Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pocenie stóp

tutaj wpisujemy tylko sprawdzone sposoby na pocenie stóp

Polecane posty

Gość gość
Żałosne. 3/4 komentarzy tutaj to jak zwykle marketingowcy, udający zwykłych użytkowników. Wiedzcie, że jest to nielegalne i karane prawnie. Własną matkę by sprzedali za premię. Reklamowcy, marketingowcy i PR-owcy to najgorsze ścierwo, anomalia, którą zrodził kapitalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Ja chodzę na jonoforezę do Instytutu Podologicznego w Rzeszowie i to mi bardzo pomaga z potliwością stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Chyba najlepszy sposób to wizyta u sprawdzonego lekarza, ja trafiłam do Piotr Bielawski Filia z Instytutu Podologicznego  w Rzeszowie i tam zalecono mi konkretne rzeczy które pomogly i wyleczyły mnie z problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny antyperspirant kupiłam do stóp z Bielendy z serii Anx Silver Podo Expert , ma przyjemny, delikatny zapach,stopy po nim pozostają długo pachnące, zadbane i  odświeżone. Zawiera srebro aktywne i olejek z drzewa herbacianego. Na prawdę skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone sposoby : moczenie nóg w soli, dobrej jakości skarpety (najlepiej wełniane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam to samo, wymyślałam jakieś dziwne preparaty, aż nagle farmaceutka namówiła mnie na puder do stóp z olejkiem herbacianym. Poużywałam przez miesiąc i wszystko przeszło  Obecnie nie używam, czasami zdarza mi się użyć do szpilek żeby nie przykleiły się do stóp podczas upałów. Buty nie śmierdzą, stopy są suche. W razie czego gdyby się pogorszyło to mogę wrócić do pudru. Używałam go rylko rano przed założeniem skarpetek/butów, więc nie było to jakieś bardzo uciążliwe 😉 Duże znaczenie ma rownież jakość obuwia. Jeśli kupujesz buty zabudowane to dobrze jeśli będą to buty dobrej jakości, wykonane z naturalnych materiałów: https://www.butomaniak.pl/pol_m_Marki_-P-_Palladium-434.html Od siebie polecam szczegolnie palladium damskie, miałam wiele par butów ale w tych noga mi się nie poci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×