Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idę do pracy

idę do pracy

Polecane posty

Gość idę do pracy

Za miesiąc wracam do pracy, bo kończy mi się macierzyński. Powiedźcie proszę, jak rozwiązać problem karmienia? Ja do tej pory karmię dziecko wyłącznie piersią. Co kupić, gdy zacznę odciągać mleko, co mi będzie potrzebne, jakieś pojemniczki do przechowywania, podgrzewacz? Co robić z tym karmieniem? Można dać też coś innego dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka......
bys tak laskawie napisala ile ma juz baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to ma do rzeczy ile ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę do pracy
w tej chwili 3,5 msc, a do pracy idę z miesaiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gębą
Tez pytanie,jeżeli kończy sie jej macierzyński to ile może miec dziecko?Bo chyba nie rok.Pomysl zanim zadasz pyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laktaror http://allegro.pl/item318567323_avent_laktator_avent_isis_giga_promocja_hit_.html Pojemniki wielorazowe do przechowywania http://allegro.pl/item320691162_avent_zestaw_do_przechowywania_pokarmu_dominobaby_.html Do tych pojemników można przykręcić smoczki aventowe i masz od razu butelki. Podgrzewać nie ma sensu. Ja wkładałam butelkę z mlekiem do garnka z gorącą wodą. Kup wczesniej i zacznij odciągać, żeby zobaczyć, jak Ci to wychodzi. W najgorszym razie jak nie będziesz umiała wystarczająco odciągnąć to gdy jesteś w pracy niech dziecko je np. kaszkę na mleku modyfikowanym i zupki/obiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę do pracy
a czy mogę moje odciągnięte mleko zagęszczać kaszką? jeżeli tak to jaką? ryżową czy kukurydzianą, smakową czy bez? dziękuję bardzo za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę do pracy
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gębą
Słuchaj,wystarczy zwykły kleik ryżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak urodziłam nie pracowałam ale szybko wróciłam na studia i przyznam że nie udawało mi sie prawie wcale odciągnąć pokarmu (ledwo na 1 karmienie) mimo ze w sumie karmiłam prawie rok piersią... Ale leciało mi mleko tylko jak mała ssała, laktatorem lub dłonia nie dało rady. :( Dlatego przy drugim dziecku nastawiam sie na mleko modyfikowane ale... nie jest powiedziane ze dziecko bedzie chcialo je pic! Moja córka nie chciała pić prócz mojego mleka lub wody. Próbowałam mleko wszystkich firm i odmawaiła :( Teraz pije tylko wode. Dlatego w miare szybko wprowadziłam jej kaszki Nestle, najpierw na wodzie potem na mleku. Kleiku nie chciała jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×