciała ją mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastarina26
a jaka to nazwa-nie moglam tego znalesc tu- i czy to jest dostepne w USA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×