Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Strachliwa jak żadna

Błagam o rade! Szpital w Warszawie. Czyli gdzie rodzic?

Polecane posty

Gość Strachliwa jak żadna

Tak jak w temacie, proszę o rade dobrego szpitalu w Warszawie gdzie jest mozliwy porod rodzinny, gdzie jest miła opieka. Bardzo stresuje sie juz na sama mysl o porodzie, a nawet nie wybralam dobrego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tutaj jestem orędownikiem szpitala nażelaznej 1. cudowne warunki 2. świetne miłe kochane położne 3. możliwy poród rodzinny 4. sale swietnie wyposażone, wanna, drabinka, materace 5. świetny oddział położniczy, dwójki i trójki, łazienki w pokojach, jak hotel 6. bardzo fajny, kompetentny personel na polożniczym minusy 1. trudno się dostać :( 2. sala pojedyncza do porodu rodzinnego kosztuje 1000 zł - chyba że masz lekarza ze szpitala albo szkołę rodzenia - wtedy 800 zł (DROGO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzilam na Inflanckiej ale zaplacilam 500zl za porod rodzinny-jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strachliwa jak żadna
Ceny mnie przerażaja. Wiem że na Karowej porod rodzinny jest za darmo. Ale nie wiem czy napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strachliwa jak żadna
Puk puk... Jest tu jeszcze ktoś? Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem gdzie NIE rodzic- bielański. urodziłam tam synka- poród przedwczesny. nie przewieziono mnie do porodu na porodówkę, a na ginekologię- tam mnie kompletnie olano, zero opieki, mimo tego ze wyłam z bólu nikt się nie pofatygował, urodziłam SAMA na sali- bez lekarzy, położnych i pediatry. dziecko odcięła połozna po kilku min moich krzyków ze urodziłam. synek zmarł... złożyłam skargę na ten szpital do rzecznika praw pacjenta ale na razie bez odezwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kivi...
klinika Damiana tylko i wylacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×