Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quid

Dlaczego jestescie grube? Wasze bledy

Polecane posty

Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
bryczka nie jezdze - nie stac mnie na benzyne :D No ale codziennie 2h do pracy nie bede popylac (a spowrotem tyle samo). Z MPK korzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
a kiedy ostatnio cos zjadlas "gubi mnie wieczorne jedzenie"? :) No ja rzucilam palenie rok temu i tez mi sie przytylo :/ oprocz tego tabletki anty i mam teraz*a wiosna tuz tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
ostatnio zjadlam 2h temu 😭 Wiem, tragedia :( Caly czas glodna jestem ;] I tak sie powstrzymuje, zeby nie jesc - dopiero jak juz boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaaa
Ja będe na diecie od jutra. W zasadzie u mnie to bardziej sprawy hormonalne ... i dlatego przytałam heh. Szkoda gadać ,ale teraz musze się wziąść za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
wow, to rzeczywiscie :D Musisz miec swietna przemiane materii, ja mam zwolniona jakies 10x :P A co do ruchu to w zimie nic nie robie, teraz sie staram gdzie tylko moge na piechote, bo chodzic uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
No to wspolczuje. Bo to nie Twoja wina przeciez. To straszne nie obrzeraz sie i tyc :( Zycze powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
maartaa a co za diete bedziesz stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaaa
Hehe Dziękuje ;) No cóż , czasem tak bywa ,ale dam radę. Schudne i wróce do dawnej figury :D Jednak odkąd jestem gruba polubiłam jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaaa
Diete ? Heehh :( :( Głodówke . Naprawde mam już dosyć moich grubych nóg. Trzeba w końcu raz a dobrze z tym skonczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×